Jump to content


Photo

Kopel - KNEIPP Zeit für Zweisamkeit


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 August 2010 - 02:04 PM

IPB Image

Sestavine: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Laureth-4, MIPA-Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Prunus
Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum (Fragrance), Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Flower
Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Linalool,
Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Geraniol,
Alpha-Isomethyl Ionone, Aqua (Water), Citric Acid, Tocopherol.


To je pa brez dvoma trenutno moja najljubša Kneipp kopel. Je novost, pred kratkim sem jo zasledila v
Müllerju v Supernovi. Ko sem jo povohala, me je preplavil val ugodja, saj je čutiti pristen vonj jasmina (in
nekoliko tudi njihovega tipičnega mandljastega vonja, čeprav jasmin močno dominira). Pristen vonj jasmina
pa kar dobro poznam, saj imamo za hišo par grmov razbohotenega jasmina. Sicer je kopel slična, kot
ostale njihove oljne kopeli, je pa nekoliko manj oljnata, kot npr. mandljeva ali z 2-letnim svetlinom. Za
razliko od omenjenih, se tudi fino, kremno zapeni. Na moje veliko veselje je vonj precej zaznaven, tudi
nekaj časa po tuširanju (kopeli namreč uporabljam za tuširanje, za kopanje praktično nikoli), bi si želela, da
bi bil dlje. Vonj mi je res noro omamen, tuširanje dobi prav dodano vrednost, rofl. Če bi obstajal parfum z
istim vonjem, bi bila prva v vrsti za nakup. Kopel je sicer negovalna, hranljiva, prijetno za suho kožo,
katera po tuširanju ne potrebuje dodatne nege. Cena je okoli 7€, pakiranje standardno za njihove kopeli,
steklena pakunga s pokrovom na navoj, 100ml, to pa je še pakirano v kartonasto škatlo. ZELO priporočam
za suho kožo oziroma vse tiste, ki obožujete vonj jasmina.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users