Jump to content


Photo

AVON modra linija


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 03 March 2006 - 03:41 PM

Tudi jaz sem končno prišla do Avonovega kataloga in svoje predstavnice. Sedaj me pa zanimajo naslednji izdelki iz modre linije:
- superhidrantna osvežilna maska
- hidratantni čistilni gel za obraz
- hidratantni tonik brez alkohola

Sem že slišala, da je iz te linije super krema M24 in si jo bom verjetno naročila. Kateri je boljši: zgoraj omenjeni tonik ali Garnier Essentials (zelen), zgoraj omenjeni gel ali Schellerjev mineralni gel?

Sem pa že kupila Garnier Total fresh kremo (za suho kožo) kot sta mi svetovali Dilema in Sonchika in sem se z njo namazala nad ustnico in pod nosom, kjer imam res suho kožo (kar luskasto) in me je ful peklo!!! A je to normalno? Po ostalih delioh obraza se pa še nisem...

Kot sem že parkrat omenila, imam mešano (bolj suha lica, mastno čelo, mozoljčki), občutljivo in tanko kožo (dolgo se vidijo flekci od mozoljev).

Pa ali bi lahko namesto Clinique SD uporabljala Avon Anew Retroactive 25+ dnevno kremo s SPF15? Ali sta sploh primerljivi ti 2 kremi? Kaj pa namesto Avene Cleneance K Avon Anew Clinical 2 stopenjski piling (blazinice)?

Hvala in lep vikend!
  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 March 2006 - 05:48 PM

QUOTE(metuljček)
Tudi jaz sem končno prišla do Avonovega kataloga in svoje predstavnice. Sedaj me pa zanimajo naslednji izdelki iz modre linije:
- superhidrantna osvežilna maska - ne poznam
- hidratantni čistilni gel za obraz - zelo dober, ampak precej masten. Samo za suho kožo.
- hidratantni tonik brez alkohola - dober, celo z nekaj AOK. Ampak meni ni bil všeč. Predsodki.

Sem že slišala, da je iz te linije super krema M24 in si jo bom verjetno naročila. Kateri je boljši: zgoraj omenjeni tonik ali Garnier Essentials (zelen), zgoraj omenjeni gel ali Schellerjev mineralni gel?
Jaz stavim na Garnier in Schellerja. Tisti čistilni gel od Avona je pravzaprav mleko za čiščenje obraza in ne gel za umivanje.

Sem pa že kupila Garnier Total fresh kremo (za suho kožo) kot sta mi svetovali Dilema in Sonchika in sem se z njo namazala nad ustnico in pod nosom, kjer imam res suho kožo (kar luskasto) in me je ful peklo!!! A je to normalno? Po ostalih delioh obraza se pa še nisem...
Če je koža zelo razdražena, se to utegne zgoditi. Tam, kjer je koža zelo suha, ti raje predlagam jojobo.

Kot sem že parkrat omenila, imam mešano (bolj suha lica, mastno čelo, mozoljčki), občutljivo in tanko kožo (dolgo se vidijo flekci od mozoljev).

Pa ali bi lahko namesto Clinique SD uporabljala Avon Anew Retroactive 25+ dnevno kremo s SPF15? Ali sta sploh primerljivi ti 2 kremi? Kaj pa namesto Avene Cleneance K Avon Anew Clinical 2 stopenjski piling (blazinice)?
Anew dnevna ni tako zelo dobra kot nočna. Je pa res, da vsebuje kar nekaj AOK in UV zaščito, ampak mislim, da je SD boljša. (pa tudi 2x dražja).
Namesto clenance kreme pa lahko uporabljaš piling, samo piling ima samo glikolno kislino, clenance pa tudi salicilno (proti nečistočam).


Hvala in lep vikend!

  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users