Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#4581 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 November 2017 - 04:14 PM

Sicer ni bilo govora o fitnessu sploh, ampak te klasicne Airmaxice je imela nekaj casa nazaj vsaka druga 13 letnica. Kako je zdaj pa ne vem :D
Cene Airmaxic pa so itak bolane, sploh zadnji modeli.

Ce isces nekaj za hodit pa sploh niso primerne te Essential, moje mnenje.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#4582 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2018 - 07:40 PM

Kako bi ocenile kvaliteto Manga? Ugotavljam, da nimam skoraj nic od njih, zdi se mi pa na malo visjem nivoju kot kak HM ali celo Zara.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4583 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82161 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 January 2018 - 07:49 PM

Jaz imam kar nekaj njihovih stvari, pred leti so imeli res lepe kolekcije, zdaj pa že dolgo nisem nič njihovega kupila. Nekatere kose redno nosim že leta (tudi 5 in več) in se jim skoraj nič ne pozna, tako da se mi zdi OK kvaliteta. Res pa je, da ne kupujem sintetike. Kupovala sem pa že vse od basic majic, hlač do zimskega plašča. Pa njihove gležnjarje imam že tretjo sezono in so super.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4584 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 January 2018 - 08:55 PM

Meni je Mango super, imam veliko njihovega, sem ze kar nekajkrat narocila online.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#4585 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2018 - 11:09 PM

Jaz sem pred izginotjem Manga iz Lj veliko kupovala pri njih (basic majice, hlače, jopice, poletne obleke), veliko stvari še vedno nosim in kot je rekla Jina, se jim skoraj ne pozna. Odkar je nazaj pa še nisem uspela ničesar kupiti, prav tako ne v spletni trgovini.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#4586 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2018 - 12:45 PM

Jaz imam nekaj njihovih stvari in so mi v redu. To sezono sem kupila tudi njihov plašč, bomo videli, kako se bo obnesel. Tudi jaz se izogibam sintetiki. Enkrat sem vseeno vzela eno sintetično kratko majico pri njih, ker mi je bila lepa in poceni. Se je zelo hitro zmuckala, ampak to pripisujem materialu.

Online pa sem imela slabo izkušnjo, saj sem dobila plašč z napako in jopico z luknjo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#4587 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2018 - 02:10 PM

Hvala za odgovore. Bom večkrat zavila tja (po potrebi), ceprav mi vecina cot ni vsec, po krojih so podobni Zari. Imajo pa ful hecne stevilke, sploh za hlace, sem vzela kavbojke 34 z 2% elastana, medtem ko sem dva druga modela s podobno sestavo st. 36 komaj spravila gor. Ugotavljam, da je zame najboljse, da oblacila poskusim najprej fizicno, ker z online narocili se lahko hitro osmodis.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4588 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2018 - 09:47 PM

Blazerje dajete v čistilnico sčistit?

Ima takšno oznako, ampak živim nevarno :D


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4589 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 January 2018 - 10:48 PM

Ja.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4590 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 19 February 2018 - 09:53 AM

Kje na spletu se najbolj splača prodajat rabljena oblačila? Imam tudi nekaj še nenošenih stvari in bi se jih rada znebila iz omare. Poznam depop, letgo, našo bolho...kaj od tega je najboljše? Nekatere stvari so tudi višjega cenovnega ranga.


  • 0

#4591 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2018 - 02:12 PM

Mojbutik se. Jaz sem nekaj stvari prodala tudi na ebayu, samo mas ful dela s tem.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4592 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26149 posts

Posted 22 July 2018 - 08:09 PM

Koliko sme bot zdaj narocilo prek spleta izcen Eu? A je se 22 al je 20?
  • 0

#4593 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 23 July 2018 - 07:49 AM

22€ brez postnine. Ce je robe vec kot za 22, se davek obracuna od vrednosti in postnine.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#4594 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26149 posts

Posted 23 July 2018 - 08:42 AM

Nekaj je bilo govora da bodo znizali pa potem res nisem bila sigurna :D hvala
  • 0

#4595 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 15 August 2018 - 11:03 AM

Ima katera od ursanina balerinke? Zanima me predvsem velikost ali so stevilke primerljive ostali obutvi. Po njeni tabeli bj morala vzet stevilko vecje, ampak nisem najbolj sigurna.
  • 0

#4596 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 August 2018 - 06:33 AM

Jaz jih imam, več parov. Imam sicer 38 ali 39 ostale čevlje, odvisno, njene balerinke pa vse 38. Res so fajn za nosit kot copatki.

Kje bi kupila bombažne nogavice zame, pomožnosti pisane črtaste ali pikaste? Nama, Maxi, Calzedonia mogoče?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4597 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 August 2018 - 06:35 AM

Aja, Bellini, za pravo velikost sem si po njenih navodili izmerila stopalo in drži. Recimo od Katje MOJA MOJA imam Proalpove balerinke pa 39, ima tudi cm napisane in so mi kot ulite.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4598 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 25 August 2018 - 01:37 PM

Sem si izmerila in res drzijo cm. Ima pa manjse st, ker jaz vse nosim 38, njene balerinke pa 39. Res so super udobne.
  • 0

#4599 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2018 - 09:38 PM

Špela, za nogavice tudi H&M. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#4600 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 06 October 2018 - 07:51 AM

Vecna dilema. Po petih sezonah kupujem zimske cevlje in nimam pojma kje sploh pogledati in kaj se nosi (Gucci ima gojzarje, to sem videla, ampak to imam :D). Rabim pa take, da so za "stopit". Ne nekaj fensi. Udobni in topli.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users