Jump to content


Photo

Tigi - Bead Head Dumb Blonde Reconstructor


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 May 2007 - 10:32 AM


Običajna embalaža:
IPB Image


Embalaža v akciji:
IPB Image


Regenerator sem kupila v akciji, skupaj s šamponom iz iste linije, kjer sem za 750ml šampona in 750ml balzama odštela nekaj nad 24 eur (sicer se mi zdi izdelek predrag, saj je 150ml izdelka okoli 15 eur). Gre za odličen regenerator (oz. bolj primeren izraz bi že bil maska) z metasulfati, vitamini, vsebuje tudi ogromno proteinov. Konsistence je precej goste, kot puding, je rumene barve. Na zelo sfrotirane lase se utegne malo težje nanašati, a ni sile. Diši meni skoraj enako, kot njihov Masterpice sprej - tropsko, po ananasu. Vonj je tudi zelo obstojen, sploh, če imamo regenerator dlje na laseh - jaz ga imam tudi po 2h. Lasje so po uporabi vidno nahranjeni, polnejši, svileno mehki, prekrasno dišeči. V redni prodaji je embalaža 150ml srebrna tuba, v akciji je prozorna 750ml pakunga na pumpico (precej velika, štorasta za transport). Priporočam za kvalitetno nego las (kakršne koli barve že so ;-) ).


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 May 2007 - 11:33 AM

Preizkušnje tega regeneratorja sem se izredno veselila, saj ima prekrasne sestavine, predvsem pa v oči bode izredno visoka vsebnost proteinov, ki so ključnega pomena pri kvalitetni negi las. Že kar na začetku moram povedat, da sem nad regeneratorjem v nekaterih pogledih razočarana, v drugih pa močno pozitivno presenečena.

Prvo kot prvo, zadeva je strašansko gosta, izgleda kot nekakšen izredno zgoščen vanilijev puding, kar bi bil zame velik plus (ne maram vodenih zadevščin za lase), če se ne bi regenerator tako zelo težko nanašal – jaz lase sfrotiram in dobro ožmem in pri drugih regeneratorjih (kljub torej dokaj osušenim lasem) pri nanosu nimam problemov, pri tem pa se je zataknilo. Namreč nikakor noče fajn spolzet po laseh, treba ga je zelo razmazovat in lasje ga kar sproti vsrkajo vase (česa takega še nisem doživela), da sem imela kljub resnično ogromni količini nanešenega preparata in velikem trudu pri nanašanju, na koncu občutek, kot da ga skoraj nisem nanesla.

Kar se tiče vonja, se mi je zdel najprej v embalaži preveč močan in osladen, ampak ko pride v stik z vlažnimi lasmi, postane nekoliko bolj nežen in naravnost slasten, pristno dišeč po zrelih tropskih sadežih. Efekt na laseh je, v nasprotju s pričakovanji glede na težavno nanašanje, naravnost osupljiv – lasje so že med spiranjem nebeško gladki, voljni, mehki in prečudoviti, kar se potem pozna tudi na suhih laseh. Verjamem, da tale regenerator spravi v red še tako puste, izsušene, poškodovane in krepaste las, ter jih transformira v svilnato gladek slap svetlečega in dišečega okrasja. =)

Klasična ovojnina je meni strašno lepa srebrno-prelivajoča tubica z vsebino 150ml in z naravnost absurdno ceno, 17€ ali malenkost čez 4k, ki se mi zdi milo rečeno pretirana, sploh glede na zelo skromno količino in veliko porabo, namreč jaz bi to količino imela pri mojih gostih in dolgih laseh za 3x. Jaz sem regenerator kupila v akciji, kjer sem dobila kar 750ml regeneratorja + 750ml istoimenskega šampona skupaj za nekje okoli 24€.


4/5 (naravnost prekrasen efekt na laseh skoraj odtehta večjo porabo in izredno visoko ceno)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 May 2007 - 03:52 PM

Z idejo o nakupu regeneratorja Dumb Blonde sem se igrala že kar nekaj časa, vendar pa sem imela na polici vedno še nekaj proizvodov, ki jih je bilo treba "ponucati" in tako priložnosti pravzaprav nikoli ni bilo.

Za ta korak sem se odločila, ko se je slovenski dobavitelj izdelkov TiGi odločil v prodajo dati 750ml dvojčka regeneratorja in šampona iz iste linije, po izjemno ugodni ceni (v normalni prodaji se mi je cena zdela zasoljena).
Regenerator lahko najpreprosteje povzamem z besedo "terna"; je krasno mazljiv, dišeč (vonj se da zaznati še prvi dan po pranju), na laseh se krasno obnese, sestavinsko nadpovprečen. Glede vonja se strinjam s predhodnicama, regenerator diši po tropskih sadežih (ananas, banane in še kaj), kar je dobrodošla popestritev v poplavi vanilijevih in jagodnih vonjev.

Pakunga je sicer na pumpico in nerodna za potovanja, sama sem se zato odločila, da ga v primeru potovanja nekaj izstisnem v kako drugo posodico.

Sama ne najdem nikakršnega minusa in mu zato pripisujem oceno 5; šele po daljši uporabi bom oceno morda dopolnila.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 12 May 2011 - 01:17 PM

Končno sem prejela balzam (kupila v akciji 200ml za 10€ + ptt) in sem tudi jaz nad njim navdušena. Na laseh sem ga pustila cca 30 min.
Te besede lepo povzamejo moje mnenje.

QUOTE(DiLeMa @ 18. 5. 2007 - 12:33) View Post

Efekt na laseh je, v nasprotju s pričakovanji glede na težavno nanašanje, naravnost osupljiv – lasje so že med spiranjem nebeško gladki, voljni, mehki in prečudoviti, kar se potem pozna tudi na suhih laseh. Verjamem, da tale regenerator spravi v red še tako puste, izsušene, poškodovane in krepaste las, ter jih transformira v svilnato gladek slap svetlečega in dišečega okrasja. =)


ocena: 5/5 (če ne bi bil v akciji, ga žal ne bi nikoli kupila)
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users