Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#221 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15026 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 28 December 2015 - 01:22 PM

jaz sem pa dobila  zdaj to in mi je super....

 

b.JPG


  • 0
 

#222 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2015 - 12:51 PM

Hm, a si lahko prosim malo bolj izčrpna? :P Opis gela, ali je lahek, se lepo vpije itd.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#223 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2015 - 02:33 PM

Jaz nimam seruma z vitaminom C. Podgana in Frida sta ga naročili. Mislim da obe tistega, ki ima neko oranžno in belo embalažo. Tudi mene zanima, kako se jima zdaj zdi. :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#224 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15026 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 29 December 2015 - 03:35 PM

ja lepo se vpije, ne pusca nobenega mastnega obcutka, nic nisi bel... super se zmesa z mojim healthy mix pudrom. jaz kar oboje dam na prste, zmesam in nanesem. se lepse vpije in porazdeli, kot ce najprej kremo in potem puder.


  • 0
 

#225 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15026 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 29 December 2015 - 03:46 PM

o vitaminu c

 

http://myawesomebeauty.com/best-vitamin-c-serum/


  • 1
 

#226 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2015 - 11:31 PM

Jaz ga zdaj uporabljam kakšen mesec se mi zdi in mi je všeč. Na splošno sem že začela opažati razlike na koži, sicer so to take, ki jih opazim jaz z ogledalom na 2 cm. Ta serum je čisto lahek, takoj se vpije, ne pusti zoprnega filma, nič pa ne navlaži. Imam ga v hladilniku za vsak slučaj, ker je Podgana rekla, da je zavohala čuden vonj, ampak pri meni je vse kot mora bit :)


  • 0

#227 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 31 December 2015 - 10:42 AM

Super, Frida! Škoda je, ko ljudje obupajo po mesece ali dveh, ker je za rezultate treba kožo negovati skoz.

 

Jaz o tem serumu ne morem dosti reči, ker mi LAA ne ustreza najbolj. Bom morala kakšno drugo obliko vitamina C poiskati. Res ni nič vlažilen pa draži tudi ne.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#228 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 07 January 2016 - 05:07 PM

Nisem prepričana, če sem ta serum že kdaj omenila.

 

11296669_1606130269637535_2066468556_n.j

 

Active Ingredients:  Ascorbic Acid (Active Vitamin C), Tocopheryl Acetate (Vitamin E Derivative), Dipotassium Glycyrrhizinate, Isopropylphenol (Thymol)

Other Ingredients: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ethoxydiglycol, Alpinia Katsumadai Seed Extract (Alpinia White), Butylene Glycol, Disodium EDTA, Thickeners, Fragrances

 

Točni procenti niso znani, ker na Japonskem tega ne navajajo. 

 

Ocena 1 (tu notri je tudi opis Ascorbyla Tetraisopalmitata, ki je ena najboljših in učinkovitih oblik vitamina C, tudi za zdravljenje aken), ocena 2.

 

Rezultati:

 

4jb5e4o.jpg

 

Notri ga je samo 20ml, ampak naj bi zdržal do pol leta, ker je oljnat.

 

Kupite na ebayu.

 

Obstaja tudi losjon, ampak je šibkejši.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#229 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 07 January 2016 - 05:34 PM

A to naneseš po vsem obrazu? Zjutraj? Kako reagira na svetlobo? Pred kremo apliciraš? O f*k sht sem kliknila buy in zdaj... No če mi ne bo ok ga bo verjetno katera odkupila :D? ja?


  • 0

#230 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 January 2016 - 05:38 PM

:lol: pa saj če klikneš "buy" nakup še ni opravljen.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#231 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 07 January 2016 - 05:39 PM

Ja pa je, sm že dobila provratni mail od paypala... to je neki novo zdaj al kaj :D


  • 0

#232 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 January 2016 - 05:42 PM

? :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#233 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 07 January 2016 - 05:43 PM

Lahko po vsem obrazu, zjutraj in/ali zvečer, lahko pa tudi samo po madežih (od mozoljev ali sonca), po želji. Namažeš na čisto kožo pred vsem drugim (samo ravno s tonikom in vato ni treba čez, ker potem, jasno, obrišeš). A misliš s svetlobo, če se bo pokvaril? Ima zelo majhno grlo in ne bo prišla do njega. Na obrazu se pa tudi ne bo uničilo v tistem času, ko mora delovati (20 minut).


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#234 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 07 January 2016 - 05:46 PM

Ja to z ebayem me je ubilo zdaj :D, dobro da nisem tv-ja kupila :D. Se pravi ko nanesem ne smem 20 minut drugega nanašat? Vem, da ste ful pisale o tem, sem vse prebrala ampak za vsak produkt sem povsem bosa :D. Torej BHA, C vit., retinol recimo za zvečer? :)


  • 0

#235 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 January 2016 - 05:48 PM

:lol1:


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#236 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82365 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 January 2016 - 06:27 PM

Pri Paypalu so sicer malo spremenili sistem plačevanja, odkar je now interface, ampak še vedno moraš parkrat klikniti, preden je naročilo oddano. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#237 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 07 January 2016 - 07:52 PM

Se pravi ko nanesem ne smem 20 minut drugega nanašat? Vem, da ste ful pisale o tem, sem vse prebrala ampak za vsak produkt sem povsem bosa :D. Torej BHA, C vit., retinol recimo za zvečer? :)

 

Ma, to je optimalno, samo ne se sekirati, če ti ne znese. Jaz včasih recimo dam gor pa si vmes zobe umijem potem pa nadaljujem. Tistega drugega vprašanja pa ne razumem čisto.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#238 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 07 January 2016 - 08:01 PM

Po vrstnem redu torej nanesem po BHA, najprej c vitamin, nato retinol? Ali priporočaš kako drugače?


  • 0

#239 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 07 January 2016 - 08:12 PM

V enem večeru vse? Uf, to je kar hardcore. Ne vem, bi morala raziskat, ampak nisem še videla vsega tega na kupu se mi zdi :D Ponavadi se te stvari razporedi. Jaz bi raje zjutraj vitamin C (ker tudi ščiti pred UV žarki) in zvečer BHA in nato retinol. Pa še to večerno vsak drugi večer npr. Bo preveč drugače. Ali pa en večer vitamin C in drug BHA+retinol. Ali še počasneje, ker bo hudo drugače :D


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#240 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 07 January 2016 - 08:34 PM

Sej ne vse hkrati. Pomojem bom zjutraj c vitamin. Retinol imam itak v vlazilni kremi od pc in jo uporabim zj. in zv. Zvecer potem BHA in potem spet kremo? Mislis da bo ok? Ne vem sicer niti koliko ima kaj retinola ta krema od Pc (resist).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users