Jump to content


Photo

izpadanje las


  • Please log in to reply
309 replies to this topic

#61 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2007 - 01:44 PM

Meni tudi. Pa Oronazol prav tako. ermm.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#62 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 10 October 2007 - 04:11 PM

imortelle, ta šampon lahko kupiš tudi v tavelkem mercator centru v lj, če ti je bliže. (ne vem, od kod si)
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#63 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2007 - 04:18 PM

QUOTE(pinga @ 10. 10. 2007 - 17:11) View Post

imortelle, ta šampon lahko kupiš tudi v tavelkem mercator centru v lj, če ti je bliže. (ne vem, od kod si)


O, super! Ja, mi je veliko bližje to! biggrin.gif
Hvala!!!
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#64 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2007 - 06:56 PM

Mam šampon, komaj čakam, da sprobam! tongue.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#65 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 October 2007 - 07:04 PM

Fajn, super nakup si naredila. Meni ta plavica res pomaga proti prhljaju, pa ful je nežen. Vsekakor poročaj, kako se bo obneslo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#66 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2007 - 07:09 PM

Bom napisala oceno po kakem tednu uporabe. smile.gif
Res hvala za nasvet!
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#67 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 14 October 2007 - 07:29 PM

QUOTE(crna @ 10. 10. 2007 - 14:07) View Post

Perla - ja meni je Fitoval ful mastiv lase. down.gif Ne pomnim da bi mi še kater drug šampon tako močno.


Hm...meni zadnje cajte tudi zelo izpadajo in sem si mislila nabavit tale Fitoval, ampak jaz imam že tako mastne (moram prat vsak drugi dan) - ali to pomeni, da mi jih bo Fitoval še dodatno zmastil ? down.gif
Res ne vem, kaj naj...nujno rabim nekaj, da pomaga mojim bogim lasem, ki sem jih ful mučila z likalnikom oops.gif
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#68 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 October 2007 - 09:19 PM

Pipi, kaj to pomen, mučla z likalnikom? Kok časa uporabe in na kolko dni si likala?

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#69 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 14 October 2007 - 10:56 PM

To pomeni 3 leta vsake dva dni... Plus barvanje.
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#70 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 October 2007 - 12:04 AM

A, ok. Sama si likam več kot 3 leta, je pa res, da ne na 2 dni in nič farbanja.Pa vmes med majem in septembrom mam pavzo.
Me pa peče lasišče, tebe tud?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#71 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 15 October 2007 - 09:54 AM

Hm, to ne, peče me ne nič. Samo lasje so taki suhi, pa veliko mi jih štrli v luft, takih kratkih malih. Da o konicah ne govorim, kako se hitro sfižijo z uporabo likalnika.

  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#72 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 October 2007 - 10:39 PM

Pismu pismu me to jezi, ne vem kaj bi blo, mene tako zelo boli/peče/ lasišče da je za popi****! Fant se na rahlo dotakne las, da bi me počohal pa skočim v luft!

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#73 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 15 October 2007 - 10:48 PM

To se je meni po eni barvi zgodilo. Kupi si v lekarni Fenistil gel. Pomaga, če te kaj srbi. Jaz sem se mazala s tem in mi je pomagalo. Po nanosu bo nehalo srbet ali pa vsaj ublažilo srbečico.
Pa, če si se barvala ne uporabljaj več tiste barve ali šampona, balzama ali karkoli.
  • 0


#74 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2007 - 09:41 AM

Jaz pa z veseljem opažam, da so mi kapsule Fidival že po 9 dneh jemanja opazno pomagale! Lasje ne izpadajo več toliko, pa bolj močni so. biggrin.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#75 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 October 2007 - 11:46 AM

Uau, full zakon, sem vesela zate! thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#76 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2007 - 08:30 PM

QUOTE(Kinky @ 18. 10. 2007 - 12:46) View Post

Uau, full zakon, sem vesela zate! thumbup.gif


kiss1.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#77

  • Guests

Posted 03 October 2008 - 06:06 PM

Da malo oživim tole temo.

Torej, sama imam že nekaj časa težave s pretiranim izpadanjem las. Predvidevam, da zaradi hudega stresa, pod katerim sem že kar nekaj mesecev, zaradi katerega sem brez kakršnegakoli odrekanja shujšala več kot 8 kg. cry.gif Skratka, lasje so mi nekje pred dvema mesecema začeli izpadati skorajda v šopih in res nisem več vedela, kaj naj naredim.
Nabavila sem si tablete FidiVal, zdaj jih jemljem že drugi mesec in se mi zdi, da se je količina izpadlih las precej zmanjšala. Začela sem več jesti oz. se vsak dan prisilim, da čim več jem (čeprav mi kg pa še vedno kopnijo, ampak počasneje kot prej). Danes sem se precej postrigla, tako da bodo lasje lažji. Frizerka mi je svetovala, naj uporabljam nagresivne šampone (to itak že počnem, uporabljam samo nežne in povsem naravne), rekla pa je tudi, da so šamponi proti izpadanju las preagresivni, prav tako mi je odsvetovala nakup šamponov v navadnih drogerijah (naj bi kao kupovala samo v frizerskih salonih). Samo se mi zdi, da če uporabljam kvalitetne naravne, potem ni nič narobe, če jih kupim v trgovini, ali pač? hmm.gif
Imam pa res pol manj las kot prej, prav grozno. cry.gif Je pa rekla frizerka, da mi raste full novih, tako da se mi ni treba pretirano bati. Vsekakor pa moram biti pozorna in če se bo močno izpadanje ponovilo, moram iti takoj k zdravniku.

Aja, mi je pa prijatelj (Afričan) poslal en recept proti izpadanju las: zmešaš sok svežega ingverja, sezamovo olje in malo limoninega soka ter s tem masiraš lasišče.
Sicer še nisem preizkusila, moram nabaviti še ingver.

  • 0

#78 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2008 - 06:58 PM

Meni tudi trenutno FUL izpadajo, pa rajši zadevo zdravim "od znotraj". Danes sem si kupila spet neke kapsule, ki so za lase, nohte in kožo, pa bomo videli. Me je že kar strah, če bo še kaj ostalo na glavi sad.gif
Je pa res, da je mogoče to posledica tako agresivnega barvanja pred cca pol leta...pa sezonsko. Mah, kaj pa vem, samo upam,da se čimprej neha cry.gif
  • 0

#79

  • Guests

Posted 03 October 2008 - 07:12 PM

Mična, sočustvujem s tabo, res. cry.gif Ampak pri tebi je lahko res vzrok to, da je pač jesen in je vse skupaj sezonsko pogojeno (pa morda res tudi barvanje, me je frizeka vprašala, če sem si kaj barvala lase zadnje čase). Meni se je izpadanje začelo sredi poletja, ko sem imela vedno najlepše in najbolj bujne kodre. cry.gif

Ja, ti vitamini za lase (nohte itd.) naj bi se jemali vsaj 2 meseca, da zares delujejo. Meni se zdi, da mi tablete, ki sem jih omenjala zgoraj, precej pomagajo (sem opazila spremembe nekje 2-3 tedne po jemanju prve škatlice).
  • 0

#80 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 09 November 2008 - 05:28 PM

Ojla.

A je katera že poskusila INNEOV - gostota las? Zanimajo me izkušnje, ker mi zadnje čase spet pospešeno in v nenormalno velikih količinah izpadajo lasje cry.gif

Ponekod ga hvalijo, pa bi rada izvedla iz prve roke, če je kaj na tem.

  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users