Jump to content


Photo

Lip glossi


  • Please log in to reply
554 replies to this topic

#21 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 14 May 2005 - 06:19 PM

Jst pa ful ne maram unih lip glossov k se svetjo, ker mi to ni všeč, no usaj ne na meni, sama se rajš namažm s kšno navadno vazelino, čeprov mal ful lipglossov takih in drgačnih!
Mam revlonovga Super Lustrous(tko nekak se napiše), Lorealovga, pa Max Factor, Lancome, Isadora, Dior, S-he, amapak se nekak ne počutm u redu če se mi usta ful svetjo, mi ni ušeč biggrin.gif
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2005 - 06:23 PM

Jep. In najbrž je čisto povprečen. ermm.gif Meni je že 5k za lip gloss tu mač. Enkrat sem si kupila enega od Chanela za toliko denarja, sicer je bil res dober, ampak spet ne tako dober, da bi si ga redno kupovala za 5k.
Sploh Sisley ima tako nabite cene za nič... jaz imam eno senčko od Sisley, črno, pa ni prav nič posebnega. Je pa bila kar draga. Me je prodajalka marljivo prepričala... Zdaj nisem več tako naivna (sploh, ker sem ugotovila, da prodajalke/'svetovalke' po večini nimajo pojma, kaj sploh prodajajo). :clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 14 May 2005 - 06:34 PM

QUOTE(Nikita007)
Jep. In najbrž je čisto povprečen. ermm.gif Meni je že 5k za lip gloss tu mač. Enkrat sem si kupila enega od Chanela za toliko denarja, sicer je bil res dober, ampak spet ne tako dober, da bi si ga redno kupovala za 5k.
Sploh Sisley ima tako nabite cene za nič... jaz imam eno senčko od Sisley, črno, pa ni prav nič posebnega. Je pa bila kar draga. Me je prodajalka marljivo prepričala... Zdaj nisem več tako naivna (sploh, ker sem ugotovila, da prodajalke/'svetovalke' po večini nimajo pojma, kaj sploh prodajajo). :clown:


UUU, Nikita tuki se pa čist strinjam s tabo, jst sm mela, oziroma mam še lip gloss od Dior-ja, pa ni bil vredn 5k, ampak res ni bil slab, ampak tudi ne tako dobr, mi je čist enako dobr od revlona pa je namest 5k samo 2k, pa si rajš kupm še kej druzga ne pa da tok za lipgloss zapravm!!!

Za Sisley pa res kok majo oni drage stvari, pa še Chanel pa Lancome mata cenejš k Sisley, pa oni sploh, no se mi zdi niso ne vem kok znani po kozmetki, cene pa take da te kap biggrin.gif
  • 0

#24 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 May 2005 - 06:41 PM

Za glosse tudi jaz ne dam veliko, ker jih prepogosto menjam in skoraj nikoli ne porabim do konca ermm.gif Dam maksimalno 2000 do 3000. Mi je pa všeč Lancomov v tubici pa Diorjev, Shiseido ampak so dragi ermm.gif


LP N
  • 0

#25 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 14 May 2005 - 06:42 PM

js mam pa čist navadn glos ud avona (okus breskev) in se ful dolg na ustnicah zadrži pa nč jih ne poškoduje pa še ful dobr okus je,... tongue.gif
drgač mam pa tud js kr najraj vazeline-blistex so res ful fajni
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 May 2005 - 11:30 AM

Jaz sem si pa zadnjič kupila lip gloss od S-he in mi je glede na ceno (ne vem točno koliko, ampak zelo poceni) izredno dober. Nič ni lepljiv, ne nabira se v kotičkih, je tudi precej obstojen in ima prijeten vonj.

Tale S-he ima tudi glosse, ki so nekakšna kopija tistih Lancomovih Juicy Tubes, tudi embalaža je skoraj čisto enaka in so mi prav tako super, imajo pa božanski vonj (odvisno od barve, vonji se razlikujejo).
  • 0

#27 lana

lana

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:primorska
  • Interests:vse

Posted 16 May 2005 - 09:12 AM

Shiseido je zakon, všeč pa so mi tudi od Versaceja.
  • 0
živi in pusti živeti

#28 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 May 2005 - 10:28 AM

ne vem...no,jz jih sploh niti ne uporabljam pa res ne bi dajala niti 3 k....pač smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 May 2005 - 07:23 PM

Danes kupila od Artdeco enega takšnega s srebrnimi bleščicami. Hud je, sploh na sončku.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 Charmed25

Charmed25

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts

Posted 08 June 2005 - 01:14 PM

jst jh mam cel kup ... gosh, maybelline, mac, blistex (un v svinčniku kao), max faxtor,... tm do ene 2K še dam za glosse več pa ne k so teli čist ok smile.gif
  • 0
The power of three will set you Free.

#31 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 08 June 2005 - 02:11 PM

kje si ga pa od maca dobla?
  • 0
lp, Martina

#32 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 08 June 2005 - 04:00 PM

jst sm si ga kupla od Maybeline in je super! wink.gif
  • 0

#33 NaStY GiRl

NaStY GiRl

    sramežljivec

  • Člani
  • 87 posts
  • Location:KJER SE KEJ DOGAJA
  • Interests:VSE POMALEM

Posted 11 June 2005 - 06:23 PM

MEN SO PA HUDI GLOSSI OD ORIFLAME.
PA ŠE POCEN SO
JIH MAM SKOR USE
ŠMINK PA NE MARAM K SE TI STOPIJO POL JE PA JEB* laugh.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif
  • 0

#34 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 11 June 2005 - 06:28 PM

jst sm tut mela enga od oriflema ampak mi ni biu vsec. v taki tubci je biu pa tak svetlikajoc. ni mi biu vsec pa zato, ker je vse kr lezl vn iz tubce in je blo ful pocast pol vse skp ermm.gif
  • 0

#35 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 June 2005 - 06:30 PM

Men so pa zlo všeč lip glossi od Isadore. Men najbolši zaenkrat smile.gif
  • 0

#36 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 11 June 2005 - 06:36 PM

Jaz sem si tudi zdaj od oriflame kupla lip gloss in to za skromnih 390sit... Lepo diši, ni grudic, ni pacast - za taki gnar se mi zdi čisto OK! Sama pa ne dam glih dosti za lip glosse in labelle, ker jih full veliko uporabljam in hitro porabim (največ 2k). Vedno pa jih mam tam okoli 4 al pa 5, če ne več... biggrin.gif
  • 0
user posted image

#37 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 11 June 2005 - 06:57 PM

Tudi jaz sem si sedaj kupila od Oriflame,tiste v tubici biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#38 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 June 2005 - 08:18 PM

Zanimiv kako so najprej letle firme Versace, Shieido, Lancome, Dior, Chanel ipd. pa cene okol 5000,
pol pa Oriflame in 390 sit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif in kar naenkrat kar nekaj punc, ki ne bi dale vec kot 2000 za glos... prej pa kot da je 5 jurjev cist obicna cena za lip gloss. Interesting laugh.gif
No, sej jst bi bla tud tih, ce bi se zenske menle o cotah, ki jih kupujejo pri DKNY, D&G, Max Mari, Escadi... bi izpadla kot klosar :happy5: s svojimi stacunami

  • 0
Posted Image

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 June 2005 - 07:53 AM

A je katera probala nove glose od Essence? Ne vem, kako se jim reče, poznam pa ceno: 240 SIT. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 June 2005 - 09:57 AM

drugac pa sama ne zamenjam sminke za glos...

glos si dam samo zvecer cist malo cez sminko, kadar hocem, da se bolj svetlika, drugac me pa glos se ni preprical (ne bom pa dala ful $€$ za en "dober"glos), men so enostavno prevec neobstojni :!:

  • 0
Posted Image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users