Jump to content


Photo

barvanje trepalnic


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 15 October 2005 - 03:56 PM

Nekje je že blo neki rečenga o barvi za trepalnice.. sam sm zdejle iskala, pa nism najdla na forumu tega rolleyes.gif Zato sm odprla novo temo.

Zadnjič sem v trgovini opazila barvo za trepalnice, stane 3000. Pa me zanima, če ma katera od vas barvane trepalnice, in če to barvanje priporoča ali odsvetuje.
Pač kakšne so prednosti in kakšne so slabosti tega?
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 October 2005 - 04:09 PM

Slišala sem, da ta barva "zdrži" 3 mesece ampak ti bolj svetujem, da greš k kozmetičarki da ti to gor naflanca..ker sama boš bolj težko.
  • 0
Viens, reste ici!

#3 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 15 October 2005 - 09:08 PM

Ja, sam problem je v tem, da jst sam svoje prstke pustim k očem twisted.gif Ne prenesem če mi kdo drug okol oči šari, že maskare mi ne morejo drugi nanest, k refleksno začnem mežikat z očmi da ne morjo nč nardit twisted.gif oops.gif

No, mogoče da je zdej že bolš, da so se refleksi umiril.. ne vem, sej če se bi, bi se tik pred novim letom, k grem v toplice za neki časa se kopat-pa me zanima, če se to pod vodo kakorkol briše, al pa če maš pod očmi kej črno, če se greš kopat (s tem da se tam tunkaš pa to, pa potli po očeh z rokami "brišeš"...)?
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 October 2005 - 09:10 PM

Ne. Kolko sem jaz obveščena, ne gre nič dol!
  • 0
Viens, reste ici!

#5 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2005 - 09:25 AM

zna biti zanimivo, da se ti ni treba mazati še z maskaro, a kaj se zgodi po 3 mesecih, ko se npr. tega naveličaš...? sliši se smešno, a verjetno imaš 'narastek', hehe ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#6 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2005 - 12:24 PM

Ne Ne.... ker trepalnice zrastejo do neke dolžine in potem ne rastejo več. (tega sem se naučila na tem forumu twisted.gif ). No uglavnem...potem gre barva dol...samo ne me za besedo prijeto ker nisem nevem kaki profi na tem področju. biggrin.gif

http://www.lepa-si.c...der=asc&start=0
  • 0
Viens, reste ici!

#7 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2005 - 12:27 PM

Sem malo zdaj to prebirala in sem ugotovila, da to ne drži 3 mesece ampak 14 dni. oops.gif oops.gif oops.gif oops.gif oops.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#8 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 16 October 2005 - 01:23 PM

O, ni čudn da nism najdla te teme, če sm pa pod temo ličenja iskala, pod nego obraza pa ne oops.gif Pardon, lahko kdo zaklene to temo, če koga moti
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#9 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 March 2008 - 03:47 PM

Osvežujem.

Nekaj me trga zadnje čase da bi poskusila pobarvat trepalnice. Čist toliko da vidim, ali je kaj efekta, so trepalnice kaj bolj povdarjene (efekta maskare seveda ne pričakujem).
Bi lepo prosila, katero z več izkušnjami okoli tega da jih malce opiše tu in priporoči kak dober salon za barvanje trepalnic (zgolj nekateri frizerji/kozmetični saloni imajo na voljo tudi to ponudbo).
Kaj menite, je barvanje trepalnic kaj "škodljivo", glede na to, da so trepalnice del očesa?
Čimveč infromacij prosim smile.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#10 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 March 2008 - 12:42 AM

Kaj ste sramežljive tongue.gif .

Dejte namignit v kater salon naj se grem pozanimat o barvanju trepalnic? Pliski? cry.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#11 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 21 March 2008 - 09:20 AM

Trepalnice si lahko pobarvaš sama - jaz uporabljam komplet za barvanje obrvi in trepalnic Swiss-o-Pair (včasih so ga prodajali sam v Müllerju, zdaj pa ga majo že v DM-u in še kje). Meni je fajn ... stane pa manj kot 10 EUR, pa maš za večkrat.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#12 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 March 2008 - 12:28 PM

A ni treba še nekega razvijalca zraven kupit?
Si ne predstavljam čisto kako samo barvanje zgleda, daj opiši oops.gif . Sicer sem prvič hotela prav v salon da sploh vidim a je kaj efekta, pa konico bo počasi treba dat stran (se btw ful lepo držijo).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 March 2008 - 01:42 PM

O jaz bi si tut pobarvala trepalnice, ker jih sploh nimam. Take svetle, brezvezne.
  • 0
Viens, reste ici!

#14 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 March 2008 - 01:52 PM

Jaz imam tudi precej svetlorjave, pa bi rada magari sprobala kako se obnese. Mogoče bom clo danes šlepala do Milerja.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#15 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 22 March 2008 - 04:19 PM

Jaz si že dolgo barvam trepalnice in obrvi z barvo Berrywell, ki jo kupim v Estelli v Europarku. Skupaj z razvijalcem stane okrog 8€, imaš pa jo za kako leto, če si redno barvaš. Meni je boljša, kot Swiss-o-pair, ker je v tubi in ni tako tekoča kot S-o-p in se jo zato lažje nanese.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#16 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 March 2008 - 05:06 PM

In kakšen je fekt? Malo povdari barvo trepalnic, pa koliko časa traja predno se je treba ponovno barvat?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#17 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 22 March 2008 - 06:29 PM

Kakšnih 14 dni do 3 tedne. Učinek res ni blazno opazen, ker trepalnic ne odebeli, se pa vseeno vidi razlika (odvisno od tega kako svetla je naravna barva trepalnic). Pri meni izgledajo daljše, ker so moje trepalnice na konicah bolj svetle in se dolžine, ko so nenamazane, ne opazi. Barvo uporabljam predvsem za obrvi (zmešam rjavo in malo črne), ker imam zelo svetle (skoraj bele), hkrati pa barvo nanesem še na trepalnice.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#18 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 22 March 2008 - 06:46 PM

Kj pa če ti slučajno barva za trepalnice pride v oči?Se mi zdi da bi se to lahko zelo hitro zgodilo hmm.gif
  • 0

#19 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 22 March 2008 - 06:58 PM

Jaz si tudi ne predstavljam kako bi tole izvedla brez poškodb oz. draženja oči hmm.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#20 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 March 2008 - 07:02 PM

Jaz si predstavljam edino tako, da se barva nanese striktno na trepalnice, pa ne čisto do korena. Pol se pa pazi da ne pride kaj v uč, oz. na kožo oči (upam da te barve niso preveč tekoče). Pa zraven met miljon vatiranih palčk za prvo pomoč in pipo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users