Jump to content


Photo

vase telo


  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 19 March 2005 - 11:19 AM

Na kaj ste najbolj ponosne in kaj bi spremenile,ce bi lahko?Jaz sem z svojim telesom kar zadovoljna,vcasih sem se zelo sekirala zarad postave,sedaj pa edin kar bi si dodala je kaksen cm vec. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 11:27 AM

Sem ena izmed tistih, ki imajo tam kjer ne bi smeli preveč in tam kjer bi morala imeti premalo cry.gif Ampak...včasih sem se full obremenjevala, vedno nosila velike puloverje, še bolj šroke hlače, vse skrivala, dokler se mi ni en dan odtrgalo in spremenila vso garderobo. Enostavno moraš v glavi naredit red in postat zadovoljen s sabo. Je pa res, da to še ne pomeni, da pa ti ni potrebno skrbeti za telo. Jaz sem se za fitnes odločila samo zato, ker po cele dneve sedim za računalnikom, maščobe se pa samo nabirajo...

LP N
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2005 - 11:52 AM

Jaz bi ga spremenila. Imela bi manj celulita pa kakiih 10 kil manj. Drugo pa vse štima.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 12:00 PM

Nisem, ker sem se zredila rolleyes.gif
Drugace pa obraza ne bi spreminjala, z nogami sem tudi zadovoljna, problem pa nastane pri prsih, ki so obcutno prevelike in tarce nezazelenih pogledov rolleyes.gif sad.gif Prvo, kamor se zredim je trebuh in prsi, ko pa hujsam, pa seveda najprej shujsam v noge in rit, kamor je najmanj potrebno.
Zdaj sem zacela hodit v fitnes, drugace pa delam zoprne trebusnjake in sem na sobnem kolesu.

Aja, z visino sem tudi zadovoljna ( 175 ). Hvala geni laugh.gif
  • 0

#5 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 19 March 2005 - 12:53 PM

hm...kaj bi na men spremnila?! po zimi vse stima =)
pol leti pa stegna pa trebuh...ddrugace sem zadovolna s sabo ceprav sem malo manjsa..mlajsa...sm se tut jz vcas sikerala...sam sm rkela, da nima smisla in zvim =)
  • 0
user posted image

#6 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 19 March 2005 - 01:02 PM

Najbolj ponosna na svoje oči, prsa in noge. Imam eno tako pravo razmerje in nisem niti približno suha.
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 01:15 PM

Morda bi si vzela ene par kilc, sicer pa ni sile.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 01:19 PM

Ej full lepo da ste zadovoljne s svojim telesm, sem pričakovala več kritik glede nato, da nas skos zmerjajo, da ženske nismo nikoli zadovoljne smile.gif

LP N
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2005 - 01:22 PM

Najbolj mi je všeč moj obraz, se mi zdi brez napak, čeprav se mogoče malo samovšečno sliši ampak ni tako mišljeno ... všeč so mi moje črne oči, polne ustnice, lepa koža, raven nos ... ma vse mi je všeč. oops.gif

Glede postave pa tako ... z veseljem bi imela kakšnih 10 kilogramov manj in 10 centimetrov več. biggrin.gif Za izgubo kilogramov se že trudim, glede višine pa itak ne morem nič naredit. Je pa res, da sem ena tistih srečnic, ki imajo zelo skladno postavo (hvala mami wink.gif ). Obline so tam kjer morajo biti in jih ni kjer niso zaželjene, vendar pa sem si nadevala gor čez zimo extra 10 kil in zgledam kot napihnjen balon ... no pa sej bo. oops.gif
  • 0

#10 Cukr

Cukr

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 19 March 2005 - 01:24 PM

Mal bi zgubila v trebušček pa roke, ampak itak delam na tem biggrin.gif Drgač sm se pa sprejela tako, kakršna sem. Sem pa zelo ponosna na svoje oči, ustnice pa lase wink.gif
  • 0

#11 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 01:26 PM

jaz sem tudi zmerno zadovoljna - kako kilo bi dala stran, pa svoja meča bi malo stanjšala... pa nos bi malo zmanjšala 8)
  • 0

#12 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 19 March 2005 - 01:27 PM

Prav z veseljem berem,ko vidm,da smo kar zadovoljne z nasim telesom!IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 01:40 PM

Se mi zdi, da je to že kar neko nenapisano pravilo, da se pa ženska mora v nulo kritizirat. Ker, če pove/prizna, da ji je na njej tudi kaj všeš, izpade važna in samovšečna. Takšno razmišljanje mi je totalno mimo. Ni ga lepšega in bolj seksi, kot ko se ženska zaveda svoje lepote in jo ve predstavljati na ta pravi, prefinjen način. Je pa res, da se ponavadi neokusno nastavljajo/pokajo od samozavesti glih najbolj mimo pihnjene.

Meni so npr. blazno všeč moji lasje. Pa ful čvrste in stoječe prsi. Pa polne ustnice. Tako nekako. Kot sem pa že napisala v prejšnjem postu, bi si pa vzela ene par kilc - ampak sploh nimam volje. Sem namreč blazen gurman in se težko odrečem dobri hrani. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 March 2005 - 01:48 PM

Jst sm ponosna na svoje oči, ustnice, pa na svojo osebnost..

Motjo me pa kilce-sam jih bom že dol spravla, mi še kr gre trenutno tongue.gif
  • 0

#15 Milenushka

Milenushka

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 03:02 PM

Meni so na sebi nabolj vsec lasje, oci, prsi in roke; z ostalim sem malo manj zadovoljna, vendar sem se sprejela taksno, kakrsna sem.
  • 0

#16 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 04:24 PM

QUOTE(Nikita007)
Kot sem pa že napisala v prejšnjem postu, bi si pa vzela ene par kilc - ampak sploh nimam volje. Sem namreč blazen gurman in se težko odrečem dobri hrani. IPB Image


laugh.gif Pri meni je popolnoma enako
  • 0

#17 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 09:41 AM

pomoje je važo, kakše ljudi maš okol sebe in kako imaš "pošlihtano" po glavi...
jst sm s sabo zadvoljna pa čeprav mam kr neki kil preveč biggrin.gif laugh.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#18 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 20 March 2005 - 11:20 AM

Jaz bi imela rada malo maj trebuščka, pa kakšnih 10 cm več...

Tan
  • 0

#19 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2005 - 12:54 PM

Hehe Tan,

kam bi dala 10 cm več laugh.gif

LP N
  • 0

#20 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 March 2005 - 01:56 PM

Ummm...jest sm tut zlo ponosna na moje učke, pa tut laski so lepi, pa postava je luštna, mam mišice na trebuščku da se mal považm tongue.gif . Pa tut kkšne ustnice in to so mi čist nice, spremenila bi si pa kožo, da bi bla mal bl čista pa maybe da bi imela ene par več cm na še rastočih "stvareh" ampak sej to bo že vse zraslo in se poštimalo, tko da sm u bistvu čist zadovoljna sama s sabo 8)
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users