Jump to content


Photo

Naš odnos do živali


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#41 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82531 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 June 2011 - 01:24 PM


cry.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#42 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 10 June 2011 - 01:32 PM

Goofy. cry.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#43 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 10 June 2011 - 02:01 PM

Jao, moram to napisat, ker se zdim sama sebi pokveka, ker se tako počutim.

Ampak mene take reči skorajda ne ganejo....
Včasih so me ful, zdej pa sploh ne več.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#44 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 10 June 2011 - 02:03 PM

cry.gif


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 June 2011 - 05:47 PM



Ogabno. Kot to pritiče večini človeške rase.
Glede na to, da je bil odveč očitno vsepovsod, je morda injekcija bila najbolja rešitev.
Ni pa nič manj gnusno, seveda.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 08 August 2011 - 08:31 PM

Jaz sem čist raznežnena, odkar sem vidla dva taka primerka pri bližnjem bodočem sosedu:

IPB Image

Mislim da sta bila maltežana, ampak sta imela precej kratko dlako (kot tadva na sliki). Ob priliki moram vprašat, če je maltežan (malo sem sumila da bi lahko bila tudi Coton de tulear, samo mislim da ne.

Aa katera ve a maltežanom dlaka skoz raste, tud če ga pač pelješ postričt (z dolgo dlako so mi nadogabni), al pač ostane takšne dolžine dokler ne zraste nova in stara izpade?

However...Imela bi takega mini pesjanarja, poleg samojeda, ki je itak obvezna pritljaga....Po drugi strani pa ne vem če se mi bo dalo bajto za takimi pucat.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#47 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 August 2011 - 08:34 PM

Ja, jim skozi raste. Pri fantu doma ga imajo, pa je tudi zdaj poleti postrižen.
Pa maltežan je edini pes (eden redkih?) ki nima podlake, in posledičo za njim nimaš kaj pucat, kar se dlakovja tiče.

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#48 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 08 August 2011 - 08:52 PM

No, to pa nisem vedela. Berem pa, da so kar svojeglavi psi in tudi napadalni (kar se mi zdi da so vse te male pasme veliko bolj lajajoče, kotp a veliki psi). Hvala za info, drugače. Bom si še kaj prebrala...
a vonj ima, specifičen pasji? Ker samojed ga nima, sploh. Ena redkih pasem.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#49 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 August 2011 - 09:32 PM

Ne vonja nima, edino iz ust ji smrdi. laugh.gif Ok šalo na stran, ne nima vonja, ji pa smrdi iz ust, včasih kar konkretno. Moja čivava ima nekaj vonja, posebej npr ko se zbudi, takoj po spanju, ji pa iz ust nič ne smrdi nikoli.
Napadalna pa ni, čisto nič, lajat sem jo v vseh teh letih slišala parkrat, pa še to je večinoma bilo "veselo" lajanje. Ni pa sposobna bit sama doma, je ne morejo pustit same niti za minutko.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#50 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 09 August 2011 - 05:17 AM

To zadnje je verjetno odvisno od tega, kako psa navadiš? Moj bi mroal bit sam, službe pač.

Iz ust smrdenj sem navajena, Rio tako iz ust smrdi da te lahko fršlok. Ves čas. Dlka in to nič, nobenega vonja, tudi ko je mokra ne, ampak treba se je pa izogibat da ti diha v faco.
Pomojem je to zaradi hrane, kaj vem. Meni je še kar nadležno to, samo vseeno 10× boljše kot če cela smrdi.
Ne vem malo sva se pogovarjala, fant bi tud mel takega malega, jaz po eni strani sem globoko v sebi cat person, samo imam pol alergične familije in dejansko niti zaradi njih ne upam imeti mačka (pa čeprav bi hodili samo na obisk)....
Takega mini dogija bi si pa lahko omislila tudi že prej, ne šele ko bodo otroci veliki, ker pomojem ne rabi orto hudih sprehodov večkrat dnevno in mu je dovolj že letanje po parceli in hiši pa malo da ga pelješ...Če ni si pa zna še kolke obrabit, če pretiravaš (tako se je zgodilo našim sosedom, so imeli pekinzerja in so ga tumač vozili na sprehode, si je obrabil kolke in so ga mogli dat pod injekcijo...).
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#51 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 August 2011 - 09:59 AM

A nisi ti rekla (ali je bil kdo drug? laugh.gif ) da te mini pasme zato sploh niso psi?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#52 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 09 August 2011 - 03:12 PM

Ma ja, sem....Sam so fajn alternativa mačku tongue.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#53 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 August 2011 - 03:20 PM

Verjami da niso niti podobni. No pa saj..
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#54

  • Guests

Posted 06 October 2011 - 10:18 PM

Moj odnos do živali bi lahko rekla, da je spoštljiv. Prepričana sem v to, da marsikaj razumejo, da so pametnejši kot mi mislimo in da te znajo marsikdaj najbolje potolažiti. Predvsem imam rada pse. Sama ga sicer nimam, si pa želiva s fantom omisliti enega, ko bova na svojem in bova lahko res skrbela zanj oba.

Se pa tudi meni zasmilijo živali, ki imajo takšno ali podobno usodo kot Goofy sad.gif Jaz jim nikoli ne bi mogla narediti česa hudega, še če ponesreči pohodim mačko (res ponesreči, ker se mi prav pod noge nastavlja, smotka rolleyes.gif ) me kar zaboli, ko tako ubogo zamjavka in jo potem do onemoglosti crkljam, da se ji odkupim, čeprav ona že po prvi minuti čohanja vse odpusti smile.gif smile.gif


  • 0

#55 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2012 - 11:12 AM

IPB Image
  • 0

#56 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25274 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 28 March 2012 - 09:20 AM

Naš odnos do živali in cirkusi:


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users