Jump to content


Photo

Joico Moisture Recovery šampon in regenerator


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 June 2007 - 08:37 PM

IPB Image IPB Image

IPB ImageIPB Image


Se globoko opravičujem za slabše slikce, upam da se da prebrat.
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 June 2007 - 08:43 PM

Se da prebrat brez problema, ni panike. Torej ...

Šampon je dovolj nežen in kvaliteten, vsebuje en kup zadev, ki so enkratne za nego las, kot so vlažilci, naravni ekstrakti, keratin, alge, jojobino olje, celo morsko vodo (tle iskreno priznam, da ne vem, čemu pravzaprav služi, naj bi pa šlo sodeč po pripisu za nek hidratantni kompleks) ... uglavnem dobra stvar za suhe lase.

Regenerator je odličen, z balzamom, zelo vlažilen, spet s tem 'morskim kompleksom', veliko keratina, alge, jojobino olje - zelo všečno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 June 2007 - 08:47 PM

Tele Đojkotovi produkti so super no, doma mam en šampon in ima tak noro dober vonj po tropskem sadju da je jao. smile.gif Škoda da se na netu ne dobi sestavin šamponov, ker v salon ne moreš kar vstopit in zahtevat da ti dajo v roke šampone, da pregledaš sestavine in se na podlagi koliko so kvalitetni vzel a ne.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 June 2007 - 09:02 PM

QUOTE(crna @ 5. 6. 2007 - 21:47) View Post
Škoda da se na netu ne dobi sestavin šamponov, ker v salon ne moreš kar vstopit in zahtevat da ti dajo v roke šampone, da pregledaš sestavine in se na podlagi koliko so kvalitetni vzel a ne.

Zakaj pa ne? laugh.gif Mislim, zna biti rahlo hecno (kot recimo v lekarni, kjer so vsi izdelki za pultom in ti vsakega mora tam zaposleni prinesti... si ne moreš torej nič gledati sam in posledično vzeti v roke), ampak vsekakor pa ne čudno - saj najbrž ne pričakujejo (ali pač, ker so neumni... ampak to ni tvoj problem), da zato, ker so pač izdelki v salonu, boš zaj nujno vzela na vrat na nos nekaj (isto treba preverit sestavine, kak ti je všeč in se nato odločit - kot v trgovini - ker na nek način so tudi obenem trgovina, saj prodajajo določene izdelke - zakaj bi potem pričakovali, da se bi človek obnašal kak drugače). Jaz sem že parkrat šla v kak salon in čekirala kake stvari... pa se sploh nisem zmenla za poglede in nisem skos kaj kupla (pravzaprav si večinoma nisem). Sem vprašala one tam, če si lahko malo pogledam... pregledovala in nato rekla "hvala lepa, nič ne bom imela" in šla. :-)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 June 2007 - 09:06 PM

Ne vem no. Meni ni všeč ideja, da samo prideš nekaj gledat tja not, pol te pa vse osebje preučuje od glave do peta. V teh frizerajih mam vedno občutek da te vsi gledajo bodisi v lase/frizuro, ali pa v oblačila in te po tem nekaj opredalčkajo. Raje tudi vzamem nekaj, s čimer ima vsaj par ljudi neke dobre izkušnje, kljub takšnih in drugačnim sestavinam, tuki sem zlo "rezervist".
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 June 2007 - 09:10 PM

Jaz tle v salonu kjer kupujem, vedno vse ppregledam. Imajo tako stekleno omaro, kjer imajo polno izdelkov in jaz jo kar svobodno odprem (so me že navajeni) in vse prešnofam, preberem sestavine, povoham in tako. Je pa res, da ne delam sranja in dam vse lepo nazaj na svoje mesto, kot se spodobi. Sej to je nekaj normalnega, če človek nekaj kupi, ima pravico tudi malo podrobneje pogledat kaj sploh kupuje. Je pa res, da jaz veliko kupujem v tem salonu, frizerke me poznajo in so vse po vrsti zelo fejst babnice. laugh.gif

Drgač pa mene mika oni K-PAK za poškodovane lase ... šampon in reconstructor, mislim da je to enako, kot omenja Crna ... samo zdej imam tako srhljivo veliko zalog, da bom počakala, da vsaj 3/4 porabim.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 June 2007 - 04:13 PM


O super hvala.
Še neki me zanima. A bi bil šampon primeren za mastne lase, al je že preveč negovalen?
  • 0

#8 Tinkica

Tinkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 07 June 2007 - 08:54 PM

Kakšne so pa kaj cene njihovih šamponov in balzamov?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users