Jump to content


Photo

Azijska kozmetika


  • Please log in to reply
149 replies to this topic

#61 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 December 2015 - 07:17 PM

Ta serum z zelenim čajem je pač antioksidant, kot recimo serum s C vitaminom?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#62 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 December 2015 - 12:51 AM

SON-PARK-Beauty-Water-Beauty-Award.jpg?v

 

Ta micelarna je ful pohvaljena, ampak ful draga, pod 40 $ (340 ml) je ne dobiš. 

sestavine


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#63 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 09 December 2015 - 06:18 AM

Zdaj, ko sem hialuronsko kar nekaj casa 2x dnevno uporabljala pravilno, torej se na malo mokro/vlazno kozo in dala takoj gor kremo, moram reci, da mi je sicer uporaba vsec, ker je preprosta kot tonik, pa vendar naredi vec, ampak mi niti priblizno ne navlazi toliko kot pisejo zenske… da ti kar luskice navlazi in se ne vidijo zjutraj..
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#64 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2015 - 10:36 AM

Takih rezultatov tudi jaz ne vidim. Se pa pozna, če nekaj časa ne uporabljam.

 

Ena najbolj popularnih esenc v AB skupnosti trenutno je Leejiham Tea Tree 90 Essence. Vsebuje 90% ekstrakta čajevca in deluje antiseptično. Menda dela čudeže za mozoljasto kožo.

 

Ocena. Če vas zanima, se jo trenutno da dobiti tu za 12€ (sicer stane okoli 30).

 

 

Glavna stvar v asian beauty je dvojno čiščenje, in sicer s čistilnim oljem in nato s čistilnim gelom z nizkim pH (kumarični Essence ga ima, juuhuu - v Leclercu so jih imeli še veliko zadnjič). Predvsem za MU in UV kreme, ki se jih samo s čistilnim gelom ne da sprati. Včeraj sem probala Kose Softymo Deep čistilno olje in sem zaenkrat navdušena. Je kot olje in se ga nanese na suho kožo in masira po obrazu. Za težek očesni MU sicer uporabljajo tudi za to namenjene odstranjevalce, ampak maskaro in liner je čisto lepo odstranil. Nato se ga spere z vodo in potem uporabi še gel. Nič ne izsuši in naredi mehko kožo. Ekvivalent bi bil v zahodni kozmetiki NUXEov medeni gel (po sestavinah sodeč, ker sprobala ga nisem nikoli).


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#65 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 12 December 2015 - 09:31 AM

SON-PARK-Beauty-Water-Beauty-Award.jpg?v

 

Ta micelarna je ful pohvaljena, ampak ful draga, pod 40 $ (340 ml) je ne dobiš. 

sestavine

 

V bistvu je bolj tonik z dobrimi sestavinami. Ne vem zakaj jo reklamirajo kot čistilec, ker nima tipičnih sestavin. Tudi ni je treba spirati kot klasične micelarne (meni so bljak). Takih podobnih izdelkov je v AB kolikor hočeš.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#66 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 December 2015 - 05:44 PM

Jaz tudi ne maram micelarnih, se mi zdi da samo zapackajo kožo.

 

TONYMOLY imajo na Cult Beauty. Na ebayu je seveda ceneje, so pa vse sestavine in podrobni opisi tukaj.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#67 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 December 2015 - 06:25 PM

Pobiram predloge za kremo, eno vlažilno z ao, sestavinsko kvalitetno. :)


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#68 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10552 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 December 2015 - 06:39 PM

Jaz sem si zdaj kupila derma e soothing moisturizing cream s pycnogenolom in mi je ful fina, tudi sestavinsko je dobra.


  • 0

#69 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2015 - 09:19 PM

Kje si jo kupila Frida, pri nas je precej draga vidim?


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#70 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10552 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 December 2015 - 09:32 PM

V Ljubljani v lekarni Nove Poljane oz. lekarnar.com. Sem hotela naročit na iHerb, ker pa je to v ZDA, bi plačala še davke in carino itd in je na koncu prišlo samo par € razlike... brezveze.


  • 0

#71 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2016 - 04:55 PM

 

 
 
Včeraj sem probala Kose Softymo Deep čistilno olje in sem zaenkrat navdušena. Je kot olje in se ga nanese na suho kožo in masira po obrazu. Za težek očesni MU sicer uporabljajo tudi za to namenjene odstranjevalce, ampak maskaro in liner je čisto lepo odstranil. Nato se ga spere z vodo in potem uporabi še gel. Nič ne izsuši in naredi mehko kožo. Ekvivalent bi bil v zahodni kozmetiki NUXEov medeni gel (po sestavinah sodeč, ker sprobala ga nisem nikoli).

Meni je to olje ful zakon, sploh ne vem kako sem lahko brez tega zivela. :)
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#72 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 14 January 2016 - 02:13 PM

Enako! Menda ob dolgi masaži (ali po tem, ko že pustiš gor ene 15 minut) ven lahko popadajo tudi ogrci in kakšni zaprti mozolji. 

 

Še nekaj bolj zabavnih izdelkov (grafični prikazi! klikate na lastno odgovornost  :P ):

 

COSRX Acne Pimple Master Patch

 

Da se jih na svež mozolj čez noč nekaj dni zapored. Slik, kjer se mozolj (gnoj) dobesedno prilepi nanj, ne bom kazala :D Najbolj priljubljen izdelek trenutno. 

 

Glinene maske za nos

 

Naneseš na nos, ko se strdi jih odstraniš in z njimi tudi ogrce. Naprimer ta Face Shop.

 

Slika 1, Slika 2.  (Ne odpiraj!)

 

Foot Peelingi

 

Vrečke kemičnega pilinga, ki si jih daš na nogo za eno uro in se celotno stopalo v nekaj dneh popolnoma olupi in ostane baby soft mehka koža. Kliknite, če si upate.

 

2068b5904f943231d79e84638529da1d19bc7287

 

Hydro gel maske

 

Kot sheet mask, samo iz gela. Obstajajo za oči ali obraz. Ugodni so od Petitfee (60 gelov za oči pride okoli 10€).

A vidite kako je črna okoli oči in potem ni več?!  :wink1:

 

Secret-Key-Gold-Racoony-Hydrogel-Eye-Spo


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#73 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2016 - 02:27 PM

 

Glinene maske za nos

 

Naneseš na nos, ko se strdi jih odstraniš in z njimi tudi ogrce. Naprimer ta Face Shop.

 

 

A misliš, da je to bolj za trde ali mehke ogrce?


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#74 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 14 January 2016 - 02:35 PM

Hmm, ne vem. Če bi ugibala, bi rekla, da za trše. Pri mehkih bi mogoče kvečjemu vrhnji del pobralo (če). 


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#75 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2016 - 03:21 PM

Se mi je zdelo, hvala. Iscem nekaj za fanta, ker skos jamra nad ogrci, meni pa se zdi, da se teh mehkih lahko znebi edino s stiskanjem. BHA ne pomaga kaj dosti.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#76 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 January 2016 - 03:26 PM

A si te glinene vrečice za podočnjake poskusila? :) Deluje zanimivo.

Sem si nabavila ful kulsko hladilno masko v Tigru, ki res pomaga, ampak se mi zdi, da je bila kvaliteta spanja na splošno potem slabša, ker sem zgleda podzavestno stalno mislila na to masko.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#77 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 14 January 2016 - 03:39 PM

Ma, ja. Ogrci se nikoli ne končajo. Stiskanje in potem BHA pa se bodo mogoče malo kasneje pojavili, ampak bodo se pa zihr  :down:

 

Niso glinene, ampak želatinaste. Nisem še probala. Kolikor berem so v redu za vlaženje pa lahko jih imaš v hladilniku za še boljši učinek. To je za kakšne pol ure samo. Isto obrazne (samo so kar drage). Obstajajo tudi za ustnice.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#78 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 January 2016 - 03:43 PM

Jojmene, sem gledala tiste ogrce pa avtomatsko napisala glinene, mi je jasno, da glina ne sodi na predel pod ocmi, pardon. :D aha, potem je ista fora kot ta moja maska. Pa se cenejsa je, glede na to, da je stala slabe 3e. :D
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#79 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22354 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2016 - 04:31 PM

Zrajcale ste me s tistim čistilnim oljem. :) Že razmišljam o nakupu, ko porabim sedanje odstranjevalce.

Glinena maska za ogrce mi deluje zanimiva, ampak malo dvomim v uspešnost. Meni jih tisti obliži za nos niso skoraj nič ven potegnili, tako da dvomim, da bi mi jih tole kaj ful bolj.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#80 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22354 posts
  • Gender:Female

Posted 26 January 2016 - 06:58 PM

Matilda in ostale, ki ste uporabljale oz. uporabljate Cosrx Aha ali Bha, kako ste zadovoljne in kakšna se vam zdita izdelka v primerjavi s Paula's choice? 


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users