Jump to content


Photo

nega skodranih las


  • Please log in to reply
229 replies to this topic

#141 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 22 May 2020 - 09:48 AM

Nusa Gnezda dela zdaj eni reklamo na fb story amapk glede na videno ne bi bila zadovoljna :D
  • 0

#142 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2020 - 10:05 AM

Lahko sliko? Nimam je na fb, pa tud ne bi je imela v prihodnje😁nisem ciljna publika😁
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#143 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 22 May 2020 - 10:50 AM

Ti kar na fb posljem :D

Ti pa svetujem, da postanes ciljna publika, ker ima res dobre vaje za preprecevanje bolecin v hrbtenici :D sampovem
  • 0

#144 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2020 - 11:22 AM

Sam jih mors delat....
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#145 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 22 May 2020 - 11:39 AM

:lol:
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#146 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 May 2020 - 11:42 AM

Samo Nuša ima ful gnezdo, afro stajl skoraj.

 

Jaz drugače malo našpicam lase in dam malo Catu creme, pa je včasih kar solidno. Če dam čez za refresh še kak gel pa ponavadi nikakor ne izpade ok. Itak imam ful frizza, pa zadnji me totalno nervirajo, ker se slabo kodrajo. Sama strič pa se jaz ne bi upala. :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#147 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 May 2020 - 02:03 PM

Vsakič, ko prebiram to temo, si malo manj želim skodranih las, ker je toliko dela z njimi. :D Zdaj si kupujem maske za enkratno uporabo, da preizkusim, katera mi ustreza. Zame je to višek nege, ker drugače uporabljam samo šampon in sprej za oblikovanje.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#148 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2020 - 06:25 PM

Mene pa, ko berem, da si na 3 dni lase umivate.
Salo na stran, ljubosumni pogledi odtehtajo😂
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#149 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 May 2020 - 07:48 PM

Haha, sej je kar dela ja, ampak jaz si sebe ne predstavljam vec z ravnimi lasmi.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#150 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 April 2021 - 08:01 AM

Kupujem novo masko, je kakšna novost, kaj se fajn obnese? Razmišljam o Butters ali Serious business, kaj menite, se splača?
  • 0

#151 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2021 - 09:54 AM

Te druge se nisem poskusila, ampak meni je od Butters odlicna - se posebno ce jo pustim gor dlje casa, npr. 1 uro mi res nahrani konice. Jaz sem si zdaj, ko so imeli akcijo 2+1 kar 3 vzela.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#152 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 April 2021 - 09:57 AM

Zdaj je ravno tudi akcija.
  • 0

#153 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 09 April 2021 - 11:05 AM

Barbarina poročaj, če boš nabavila. Meni se zdi kar zasoljena cena Buttersov, tako da me res zanima, če upraviči ceno. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#154 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 April 2021 - 01:20 PM

Skodranka.si pozna katera? Men je kr nekje ponudilo stran, imajo tudi izdelke za kupiti...
  • 0

#155 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 09 April 2021 - 01:23 PM

V FB skupini sem zadnjič zasledila, a ima tudi izdelke? Sem samo CGM vodič videla. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#156 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 April 2021 - 01:24 PM

Ja, izdelke tudi, čist na kratko sem preletela, nobenih ne poznam, cene mask so okoli 15€.
  • 0

#157 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 11 May 2021 - 01:55 PM

Kateri drogerijski gel je ok?
  • 0

#158 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2021 - 02:51 PM

Seinz id dm, ce ga se dobis. Je na moskem oddelku.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#159 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 14 May 2021 - 10:35 AM

Nisem našla. Samo druga kozmetika.
Katerega pa sicer priporočaš?
  • 0

#160 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2021 - 04:57 PM

Kiky curly, ampak nima mocan hold. eco slay imam pa sedaj v preizkusanju.
Nekaterim je ful vsec iz lanenih semen. Meni pred casom ni bil ok, bom enkrat spet poizkusila
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users