Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3461 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2013 - 08:39 PM

Ta frizura je lepa,ampak pomoje je bolj mišljena kot pramenasta in ne ombre stil frizura. Pomoje no.


  • 0

#3462 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 January 2013 - 08:50 PM

O tem je enkrat že potekala debata, se zdaj več ne spomnim kje in koliko nazaj - a mislim, da ravno v tej temi :D

Meni je ombre všeč v nekaterih primerih, v večini mi ni. Na temne lase mi nikakor ni.

Všeč mi je:

 

lauren-c.jpg

 

cameron-diaz-ombre-hair.jpg

 

Anna-Saccone-Ombre-Hair.jpg

 

Ombre-Hair-Color-Ideas-for-2013.jpg

 

 

 

GROZNI:

 

Alexa-Chung-Ombre-hair.jpg

 

drew-ombre2.jpg

 

 

 

Pa še dva bonusa :D

 

scary-ombre.jpg

 

rby-mtv-movie-awards-jessica-simpson-mdn


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3463 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2013 - 09:05 PM

HAHA kakšna je predzadnja :D mah dej, ombre stil je izgovor za narastek :D jaz se ne bom pol leta barvala in bom imela temen narastek, spodi blond lase in bom vsem govorila, da furam ombre stil  B)


  • 0

#3464 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 14 January 2013 - 09:47 PM

Ne, to je še hujše, ker dejansko plačaš nekomu, da te pobarva tako, kot da bi imela narastek.  :turned:


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#3465 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2013 - 03:27 PM

Smo se že zgražali ravno v tej temi, ja. : ) Ni mi všeč, nekateri blažji primeri so za silo sprejemljivi.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3466 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 05:18 PM

Ehm... ko smo že pri tem...

 

Jaz imam naravno temno blond lase. Zdaj si že nekaj časa dajem svetle blond pramene (prej sem si barvala celoten narastek), ampak me ima, da bi si pustila naravno barvo las. Najlažje bi bilo ravno s tem ombre stilom, ampak ne vem, če je to sploh izvedljivo...

 

Moja barva las je podobna tej: 

 

Anna-Saccone-Ombre-Hair.jpg

 

Frizerka, kjer sem bila nazadnje, me je samo čudno gledala in predlagala, da si dam v že pobarvane (svetle) lase, temnejše pramene.  :shock: Je rekla, da drugače to ni izvedljivo.  :huh:


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#3467 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 January 2013 - 05:20 PM

Menjaj frizerko.

Pa ful lepa barva las, btw :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3468 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 January 2013 - 05:21 PM

^^Jaz sem tko naredila ja. Prameme v moji naravni barvi na moje beljene lase, ampak samo od narastka naprej (na zgornjih par cm torej nič, so čisto moji). Meni je ful všeč, plus delal mi je s prelivom in posledično mi ni las nič uničilo.


  • 0

After all this time?

Always.


#3469 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 05:31 PM

Hvala, Sarah. :)

 

Nincha, a ok... sem bila prepričana, da se da tudi drugače...

Da bi mi še par rahlih pramenov na narastek dala, potem naslednjič pa še manj... pa da bi postopno šlo nekako... 

 

Jaz se malo bojim, da bi mi napačen odtenek preliva dala frizerka, pa bi potem imela čudno vse skupaj... :/


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#3470 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 06:21 PM

^^Jaz sem tko naredila ja. Prameme v moji naravni barvi na moje beljene lase, ampak samo od narastka naprej (na zgornjih par cm torej nič, so čisto moji). Meni je ful všeč, plus delal mi je s prelivom in posledično mi ni las nič uničilo.

 

Nincha, a nimaš več čisto svetlih las? Zdaj po zadnjem barvanju imam zelo zelo svetlo blond in me mika, da bi si jih potemnila. Bi bilo preveč, če te prosim, da nalimaš svojo novo frizuro gor, ker glede na omenjene pramene, me zanima kako to zgleda ? :) Če imaš kako sliko, ne se zdaj zgolj zaradi mene slikat :D 


  • 0

#3471 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 January 2013 - 06:24 PM

Ja ja ja mam, prilepim takoj. :)

 

Drugače pa lahko obe pobrskata par strani nazaj, ko sem mela jaz isto dilemo - naravno temno blond, barvam na belo blond, kako priti na naravno - pa o mi punce svtovale in je več predlogov. Zdajle grem pa samo pobrskat za slikicami. :)

 

Prej sem mela tako:

dsc05603.jpg

 

Zdaj pa tako:

 

photo33.jpg

img5290.jpg


  • 0

After all this time?

Always.


#3472 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 06:36 PM

Waa hvalaa :) ja, sem spremljala tvojo dilemo in sem trenutno v čisto isti dilemi!


  • 0

#3473 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 January 2013 - 06:40 PM

Pismo zdaj gledam te slike in sem mela tako lepe blond lase. :cry: :lol:


  • 0

After all this time?

Always.


#3474 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 06:42 PM

Všeč mi je, fajn zgleda! 

 

Jaz imam trenutno približno tako barvo kot ti na prvi sliki in  morda bi si dala neke pramene, da izgledajo temnejši. Ampak, če bolje pomislim, mi je pa tudi trenutna barva čist všeč :) Mah daj, jaz bi si vedno neke spremembe delala na glavi in potem ugotovim, da mi je prejšnja barva bila čisto všeč. 


  • 0

#3475 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 January 2013 - 06:44 PM

Na zadnji sliki izgleda mogoče malo bolj rumeno, kot je v resnici (zaradi flesha).

 

Meni je fajn, ker večina ljudi sploh ne opazi, da sem se pobarvala, ali pa mi šele po uri ali dveh druženja tko začudeno rečejo "Ej Nina, a si ti res mal temnejša al se mi samo zdi?" :D

 

Ampak zdaj bolj kot gleldam stare slikce, bolj mi je bila všeč blond, hahahahha.


  • 0

After all this time?

Always.


#3476 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 07:33 PM

Zdej je fulful lepše. -_-


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3477 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 07:46 PM

 

Ampak zdaj bolj kot gleldam stare slikce, bolj mi je bila všeč blond, hahahahha.

 

 

Nincha meni je zdaj tudi veliko lepše.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3478 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2013 - 10:09 PM

Wow, trenutna barva in tvoji lasje so mi popolni. Sploh una fotka od zadaj...čudoviti lasje, res.


  • 0

#3479 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 30 January 2013 - 11:33 PM

Pismo zdaj gledam te slike in sem mela tako lepe blond lase. :cry: :lol:


Še vedno so blont but muchmuch better ; )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3480 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 February 2013 - 01:13 PM

Pravkar sem na LookFantastic naročila 1000ml balzama za lase (sem dobila kodo za popust na mail). Očitno se še da tako količino naročiti.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users