Jump to content


Photo

punk, droge, mladina, alkohol


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 XxXInEsKaXxX

XxXInEsKaXxX

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 09 January 2007 - 07:06 PM

kaj pa pravite na mladino ki je vstopila v nekakšen "klan" punka? kako doživljate cimvecjo udeleženost mladih v pijačo, alkohol? in prepuščenost drogam? IPB Image
IPB Image
  • 0
JuSt Be YoUrSeLf!

#2 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 January 2007 - 07:16 PM

ljubica, men se zdi, da si eeeen miiiiicken temo falila
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#3 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 09 January 2007 - 07:17 PM

Ah kje, danasnja mladina so same zverine. tongue.gif
  • 0

#4 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15434 posts
  • Gender:Female

Posted 09 January 2007 - 07:32 PM

prisežem, da bom umrla od smeha!!!! kamje dala to temo, pod domače zverinice!!!!! buahahahaha!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 January 2007 - 07:40 PM

Mladi pač. Najprej se zgražajo nad tem, kakšni so odrasli, potem pa samo odrastejo v take odrasle. Naj probajo.
Drugo je z mamili in ostalimi opijati. Jaz sem strogo proti temu in ne prenesem pijanih/zadrogiranih ljudi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 09 January 2007 - 09:38 PM

Veš kaj gre pa meni zelo na jetra......omenila si Pank v povezavi z drogo alkoholom.........od kje ti ta asociacija.
A če ima človek drugačen pogled na svet in družbo je pa že kar zadrogiran a kaj?
Pri panku ni fora pijača ter droga temveč razmišljanje ideje ter način zivljenja ki se tepe z načeli globalizacije ter sodobe družbe.

Pa od kje vam znanje in izkušnje da obsojate drogo.........NIKOLI ni kriva droga, kriva je osebnost človeka da začne drogo zlorabljat.

Osebno si občasno privoščim kako đoint, ali pa lajno spida pa tudi kak ekstazi vzamem.Od nobene droge pa nisem odvisna pa sm probala in jemala že skoraj vse. Edina odvisnost so cigareti. Pa imam svoje malo podjetje naredila sm šolo, s starši se razumem, imam avto, stanovanje, fanta. Pa še celo zelo zagrizena Pankerica sm bila svoje čase.
  • 0

#7 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 09 January 2007 - 09:46 PM

Ines a ti si pa odrasla popolno in brez težav?
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#8

  • Guests

Posted 09 January 2007 - 09:48 PM

"klan punka" laugh.gif
  • 0

#9 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 09 January 2007 - 10:00 PM

ššiva pišeš da ni kriva droga,da je pomebna osebnost,takoj v naslednjem stavku pa si napisala kaj vse imaš:avto podjetje itd. Kje pa se pustla osebnost v zadnem stavku?

  • 0

#10 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 January 2007 - 10:02 PM

QUOTE(besweety_inside @ 9. 1. 2007 - 22:00) View Post
ššiva pišeš da ni kriva droga,da je pomebna osebnost,takoj v naslednjem stavku pa si napisala kaj vse imaš:avto podjetje itd. Kje pa se pustla osebnost v zadnem stavku?




Pa sej je tud ostalo napisala. Dobr vemo kako je dandanes z osebnostjo. rolleyes.gif


  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#11 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 09 January 2007 - 10:06 PM

mah ne ona je neki pisala,pol na koncu pa je kr na neki drugega prešaltala,sej ni važn,niste me dobro razumele.
  • 0

#12 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 January 2007 - 10:12 PM

Ja ne vem, jst sm dojela da kljub temu da učasih jemlje droge in da zato še nima "slabega" življenja in osebnosti, tist zadnji del sem razumela kot življenjski uspeh.
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#13 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 09 January 2007 - 10:14 PM

QUOTE(besweety_inside @ 9. 1. 2007 - 22:06) View Post

mah ne ona je neki pisala,pol na koncu pa je kr na neki drugega prešaltala,sej ni važn,niste me dobro razumele.


Z naštetim sem hotela pudarit da ni nujno da zabluziš če si kdaj pa kdaj kaj nedovoljnega privoščiš. In ravo v tem naštetem se izraža tudi moja osebnost ki ni klonila drogam termveč ohranila zavedanje da je žur pač žur, delo in odgovornost pa spet nekaj drugega.

Možno da se že malo zbegano izražam, naporenl dan je zamano.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users