Jump to content


Photo

Šminka - AVON Beyond Colour Plumping Lipcolour


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 01:15 PM

Ena redkih šmink, ki jih uporabljam - načeloma imam raje glosse.

Ima močan negovalni efekt, skoraj kot balzam za ustnice - po uporabi so ustnice izredno mehke, voljne in navlažene. Tudi barvna paleta se mi zdi v redu, sama ima doma Party Pink in Pink Lemonade ... prvi odtenek je rahle rose barve, drugi pa je malo bolj pink, a vseeno nevsiljiv. Šminka je srednje obstojna, lepo mazljiva in se ne nabira v kotičkih ustnic. Ima tudi zelo prijeten, nežen vonj.

Embalaža je zelo všečna - preprosta in lepa.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 02:43 PM

.
Trenutno moja najljubša šminka, odtenek Party Pink mi je najlepši nežno pink odtenek, kar sem jih videla. Ustnic ne izsuši (tudi jaz opazim rahel negovalni efekt, saj so ustnice v kombinaciji s to šminko izredno voljne in mehke, tudi, če ne uporabim spodaj vazelina (kar je pri meni nuja)), je ravno prav mastna, bledi postopoma, srednje obstojna. Uporabljam jo kar pogosto, saj sem rahlo naveličana lepljivih, sijočih glossov, na katere se mi potem lepijo lasje, če že malo zapiha piš. Torej, še enkrat - moja najljubša šminka, veliko pripomore k temu meni idealen odtenek. Embalaža pa mi nikakor ni všeč, prav grda mi je postala. :=)



Ocena: 4 (zarad nevšečne embalaže)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users