Jump to content


Photo

Vaša naj naj kava


  • Please log in to reply
535 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 February 2006 - 01:31 PM

Kateri okus kave najraje pijete? Men je ful ful dobra Barcafe z okusom lešnika (sorry za reklamo).
  • 0

#2 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 14 February 2006 - 01:50 PM

Ne pijem kave in mislim da je tudi nikol ne bom... sicer mi diši zelo lepo, a okus mi odgovarja najbolj. Zato rajši posežem po raznovrstnih čajih. wink.gif
  • 0

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 February 2006 - 01:52 PM

Jaz pijem kavo 2 x na mesec, ampak okus mi je pa najboljši tisti katerga sem napisala.
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 February 2006 - 02:15 PM

Obožujem kapučin znamke Aro, ki se dobi v Avstriji. Kupujem ga v Metroju in ima okus po čokoladi. Sploh nimaš občutka, da piješ kapučin, ker ima okus po vroči čokoladi... boljše od vsake sladice. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 14 February 2006 - 02:23 PM

jaz obožujem kavo, njej okus,njen vonj...
ko sem zunaj pijem kavo s smetano, doma pa si naredim vedno belo kavo, ki mi jo nosi oče, je instant kava si pa zraven spenim še mleko in dodam 3 žličke sladkorja smile.gif
  • 0

#6 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 14 February 2006 - 05:17 PM

ne pijem kave.
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#7 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 14 February 2006 - 05:57 PM

najraje mam belo kavo. čisto navadne kave pa ne pijem.
  • 0

#8 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 14 February 2006 - 05:59 PM

Moja naj kava: skuham si barkafe, ne premočno, počakam da se "zos" spravi na dno, pol pa v velik lonček nalijem 1/3 kave in 2/3 mleka!
Al pa pijem vanilijev barkafe kapučino...
Ampak ker mam zadnje čase vlke težave z želodcem jo pijem bol malo!
  • 0
user posted image

#9 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 14 February 2006 - 07:26 PM

taprava turška kava, skuhana doma, s pikco sladkorja, z mlekom. pr ns v lokalih se tko narjene žou ne da najdt.
najrajš mam barcaffe, pa eno kavo iz bosne. dibek al neki tazga. pijem jo pa kr mal preveč, enkrat do dvakrat na dan.
:coffee:
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 February 2006 - 07:35 PM

Obožujem kavo ... v šalčko si vedno natočim pol kave in pol mleka. Če se učim dolgo v noč (kar je sicer sila redek pojav biggrin.gif) si je kr pol litra nardim in me že tisti vonj ful pomiri, če sm živčna ... kr nekak nov zagon za učenje dobim pol.

Rada imam tud te instant zadeve, kapučino z okusi, recimo irish cream, vanilija, lešnik, čokolada ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 February 2006 - 07:59 PM

.
Illy (za turško), Jacobs Cronat Gold (instant), Jacobs Aroma (za turško), Jacobs 3 in 1, Barcaffe navaden + Barcaffe lešnik (za turško, slednji mi je sam za pit premočen, pomešan zgolj za aromo in priokus pa odličen).
Kapučine pijem bolj redko, če pa že, pa kakšnega z okusom čokolade.
Aja - pa ledene kave imam ful rada.

Obvezno pa mora bit kar izdatno cukrano, pa malo smetane v prahu umešane (pri instant in turški kavi).


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30705 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 February 2006 - 08:11 PM

Doma kave skoraj nikoli ne pijem, morda včasih zjutraj z dvakrat več mleka in sladkano.

Drugače pa moram vedno imeti na zalogi Nescafe mild ali kräftig, ki si ga naredim z mlekom, nikoli z vodo. To mi je najbolj okusno od vseh tovrstnih napitkov..
  • 0

#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 February 2006 - 10:07 PM

Večinoma pijem kapučino .. če že kavo pa itak z aromo vanilije. njam.
  • 0
Viens, reste ici!

#14 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 February 2006 - 03:05 PM

Bela kava frik laugh.gif , najboljše so mi kave/kapučini v lokalih, doma mamo Barcaffe, pa mi ni preveč dobra... Ne maram sladkane kave. Kava je pri mejni nuja za dober začetek delovnega dneva biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#15

  • Guests

Posted 15 February 2006 - 09:20 PM

mene pa nekak uspava kava...mislim ta, iz gostilne. mleko je itak znano da ma tak ucinek, ce ne mors spat ga spijes toplega eno salco in hrrr.. :binky:
doma skuhano pa ful tezko pijem kr mi tk sopa srce pol da je absolutno nenormalno...sm se navadla caj ful mocn pit in pol ne znam roke ustavt, ko dodajam kavo biggrin.gif
ce pa ze pa barkafe lesnik. mljask. :tongue3:
  • 0

#16 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 16 February 2006 - 08:39 AM

Hm, kavo pijem, nisem pa odvisnik, hočem reči, jutranji kofe ni nobena obveza. Pri zajtrku pijem Nescafe Cap Colombie, drugače mi je pa za espresso zakon Illy. Za klasično turško, ki jo pijem zelo redko, mi je dober magari Barcafe... Kofetkam itak lahko samo, če imam čas, mir, pa da me nič ne žre. Drugače ni užitek. Enako velja za opoj tobaka.
  • 0

#17 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30705 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 February 2006 - 11:56 PM

Včeraj me je v trgovini nekaj zagrabilo in sem kupila Projo, tisto staro mešanico, iz katere narediš tako dobro belo kavo..in zdej so vi doma spet čist nori na to Projo!
Sam je res fuul dobra, za zjutraj sploh! Pa z veliiiko mleka, mnjami! tongue.gif
  • 0

#18 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 24 February 2006 - 12:02 AM

kava z mlekom in smetano, bela kava, cappuchino - barcafe najboljs
  • 0

#19 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 24 February 2006 - 10:27 AM

Kave ne pijem sploh nikoli. Mogoče si jo edino kdaj skuham, sredi noči, ko se učim, ampak še takrat imam raje Redbull. Kava mi je bljak. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#20 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 24 February 2006 - 05:19 PM

eno lavazzo imam trenutno doma in totalno diši.
drugače pa prisegam na illy in zelen barcaffe.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users