Jump to content


Photo

Gloss - MAYBELLINE Shiny Licious Lipgloss


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 09:05 PM

Nelepljivi glosi ki pa niso dobro pigmetirani in malce preveč umeten moker videz dajo, edina pozitivna lastnost je karamelen vonj.

Ocena: 3

IPB Image
  • 0

#2 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 August 2006 - 09:47 PM

Imam odtenek nekje med rozasto in rdečo (skrajno levi). Dobro diši (čeprav za vonje sem jaz bolj neobčutljiva), je bolj gost in nekoliko lepljiv, nekje bolj nežno obarvan, z nekaj malega okusa. Spominja me na nekakšen hibrid med glosom in "labelo", zaradi mastnejšega občutka na ustnicah. Meni je ful super, daje tudi lep moker videz, le pigmentiranost bi lahko bila boljša, klar je ena glavnih stvari, zaradi katere kupujem glose.
3/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#3 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 10 September 2006 - 02:13 PM

A glej ga, saj nisem edina, ki je odkrila tole čudo biggrin.gif Me pa presenečata vajini oceni. Men je zadeva fenomenalna. Načeloma ne maram šajni look-a, niti kakih hudih pinkiš odtenkov. (Niti lip glossov nasploh.) No, na žnablah seveda ne izpade roza. Noro fajn diši, res NORO. Vsaj tale moj, lolly pink, pa vanilla tud. Ful je fajn glih prav mastn glos, ni tist običn voden, niti tist nadležno lepljiv. Skratka, suprca. Cena: tam okrog 1500sit. Worth it. Bom kupla še kakega, zihr, sam da prevoham vse in vidim ker mi še fajn diši.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2006 - 06:11 PM

Ocena: 3

Prepričala me je lepa barva in vonj. Ampak po nekajkratni uporabi me je navdušenje minilo.
Glos je premalo obstojen, barva na ustnicah ni ne vem kaj, pa tudi zaščite ne da (za moje pojme) nobene.
Zdaj mi je žal, da sem ga kupila.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#5 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 14 November 2006 - 05:33 PM

men so ti glosi čist zanič...edina dobra stvar je da dišijo, so mi pa čist preveč pocasti, se lepjo, pa še aplikator je tko presnet ozk d se ful čudn nanaša na ustnce...niti filing na ustncah mi ni dobr.

ocena: ** (pa še to sam zarad lepga vonja)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users