Jump to content


Photo

Nega ustnic - DR. HAUSCHKA Lip Care Stick


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 March 2008 - 03:58 PM



IPB Image

Sestavine: Ricinus Communis, Rosa Canina, Buxus Chinensis, Lanolin, Cera Flava, Daucus Carota, Butyrospermum Parkii, Candelilla Cera, Carnauba, Rosa Gallica, Prunus Dulcis, Anthyllis Vulneraria, Cetyl Alcohol, Prunus Armeniaca, Parfum, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*, Cinnamal*, Linalool*, Eugenol*, Lecithin.

Moje ustnice so zadnje čase ekstra občutljive in suhe, zato sem tudi iskala nekaj ekstra kvalitetnega za nego, obvezno v sticku zaradi bolj prijetne uporabe. Oko se mi je ustavilo pri tem vazelinu, ki je zelo hranilen, poln AOK in kateri ne vsebuje parabenov (to mi je sploh pri izdelkih za ustnice, kateri hočeš-nočeš pridejo tudi v usta, zelo pomembno). Kvalitetne sestavine se odražajo tudi na ustnicah, saj moje zelo neguje. Zelo mi je všeč tudi to, da ni kremen, ampak bolj glossy (zelo podoben efekt ima kot Schellerjev ognjičev vazelin), na ustnicah pusti tudi zelo lep sijaj. Barve je živahno oranžne, vonja pa zeliščnega. Je tudi v meni zelo privlačni embalaži. Jaz se kar veliko mažem z njim, zato se mi zdi, da bo hitro pošel, bom ga pa zagotovo ponovno kupila, ker mi res učinkovito neguje moje precej suhe ustnice. Cena v Kalčku je natanko 6,05eur. Priporočam vsem, ki želijo učinkovito in kvalitetno nego.


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2010 - 09:24 PM

Meni je tale stick po kar nekaj preizkušnjah drugih najboljši. Super je za uporabo preko celega dne, saj je v sticku in majhni embalaži, ki ji lahko damo v torbico. Ker nisem ljubiteljica balzamov v lončkih, je bil ta stick zame pravi zadetek. Hkrati je naraven, kar je meni zelo pomembno, diši pa po zeliščih, ima tak tipičen, meni ljub, hauschkast vonj. Poln je olj in dobrih sestavin, zato neguje ustnice, ki so še tako 'razcvetene'.

5/5
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users