Jump to content


Photo

Poroka - obleke, frizure, čevlji...


  • Please log in to reply
1368 replies to this topic

#1301 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82158 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 July 2018 - 06:11 PM

81b0e33a85b4c1863778c1693c34bf81.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1302 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 31 July 2018 - 11:58 AM

abito-da-sposa-20-stile-san-valentino-mo


  • 0

#1303 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 August 2018 - 05:36 AM

Vprasanje. V zacetku septembra sva povabljena na poroko moje prijateljice. Itak si zeli samo gotovinska darila.Ker na poroki nisem bila ze najmanj 8 let, pa se takrat darila nisem rihtala sama me zanima kaksni zneski se pricakujejo. Jaz sem mislila podariti 100 e. Kako to licno zapakirati, najbrz se ne da samo navadna kuverta v roke....ali pac?
  • 0
 

#1304 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82158 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 August 2018 - 06:49 AM

Midva sva vsa darila dobila lepo zavita in dekorirana, s cestitko, kaksno spominsko malenkostjo, rozo ... Mislim, da od nikogar ni bila samo kuverta z gotovino. Tudi sama sva darilo nesla zaviti v cvetlicarno.
Pricakovala nisva nic, ker daril svatom sploh omenjala nisva, nisva pa od nikogar dobila manj kot 100 € (na par). Ampak sva imela samo najblizje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1305 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 August 2018 - 07:47 AM

Jaz sem jo vprasala pa je rekla da ce ze kaj najrajsi vidi denar. Ok, bom nesla zavit, to itak.
Koliko pa kstale dajete?
  • 0
 

#1306 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2018 - 09:51 AM

V povprečju se kar daje po 100€ na par.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1307 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 17 August 2018 - 06:00 AM

Midva sva tudi 100 dajala.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#1308 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 17 August 2018 - 06:21 AM

Hvala. Bom tako potem :)
  • 0
 

#1309 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 18 August 2018 - 10:00 AM

Obvezno dajta neko čestitko, ker pri nama (in tudi od drugih sva že slišala) je bilo tako, da sva dobila dve darili in še zdaj ne veva točno od katerega je bilo kakšno (čakava če se bo videlo na slikah), ker ni bilo nikjer podpisano, tisti moment pa dobiš toliko daril v roke da se nama tudi sanjalo ni naslednji dan kdo nama ga je dal, je pa zelo nehvaležna stvar za vprašat.

 

Pa meni osebno čestitke res veliko pomenijo, sem jih tudi vse spravila v ''wedding box'' skupaj z blazinico za prstane, sedežnimi redi, kozarci katere je za naju dekorirala tašča in je vse skupaj res lep spomin.


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1310 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 August 2018 - 10:16 AM

Evo lih sm se ukvarjala s tem, mi bomo dal 150€, vstavila sem jih v en hranilnik s pocitniškim motivom (sla bosta na neko fensi potovanje) iz Hiše daril, pa nesla zavit v cvetličarno, tam so mi pa lepo vse dekorirali v barvah in rdeči niti poroke

Ja, pa čestitko zraven seveda...
  • 0

#1311 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 August 2018 - 08:39 AM

Mi je pa to kul ideja, sam je nisem znala realizirat  :w00t2:

04875a05565ec6a111ab17c4.jpg


  • 0

#1312 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2018 - 11:20 AM

^^
Nice. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1313 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 February 2019 - 09:37 AM

Tiste, ki imate zarocne/porocne ipd. prstane - kaj imate v obod vgravirano (ce sploh kaj)? Menda je standard partnerjevo ime in datum poroke, ampak meni tisti datum kot tak nic kaj dosti ne pomeni, tako da sem razmisljala, da bi kaj drugega notri dala vgravirat, ampak se pri najboljsi volji ne morem cesa domislit. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1314 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2019 - 09:49 AM

Vajina obletnica?
  • 0

#1315 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 08 February 2019 - 10:05 AM

Hm, kolegica ima geokoordinate, kje sta se spoznala/zaročila/so doma, nisem ziher. :D 

 

Sicer pa obletnica, ali pa datum poroke, ti zdaj še nič ne pomeni, čez xy let pa bo (: 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1316 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 February 2019 - 10:21 AM

Ah, datum najine obletnice je tudi tak zmuzljiv, morava vsako leto pogledat na koledar, da se spomniva, katerega sva nekako dolocila. Pri takih stvareh, ki se bolj spontano razvijajo skozi cas se mi zdi nemogoce dolocit tisti en prelomni trenutek. Pa tudi hecno mi je (sploh, ce si s partnerjem ze 5+ let recimo skupaj), da bi potem zacel obletnice znova stet z nicle. Glede tega sem precej netradicionalna, heh. 

 

So mi geokoordinate potem mogoce bolj posrecene, ker mi lokacija hitreje priklice dolocene spomine kot bi mi jih recimo datum. Sploh pa zdaj, ko se je zacela vsa ta silna drama s "kompromisi" in ultimatumi, to mi je tudi precej spremenilo idejo o nekem tonu praznovanja, na katerega sva ciljala. Pac saj bo sigurno se vedno lustno, ampak vseeno z nekim grenkim priokusom (in deloma tudi vecjo nesproscenostjo zaradi vrste in vecjega stevila gostov, kot bi se nama zdelo optimalno, ker se pri zaobljubah in govorih pa res razgalis - vsaj tako to jaz obcutim). 

 

Mogoce kak krajsi citat/slogan ali pa vzdevki, ki jih imava drug za drugega? 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1317 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2019 - 10:09 PM

Ne vem, če je bilo že omenjeno, danes sem bila na gradu Kromberk v muzeju, imajo pa tudi poroke tu in se mi zdi lepa lokacija:

https://gradkromberk...ocna-pravljica/
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1318 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82158 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 February 2019 - 10:22 PM

Midva imava klasiko, porocna prstana gravirana z imenom in datumom poroke. Enako prstan, ki sem ga dobila ob rojstvu otroka.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1319 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 February 2019 - 03:40 PM

teaser-garypeppergirl-wedding-beauty.jpg


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1320 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2019 - 04:24 PM

Lepo! Si te predstavljam v čem takem. A za prstana kje jih bosta potem vzela sedaj že vesta?


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users