Jump to content


Photo

Schellerjev mineralni gel


  • Please log in to reply
137 replies to this topic

#1 evica1

evica1

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 14 December 2005 - 09:40 AM

Ker sem videla, da je že bilo nekaj debat na temo Schellerjevega mineralnega gela, vam sporočam, da sem prav iz Nemčije iz Schellerja dobila odgovor, da so res ukinili ta program in da tega gela ne bodo več delali. Je pa baje še en njihov gel zelo blag in nežen do kože!
No, kaj pa zdaj pride v poštev kot nadomestek?
  • 0

#2 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 December 2005 - 09:47 AM

Ja, prodajajo ga pa še. Pa lih novo embalažo so nardil. Se mi zdi ful čudn, da bi kar ukinil zdej.
  • 0

#3 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 14 December 2005 - 11:53 AM

To pa ni logično, imajo novo embalažo, še na njihovi strani je vse...in bodo ukinili. rolleyes.gif rolleyes.gif
  • 0

#4 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 14 December 2005 - 11:58 AM

kako pa zdaj zgleda ta gel?lahko katera slikco prilepi?
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 December 2005 - 12:00 PM

No ja, saj so ukinili že tono reči, ki jih uporabljam. Bo pa vmes prišlo kaj drugega na trg. Upam vsaj.
IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2005 - 12:10 PM

Ukinili bodo Schellerjev Mineral Balance gel in to sedaj, ko so ravno naredili nove embalaže?!

Jaz uporabljam že tretjo pakungo zdle in mi je gel res fenomenalen ... nimam pojma, kje bom našla nadomestilo. Si bom pa vsekakor naredila pošteno zalogo! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 evica1

evica1

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 14 December 2005 - 12:10 PM

Ja, točno tega sem iskala v Mullerju, DM, BTC in še v nekaterih trgovinah - pa ga nimajo. In prav za tega mi je gospa iz Schellerja iz Nemčije odgovorila, da ga ne delajo več in da trenutno nimajo v planu nobenega "naslednika" in da je gel za normalno kožo tudi zelo nežen.
Sonchika, ali ti veš, kakšna je razlika med njima?
  • 0

#8 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 14 December 2005 - 12:39 PM

Ammm....Torej, ta slikca k je sonchika nalimala je ubistvu Mineral Balance Gel sam v novi preobleki?


Jz sm tega kupu v ihti, ker me je guzva v Millerju delala ziucnga. Pol sm se pa zru duma k sm vidu da pol nalepko k je bla cez sprednjo stran ne pise Mineral Balance
  • 0

#9 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 14 December 2005 - 12:49 PM

ja js mam tud tega k je na sliki, pise da je za obcutljivo kozo.....pa nikjer ne pise mineral balance gel. je biu pa okrog 800sit v muellerju, samo ga nimajo vec (vceraj ga niso imeli)
  • 0

#10 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 December 2005 - 04:26 PM

QUOTE(Piquet)
Ammm....Torej, ta slikca k je sonchika nalimala je ubistvu Mineral Balance Gel sam v novi preobleki?


Jz sm tega kupu v ihti, ker me je guzva v Millerju delala ziucnga. Pol sm se pa zru duma k sm vidu da pol nalepko k je bla cez sprednjo stran ne pise Mineral Balance

tega pa ne zastopim čist dobr....?Zakaj si se žrl?Saj pa kaj,če ne piše balance gor...minerlani je itak sam ta,tko,da ni pene...ne vem-a sm se spet namedla?! oops.gif laugh.gif ???

Jz sm tega začela včeraj uporbaljati,ker mi je mojega gela z meliso&limonio travo zmanjkalo in ...mi je kr ok....čeprav morm reč,da je bil un prejšni tud zelo,zelo,zelo vredu!Zakaj ne bi probali tud tistega?A je samo ta 'najboljši' po sestavinah al kaj?Ker tisti je super,ki sm ga mela do včeri-pa še antibakterijsko delovanje ima

Aja,pa full me zanima-rozica-!!!!
ker gel od apotekrja si si ti ne dolg nazaj kupla?(Sj sm to že ene 3krat vprašala biggrin.gif -mislm,da je z grenivko pa še z nečim,sam ne vem s čim???)PA prvič slišm drgač da ma AS kak gel z grenivko!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#11 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 14 December 2005 - 05:09 PM

najbrž je mislila unga zitrone-melisa ;)
  • 0

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 December 2005 - 05:15 PM

QUOTE(tipkovnica<)
najbrž je mislila unga zitrone-melisa ;)

se mi je zdel,ja.no sj upam,da je tega misnla,ker,če je še kak pa,da jaz ne vem za njega...cccc biggrin.gif
grem po njega!!
no,sam ta je tu 1a!!!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 December 2005 - 06:06 PM

QUOTE(evica1)
Ja, točno tega sem iskala v Mullerju, DM, BTC in še v nekaterih trgovinah - pa ga nimajo. In prav za tega mi je gospa iz Schellerja iz Nemčije odgovorila, da ga ne delajo več in da trenutno nimajo v planu nobenega \"naslednika\" in da je gel za normalno kožo tudi zelo nežen.
Sonchika, ali ti veš, kakšna je razlika med njima?

Razlika med katerima?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 December 2005 - 06:07 PM

QUOTE(Piquet)
Ammm....Torej, ta slikca k je sonchika nalimala je ubistvu Mineral Balance Gel sam v novi preobleki?

Ta preobleka je zdaj aktualna že kakšna 2 meseca. Je pa nova, ja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 14 December 2005 - 08:44 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Piquet)
Ammm....Torej, ta slikca k je sonchika nalimala je ubistvu Mineral Balance Gel sam v novi preobleki?


Jz sm tega kupu v ihti, ker me je guzva v Millerju delala ziucnga. Pol sm se pa zru duma k sm vidu da pol nalepko k je bla cez sprednjo stran ne pise Mineral Balance

tega pa ne zastopim čist dobr....?Zakaj si se žrl?Saj pa kaj,če ne piše balance gor...minerlani je itak sam ta,tko,da ni pene...ne vem-a sm se spet namedla?! :oops: :lol: ???


Tis smesna. :p

Zru sm se zato, ker nism do prejle vedu da je to Mineral Balance gel v novi preobleki in sm mislu da sm stran kes vrgu.
  • 0

#16 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 12:38 AM

QUOTE(Piquet)
QUOTE(rea)
QUOTE(Piquet)
Ammm....Torej, ta slikca k je sonchika nalimala je ubistvu Mineral Balance Gel sam v novi preobleki?


Jz sm tega kupu v ihti, ker me je guzva v Millerju delala ziucnga. Pol sm se pa zru duma k sm vidu da pol nalepko k je bla cez sprednjo stran ne pise Mineral Balance

tega pa ne zastopim čist dobr....?Zakaj si se žrl?Saj pa kaj,če ne piše balance gor...minerlani je itak sam ta,tko,da ni pene...ne vem-a sm se spet namedla?! oops.gif laugh.gif ???


Tis smesna. tongue.gif

Zru sm se zato, ker nism do prejle vedu da je to Mineral Balance gel v novi preobleki in sm mislu da sm stran kes vrgu.

aha...ok!
spet bom prašala-zakaj zastopm šele zdj?hahahaha
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#17 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2005 - 12:39 AM

Jaz sem v dvomu, katerga naj kupim, al tega mineralnega za občutljivo kožo al tistega z limonino meliso, za mešano do nečisto kožo, ki bi bil sicer bolj primeren zame, pa še globinsko očisti pore baje. A ta z limonino meliso kaj izsuši, zateguje kožo? K se mi ful lupi zdej k je zima. Pa tisti mineralni dovolj dobro očisti kožo?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#18 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 12:48 AM

QUOTE(Marmelada)
Jaz sem v dvomu, katerga naj kupim, al tega mineralnega za občutljivo kožo al tistega z limonino meliso, za mešano do nečisto kožo, ki bi bil sicer bolj primeren zame, pa še globinsko očisti pore baje. A ta z limonino meliso kaj izsuši, zateguje kožo? K se mi ful lupi zdej k je zima. Pa tisti mineralni dovolj dobro očisti kožo?

jaz sem skoz uporabljala tega z meliso(do včeraj-ker mi ga je zmanjkalo)in full dobr očisti-pa ne zateguje in ne suši kože!Kokr pa loh že primerjam s tem mineralnim....mi je za zdj bl všeč melisa-ne vem zakaj.Lepš diši,pa vem,da je antibakterijski,pa še navadla sm se ga najbrž;)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2005 - 12:52 AM

Potem bom najbrž kr tega probala. biggrin.gif
Če sem prav vidla, stane v DM-ju tale z meliso nekaj pod 1000sit, mineralni pa okol 1400sit, v Mullerju pa je ravno obratno. Zakaj tako? ermm.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#20 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 12:55 AM

QUOTE(Marmelada)
Potem bom najbrž kr tega probala. biggrin.gif
Če sem prav vidla, stane v DM-ju tale z meliso nekaj pod 1000sit, mineralni pa okol 1400sit, v Mullerju pa je ravno obratno. Zakaj tako? ermm.gif

milr je defektn-pač navijejo cene smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users