Jump to content


Photo

Gelirani nohti


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#21 kayas

kayas

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 18 December 2007 - 08:29 PM

joj sem pozabila odgovorit pupi20 oops.gif oops.gif

ja študentkam računam 23€-ostalim pa 25€ rolleyes.gif

no pa še ena slikica[attachmentid=3588]

Attached Files


  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2007 - 08:31 PM


Upam, da ne bom izpadla hudobno in te užalila (saj veš, vsak ima svoj okus in sem prepričana, da je tudi tebi kaj, kar je meni lepo, tebi strahotno grdo), ampak taki nohti so pa meni totalni primer umetnih nohtov, ki so mi totalno grdi. Bela konica, okinčani,...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 December 2007 - 08:32 PM

Žal, mi niso všeč. Upam, da je slika bolj stara, saj se vidi izrastek tvojega nohta ob kožici.
Prav tako se mi zdi, da so oblj šlampasto popiljeni, a lahko da je le problem v kvaliteti slike.
Francoska manikura s tako belo špico mi ni všeč, a to tu ni bitno, saj kažeš svoje nohte in ne njihove poslikave.

Svoje mnenje sem podala na podlagi primerjav s slikami drugih punc. Sama jih drugače nimam.
Nja ti moja kritika ne jemlje poguma. Če so tebi všeč, super!


Edit: Komentar leti na sliko, ki si jo limala na prejšnji strani. Vmes si objavila še eno.


VPRAŠANJE: Če prav razumem, je to prav bela konica in ne nanos laka na noht za belo konico? Upam, da je razumljivo napisano.
Bela konica mi ni všeč. Zelo omeji nadaljno poslikavo nohtov. Edino, če si tega ne želiš.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2007 - 09:15 PM

Kayas, meni se zdijo tvoji ful nenatančno spiljeni, ponekod so kr vigl-vagl, pa jaz bi jih tudi ob straneh bolj na ozko spilila, ne tak lopatasto - recimo kej takega, z manj ostrimi robovi, pa z manj belo konico (tega ne znam v paintu nardit, hehe):

IPB Image

Ampak to je samo moj okus. Meni tudi recimo naravno ful na široko rastejo (lopatasto), ampak si jih pol ob straneh tako oblikujem (popilim), da nastane tole:

IPB Image IPB Image

Na drugi sliki sm mela ful predolge, mi niso več všeč taki, kažem samo obliko (na kazalcu je sicer škiljava). Drgač pa resnično svaka čast, da si jih lahko narediš sama, moraš bit kar ornk spretna in potrpežljiva. Pa ful mi imaš lepo roko, prsti so zelo lepo oblikovani.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 19 December 2007 - 08:58 AM

Dilema, vse pohvale glede tvojih nohtov.Kaj bi dala za take nohte.Hjoj.
  • 0

#26

  • Guests

Posted 19 December 2007 - 09:43 AM

Dilema, resnično lepe nohte imaš. Pa še malo upanja si mi dala, da se široke nohte da lepo spilit in uredit.

Vprašanje glede kožice: Potiskam jo dol, dokler se ne vidi tista lunica? Pa se mora videt na vseh nohtih? Men se na prstancu in mezincu ne vidi, pa čeprav potisnem kožico dol.
Pa, če bi mi ena na kratko povedala potek urejanja kožice. Glede nohtov sem čist "frišna", ker sem bila prej prepričana, da iz mojih nohtov itak ne more nič lepega nastat. Šele klele, ko vidim slikice, kako imate nekatere lepo urejene in spiljene, sem si rekla, da bom vsaj poskusila. Pri meni je problem samo oblika. Imam trdne, ne lomijo se, ne plastijo, nikoli jih nisem grizla, površino imam lepo, konico naravno belo...samo ta oblika mad.gif

Se opravičujem za OT, in če tole ne spada v to temo, prosim moderatorko, da prestavi v ustrezno.
  • 0

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 December 2007 - 10:51 AM

Nežno potiskaj kožico nazaj, dokler pač gre. Lunca se nekaterim vidi bolj, drugim manj - meni načeloma se vidi povsod, samo na prstancih obeh rok se mi vidi izredno malo, skoraj čisto nič, je skor cela skrita pod kožo - ne vem od česa je to odvisno. Drgač pa kožice se nikoli ne striže, vedno jo samo potiskaš nazaj, če pa imaš trdo/suho, jo neguješ z raznimi olji, Essence ima en poceni in zelo dober oljnati svinčnik, s katerim mažeš obnohtno kožico, da se ta omehča in navlaži - takšno mehko kožico potem tudi lažje potiskaš nazaj.

Kar se oblikovanja tiče, pa moraš počakat, da bodo nohti zrastli, ker najlažje se ob strani oblikuje daljše nohte - recimo tok dolge, kot jih imam jaz na prvi fotki, lahko malo manj. Potem se jih s kvalitetno pilico ob strani fajn popili in lahko brez problema dobiš full lepo obliko. A bi se ti dal mogoče nalimat tvoje nohte, da vidim kakšne imaš?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 19 December 2007 - 05:19 PM

Moram malo počvekat za nazaj: jaz imam že od samega začetka packanja z lečami dolge noht, pa sem se čisto navadla delat z njimi. Je pa ziher manj higienično, ne rečem.



Onim ki nosite umetne - se ne bi bolj splačalo kupit material pa same delat nohte doma? (plus tečaj dat čez no)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 December 2007 - 06:06 PM

Crna, pomoje se pa niti ne splača. Prvo kot prvo je treba kupovat materijal, pa ono ličko in pripomočke, poleg tega zihr tudi tečaj ni zastonj, potrebnih je tudi nekaj ročnih spretnosti in predvsem vaje, ker ne verjamem, da ti uspe že kr v prvo si nardit ful lepe nohte ...

Je res, da ko enkrat pač daš čez tečaj in kupiš pripomočke ter se naučiš kvalitetne izdelave, ni glih slabo. In seveda tudi če gledaš računico parih let, se bolj splača, ampak do tja pridet pa verjetno ni hec in je veliko bolj enostavna in elegantna rešitev si dat delat nohte vsak mesec.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30

  • Guests

Posted 21 December 2007 - 05:44 PM

Dilema, hvala smile.gif
Sem šele sedaj opazila tvoj odgovor, tako da pozno limam slikico:

[attachmentid=3609]

Se opravičujem za slabo sliko, ampak upam, da se da videt obliko. Men je porazna, v glavnem in res upam, da se bo dalo to lepo spilit.

Attached Files


  • 0

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 December 2007 - 05:53 PM

Ja to se da porihtat, poleg tega nohti ne bodo zgledali tak okroglasti, če jih boš pilila naravnost, ne na okroglo. In definitivno jih še pusti last nekaj časa, morajo bit za fajn oblikovanje mal daljši. Pol pa jih lepo nalakiraš s polnoprekrivnim lahkom v nude odtenku, pa bojo ful lepi, niti se ne bo vidlo, kje se belo začne in nič.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32

  • Guests

Posted 21 December 2007 - 11:30 PM

Hvala, Dilma. Zdele mam že malo daljše, sicer še vedno ne tako dolge kot ti na slikici, vendar vseeno upam, da se bo dalo malce spiliti obliko. Sem naročena v ponedeljek za manikuro (imajo decembrski popust), pa bom "svratila pažnju" na to, kar počne ona in poskušala ponovit doma. Pa letela bom eno orng pilico kupit.
Nalimam slikice v ponedeljek (če bo uspelo) smile.gif
  • 0

#33 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 December 2007 - 08:53 PM

A mogoče pozna katera kakšno punco, ki dela umetne noht/ salon, pa ceno:)
hvala smile.gif
  • 0

#34 rosica

rosica

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:lj

Posted 07 January 2008 - 12:43 PM

QUOTE(bambi @ 28. 12. 2007 - 20:53) View Post

A mogoče pozna katera kakšno punco, ki dela umetne noht/ salon, pa ceno:)
hvala smile.gif

Pozdravljene,
moram biggrin.gif se jaz pripet slikco svojih nohtkov, gel cez moje naravne
pravijo, da sem kar malo zasvojena z urejanjem nohtkov, ni vazno, samo da so lepi

dilema lepe nohtke imaš

Attached Files


  • 0

#35 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 January 2008 - 01:11 PM

Ful imaš lepe nohte. Če bi bil beli del za polovico krajši bi bili zame idealni, res so lepi.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#36 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 07 January 2008 - 01:23 PM

Ful lepa oblika wub.gif Me moti edino bela konica, jaz bi imela bolj prozorne pa potem tisto s črno narisano.
  • 0

#37 rosica

rosica

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:lj

Posted 07 January 2008 - 02:12 PM

hvala obema biggrin.gif
jaz sem se tako navadila na belo konico, da so mi nohtki brez nje grdi...
lala in sarah vidve imata dolge nohte?
  • 0

#38 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 07 January 2008 - 02:18 PM

Jaz sem imela ful dolge, samo sem si jih mogla postriči zaradi odbojke. huh.gif Mi je ful žal, ker so res bili lepi, edina napaka je bila da so se lomili. Bom poiskala sliko kake sem imela. wink.gif
  • 0

#39 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 January 2008 - 02:18 PM

Odvisno koliko dolge misliš, hehe. Drugače pa načeloma so meni zadnje čase bolj všeč krajši nohti, tako da imam zdaj obdobje krajših. biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#40 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 07 January 2008 - 02:31 PM

Moji so bili včasih nekaj takega. Mogoče so bili še malo daljši, tu so sveže spiljeni. smile.gif Zdaj pa so čisto kratki, kot da jih ni. cry.gif

IPB Image IPB Image IPB Image
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users