Jump to content


Photo

Kopel - KNEIPP Milchbad Zauber Zart Feigenmilch


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 August 2010 - 05:40 PM



IPB Image


Sestavine: Aqua (Water), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Amygdalus
Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Pentylene Glycol, Parfum (Fragrance), Ficus Carica (Fig) Fruit Extract,
Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Juniperus Virginiana Oil, Linalool, Limonene, Butylphenyl
Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Olus (Vegetable) Oil, Lauryl Glucoside, PEG-14M, Polyglyceryl-2
Dipolyhydroxystearate, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Dicaprylyl Carbonate, Silica, Tocopherol, CI 77891
(Titanium Dioxide), CI 16255, CI 73015.


Kdor spremlja moje ocene, ve, da izjemno simpatiziram s Kneipp izdelki, ker so res kvalitetni in zelo dobro vplivajo na mojo kožo.
Tudi tale kopel ni izjema. Je iz linije mlečnih kopeli, do sedaj sem uporabljala (oziroma še vedno
uporabljam) njihovo čudovito mlečno kopel z nepozebnikom + ognjičem, ta novost je pa z dodatkom fige.
Kopeli sta praktično identični, razlikujeta se le v vonju in barvi. Figa kopel je roza barve in diši izjemno
prijetno, mlečno sladko sadno, če se res skoncentriram, bi lahko celo rekla, da je vonj mogoče tudi opisati
kot vonj figa jogurta. Je tudi zelo obstojen, tudi ure po tuširanju je še zelo dobro zaznaven (jaz te njihove
kopeli uporabljam za tuširanje, zato je poraba nekoliko večja … ne skoparim ravno). Se nič ne peni, kopel
je precej tekoča in ni ravno oljnata, zato tudi tovrstnega filma ne pušča, čeprav kožo že kar med tuširanjem
skorajda neguje. Po tuširanju je koža res fino nahranjena, popolnoma nič izsušena, nadaljnja nega ni
potrebna (tudi pri moji izjemno suhi in občutljivi koži ne). Embalaža je enaka, kot pri vseh njihovih kopelih,
steklena, 100ml, s pokrovčkom na navoj. Cena je okoli 7eur, kar se mi zdi za tak vrhunski izdelek
primerno. Sigurno še kupim in pozdravljam izpopolnjevanje njihovih linij na naših policah.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 August 2010 - 09:56 AM

O tej kopeli imam rahlo mešane občutke, sploh glede vonja, saj sem si ga, glede na predhodno oceno, povsem drugače predstavljala. Meni gre prva asociacija na Bazooko (mind you, ne diši po njej, samo tok je sladkoben) in neko zadevo iz Lusha - enega izmed njihovih balzamov za stopala.

Kopel uporabljam kot primes gelu/kremi za tuširanje, še sploh gre odlično skupaj s Palmolive Nutrafruit kremo z vonjem granatnega jabolka. Koža je po otiranju z brisačo mehka, voljna in dišeča, nanos nadaljnih negovalnih sredstev niti ni potreben. Pred uporabo stekleničko malo potresem, ker se oljnata sestava rada usede na dno in ga obarva močno močno fuksija barve.

Embalaža mi je sicer všeč, ni pa ravno priročna, če se kopel uporablja za tuširanje - ker pa je prvenstveno namenjena pripravi kopeli, ji točke za embalažo ne vzamem. Odprtina je priročne velikosti pa tudi sama tekstura omogoča precej precizno izlivanje. Steklenička mi je, glede na poplavo plastičnih, zelo všeč.

Za občasne poživitve rituala tuširanja.

Izdelek ocenjujem s 4 (vonj in relativno visoka cena glede na količino).

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users