Jump to content


Photo

Styling - TIGI Catwalk Your Highness Thickening Gel Creme


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 August 2010 - 08:09 PM

IPB Image


Sestavine: Water, peg-17 dimethicone, peg-40 hydrogenated castor oil, VP/DMAPA acrylates copolymer,
methyl gluceth-20, parfum, hydroxyethylcellulose, methyparaben, panthenol, linalool, hydrolized soy
protein, methylisothiazolinone, limonene, citric acid, helianthus annuus seed oil, glycerin, propylene glycol,
jasminum officinale flower extract, viola odorata leaf extract, lavandula angustifola flower/leaf steem
extract, wisteria floribunda extract, CI 60730, CI 17200.



Sem v večnem lovu za dobrimi volumenskimi izdelki za lase. Tigi Root Boost pena je sicer več kot
zadovoljiva (ampak po prenovi njihove volumenske linije ji je malo padla učinkovitost, seveda … cena
seveda ne), vendar nikoli ni odveč še kaj boljšega. Po priporočilu Jinadaze ˘-˘ sem kupila tale gel (ki je novost
v tej njihovi prenovljeni liniji), čeprav sem bila nekoliko skeptična. Sem bila prepričana, da so zgolj pene
tiste, ki lahko dajo volumen … da bil gel lase samo zmastil, enostavno ne bi bil tako učinkovit, itd. Včasih se
je fajn zmotiti. Zgodilo se je pravo pravcato presenečenje! Gel se je namreč izkazal kot za zelo
učinkovitega v ustvarjanju volumna! Jaz ga kar nanesem vse od lasišča (pomembno mi je, da mi jih ob
lasišču ''dvigne'' … kar pa je dokaj težavna naloga, saj imam dolge in posledično težke lase) po celotni
dolžini las. Las tudi ob lasišču ne zmasti (nanesem ga torej tik ob lasišču, ne vmasiravam ga v lasišče, heh),
pravzaprav opazim obratno: lasje se kasneje zmastijo! Kaj takega pa še ne! Meni zadošča nekje 6
potiskov za vse lase. Ustvari res čudovit volumen, lasje so bolj konkretni, a vseeno nikakor ne zlepljeni ali
trdi. Preprosto več jih je. Gel je kar taki spolzek, s pridihom vijoličaste barve, diši pa krasno. Težko
konkretno pokažem s prstom na točno določeno zadevo, po kateri bi naj dišal, je pa vonj res prijeten, taki
sladkasto cvetličen (borovnice + vijolice bi rekla, če že moram). Je tudi zelo obstojen, lasje zelo zaznavno
dišijo vse do naslednjega pranja (2 ali 3 dni). Jaz uporabim zraven tudi kanček njihove RB pene za popoln
učinek volumenskih dolgih las. Sem čist navdušena, da sem končno našla zmagovalno kombinacijo. Gel je v
zelo šik embalaži na pumpico, vsebnost je 215ml, stane pa 13€, kar se mi zdi ustrezno, če ne že kar
ugodno. Všeč mi je tudi to, da ima med sestavinami tudi kaj pametnega, med drugim tudi UV filtre. Jaz ga
sigurno še kupim … sem skoraj prepričana, da bo postal moja stalnica. Na voljo po Sloveniji v salonih ali v
tujini (splet).
Naj omenim še, da si ga je kupila tudi prijateljica, ki ima tanke in redkejše lase in je z njim noro
zadovoljna in ga ne more prehvaliti.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26149 posts

Posted 14 August 2010 - 08:01 AM

No moja ocena bo krajša smile.gif

Meni je tak gel sicer super za vsake tolik časa. Res lepo diši, lasje ostanejo nekako navlaženi a ne mastni. O kakšnem volumnu sicer težko govorim, ker ga imam že po naravi dovolj in pri tem gelu ne opazim bistvene razlike, pa tudi na tankih mastnih laseh je rezultat veliko težje doseči. Uporabljam ga skupaj s Curls rock peno ali amplifierjem (s tem, ga kar zmešam). Tako kot je FTSE napisala, res naredi las nekako konkretnejši smile.gif .

Je torej produkt s katerim se malo pocrkljam ni mi pa neka nuja pri urejanju.

4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users