Jump to content


Photo

Smoky Eyes


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2008 - 07:09 PM

Se mi je kar zdelo, da ima fotoshop prste vmes. Pa ne da nisi lepa (da ne bo kdo narobe razumel) ampak slika in tudi tvoj obraz imata tak čisto poseben shine. Tvoj smokey mi je krasen, zelo ti paše pa ful si lepotička.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#62

  • Guests

Posted 22 March 2008 - 07:19 PM

Hvala Dilema. Vem, kaj misleš, ja. Že ozadje naredi svoje, pa koža izpade veliko lepša s fotošopom, pa en sijaj je...tko k si rekla. Nekako se mi zdi, da so robovi malo zabrisani...al kako bi rekla. Ni ostra slika, no...tako nekako.
Nisem sama delala fotošopa, zato ne vem, kaj točno je bilo narejeno. Dala sem enmu tipu, da mi naredi črnobelo (takrat še nisem mela programa za fotošop), pa je zraven črnobele še to naredu.

Itak se da pa tak učinek že naredit, če se slikaš ob svečah npr. Je koža čist druga, kot na naravni svetlobi. Pa kako si obrnjen itd. Jaz trdim, da vsak lahko izpade lep na sliki, samo, če so pravi pogoji izpolnjeni smile.gif

November rain...palčke rulz za smokey eyes. Po mojih izkušnjah se z njimi najboljšo zabrisano črto naredi.
  • 0

#63 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 01 May 2008 - 04:46 PM

jz mam tolk rada te zadimljene oči. wub.gif Ponavadi jih imam, ko grem ven
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users