Jump to content


Photo

KAVITACIJA......katera probala???


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 kartika

kartika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 26 May 2009 - 05:19 PM


Ciao,

zanima me ce je katera poskusila s trenutno zelo moderno kavitacijo???

Cena ni pretirana / 100 € za en tretma, najvec moznih pa je 6 zapored....
Moja kolegica je sla in je rekla da je full bolece, ni niti zdrzala do konca.... down.gif

pravijo pa , da ze po enem tretmaju se ti pozna, manj celulita in manj centimetrov.... thumbup.gif


v bistvu je kavitacija, fuuuul mocen UZ....

jaz trenutno hodim na UZ proti celulitu in ze ta je malo bolec...nic hudega, ma nic prav prijetno....

  • 0

#2 diakana

diakana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 136 posts

Posted 26 May 2009 - 09:20 PM

JE za premislit, ker se veliko ženskam ne pozna nič (ikušnje mene in mojih kolegic). Boli pa res, vsaj mene je. LP
  • 0

#3 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 26 May 2009 - 11:34 PM

Diakana, daj še malo bolj podrobno opiši svojo izkušnjo ali izkušnje prijateljic, prosim. Me ful zanima. Hvala.
  • 0

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 May 2009 - 11:38 PM




Na enem drugem portalu sem brala nekaj o tem in so povedali, da to ni za neko enormno "tanjšanje", ampak bolj manjši popravki glede celulita. Ni torej to način, da shujšaš.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 26 May 2009 - 11:59 PM

Kolikor sem jaz seznanjena s tem, naj bi to razbijalo maščobne celice- je pa potrebno obenem seveda redno telovaditi, da se jih znebi.

Kakorkoli, imaš pa Flafi prav, ker po mojih virih je to v procesu hujšanja bolj kot končna faza zadnjih popravkov in oblikovanja telesa.
V bistvu vse prej, tole šele na koncu za pikico na i, končno obliko in to.

Ampak bi bilo vseeno fajn, da še katera kaj iz prve rok pove. Da ne bom prodajala mačka v žaklju. laugh.gif
  • 0

#6 diakana

diakana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 136 posts

Posted 27 May 2009 - 06:43 AM

Ne, to ni za hujšanje in tudi nisem šla s tem namenom probat. Ni delovalo niti kot manjši popravek. Hvalili so se z nekim novim aparatom, ki ima zraven tudi vakuum in dobesedno mrcvari kožo. Če naj bi razbilo toliko maščobe, je z normalno telovadbo ne moreš odplavit po tem. 300 kalorij ni ravno veliko maščobe, toliko pokurišmo recimo v eni uri, naslednji dan pa je nepokurjen preostanek spet lepo nazaj na svojem mestu. Za moje pojme nateg na celi črti. Enako je bilo z mojimi kolegicami. Tkivo neposredno po terapiji bolj mehko ( tudi kozmetičarka je rekla, da maščoba pravzaprav ostane tam, kjer je), naslednji dan pa kljub telovadbi brez učinka. Meter se pa tudi da nategnit malo bolj na tesno, da imaš 2 cm manj. Glede na vročino, ki jo aparat proizvaja pa bi bilo celo mogoče, da gre za začasno dehidracijo tkiva.
  • 0

#7 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 27 May 2009 - 07:36 AM

a je pri takih tretmajih tudi možno, da ti kakšne kapilare popokajo ali žile ven udarijo?
  • 0

#8 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 04 January 2010 - 09:56 AM

Zanima me, če ima še kdo kakšno novo izkušnjo s tem?
Kolegica mi je dala bon za tretma, pa ne vem ali bi sploh šla probat ali ne.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#9 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2010 - 09:59 AM

http://nega-telesa.b...iposukcija.html
tule je nekaj malega napisanega o kavitaciji - stran je od kolega, ki se s tem ukvarja.
preko njegove strani sem prišla še do tega: http://www.lipofit.s...itacija_lpg.php

Sliši se obetavno, samo osebno se mi zdi, da gre samo še za en "nateg".
  • 0

#10 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 04 January 2010 - 02:25 PM

Hvala za tale info!
Bom šla pogledat, pa da vidim smile.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#11 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2010 - 11:47 PM

Kul, Kami, pol pa takoj poročaj smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#12 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2010 - 12:37 PM

Jaz sem bila na kavitaciji pa morm reči, da je ful efektivno! Bila sem 3x in so bili rezultati tko čez kake 14 dni do meseca dni po opravljenem tretmaju, vsaj jaz prej nisem opazila, ker me je blazno motil bolj izražen celulit po tretmaju kot prej. Kar pa se je v 14 dneh uneslo in je bilo res videt pravi učinek.
Sem bila pa tudi jaz skeptična okoli tega, koliko je v tem natega, pa sem videla da je res nekaj na tem in vsaj pri meni se je to izkazalo za zelo učinkovito.
  • 0

#13 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2010 - 12:42 PM

Mična, koliko pa si dala za tretma? A kolikokrat moraš iti ti tam svetujejo?
Jaz bi šla pred poletjem.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#14 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2010 - 12:53 PM

kakor se spomnim je priporočljivo nekje 6x, jaz sem šla konec julija in mi je takoj po tretmaju grozno celulit ven udaru, ki ga sicer sploh nimam sad.gif tko da če misliš iti pred poletjem, pojdi kar nekaj časa prej za vsak slučaj, preden skočiš v kopalke smile.gif
jaz sem dala 100 eur na tretma, potem so imeli pa takrat v salonu še eno akcijo, da če vzameš kavitacijo dobiš še 45 min elektrostimulacije ali presso terapije zastonj. Tko da sem takoj neposredno po kavitaciji naredila še to poleg. Pa so bili rezultait res! Je pa malo neprijetno., tisto gomazenje mravljincev po nogah in tazadnji, mal tudi zapeče na vsake tolk...ampak to je pač tako močan UZ in če hočemo efekt je to to smile.gif
  • 0

#15 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2010 - 01:11 PM

Hvala za odgovor. Če bo mela kej dodatno našparanih dinarčkov, bom pa mogoče res šla na ene 2-3 tretmaje.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#16 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 January 2010 - 11:02 AM

Evo, včeraj sem šla na svetovanje. Na koncu so mi glede na "problem" svetovali lasar in ne kavitacijo.
Za lasar je menda pomembno, da hodiš 2-3x na teden in sicer 12x. Znesek je simpatično visok.

Če sem prav razumela pa lasar pomaga pri prekrvavitvi (kao limfna dranaža) in ima lifting efekt.

Trenutno si nikakor ne morem privoščit tega, če bom pa kdaj kaj bogatejša za denar in čas, pa mogoče res. Vseeno pa upam, da bom do takrat stvar že sama po sebi uredila.

Hvala za pomoč in info!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#17 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2010 - 12:05 PM

QUOTE(gospodična*mična @ 5. 1. 2010 - 12:53) View Post

kakor se spomnim je priporočljivo nekje 6x, jaz sem šla konec julija in mi je takoj po tretmaju grozno celulit ven udaru, ki ga sicer sploh nimam sad.gif

Sam zakaj si pa potem šla, če nimaš celulita drugače? huh.gif oops.gif Ali je bil kakšen drug problem?

  • 0

#18 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2010 - 12:28 PM

Ja, Kami, ful so predrage te zadeve. Sej jst tudi dvomim, da si bom privoščila, sam moj celulit je katastrofalen... :S

A je kšna cenejša varianta?
Ultrazvoki? Povoji? Fango??
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users