Jump to content


Photo

Nujna instantna pomoč in vsestransko glasovanje!!!


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

Poll: Prenočevalniška dilema (24 member(s) have cast votes)

Podpiram:

  1. Heveo in njen hostel za na lepotno tekmovanje (14 votes [58.33%])

    Percentage of vote: 58.33%

  2. Redkvico in njen budget hotel v samem centru (10 votes [41.67%])

    Percentage of vote: 41.67%

Vote Guests cannot vote

#1 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2008 - 11:12 PM

Torej!

Midve z redkvico sva se včeraj odločile, da greva 16. julija v London in zato morava jutri nadvse nujno bookirat prenočišče in letala. Glede letala ni problemov, glede prenočišča pa so se pričela nežno razhajat mnenja, ker imava namreč vsaka ogledano svojo pasjo uto, kjer bi rajši spali. Seveda se lahko zadovoljiva s katerokoli izmed izbir, ampak tukaj gre za vprašanje časti, trme in osebnih preferenc, ki se nama ga ne da reševati na štiri oči, zato obračava k vam v upanju na takojšjo pomoč!

Pa preidimo k bistvu.

My choice: Palmers Lodge
London Hostel pregled
Spletna stran

Pride nas cca 100€ manj, ampak bi morali spat v mixed dorm vrjetno (ki ma sicer zavesice okoli postelj) in je malo vn iz čistega centra se mi zdi, je pa božansko lep, ima zastonj internet, zajtrke ipd.


Redkev pa navija za Marble Arch Inn

London Hostel pregled
Spletna stran

Prišlo bi dražje, ampak je menda čisto zraven Oxford Street in mele bi same svojo sobo, zajtrk pa menda dobiš v posteljo (?)

photo.gif

No dilema je strašna, prosiva za instantno pomoč in strokovno svetovanje!!




Jst podpiram sebe mimogrede.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#2 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2008 - 11:29 PM

Mini pripomba. Moja izbira je za 40€/osebo dražja. In net je vključen baje.

hitro glasujte zame tongue.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#3 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2008 - 11:36 PM

Lej jo, jst poskušam tle nek fair play se it in predstavit tudi tvoje kot bivanja vreden kotiček, kar je težka naloga, ti pa napadaš s takimi zahrbtnimi prijemi!! ohmy.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#4 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 March 2008 - 01:36 PM

Pomembno vprašanje je: za koliko časa gresta?

Ker če gresta za par dni, potem je POPOLNOMA vseeno kje spita, samo da je streha nad glavo, konec koncev tam samo prespiš. Pa koga briga net če si na dopustu! wink.gif

Kot pa sem po slikicah videla se sploh nista odločili za neki študentski varianti, ampak mi vse posh deluje. tongue.gif Tudi prav.

Sem vsekakor za bolj poceni varianto. Glasujem za Heveo.

edit: KLIK - jaz sem lani tukaj bila, vse je bilo minimalistično, ampak domače in poceni (nekih 80 evrov za 3 nočitve)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#5 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2008 - 01:41 PM

Za en teden.

Hoho, zmagujem. hooray.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#6 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 March 2008 - 01:43 PM

Jaz sicer sem glasovala samo na podlagi linkov, opisa in fotk, ker drugače ne poznam ane. Za redkvico. Ne vem, se mi zdi boljše, bolj v centru, lepše izgleda. In meni je ful pomembno da imam svojo sobo, oz. ne bi mogla bit v mixed dorm verjetno.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 March 2008 - 01:46 PM

Tudi od Hevee hostel je dokaj v centru, tako da ni panike. Si kar tedensko tube karto nabavita, da se bosta naokoli vozili. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#8 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 March 2008 - 01:53 PM

Aha pol pa kul. Samo zame je tale mixed zadeva no go. Če pa njim ustreza pol pa sta obadva dobra. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#9 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 03 March 2008 - 03:20 PM

QUOTE(Hevea @ 2. 3. 2008 - 23:12) View Post

Torej!

Midve z redkvico sva se včeraj odločile, da greva 16. julija v London in zato morava jutri nadvse nujno bookirat prenočišče in letala.

Jst podpiram sebe mimogrede.


Bejž no. ermm.gif
Redkev je pametnejša, brez zamere, in takole na daleč. Zavesice okoli postelje, mislim, kr neki. Za oddaljenejše prenočišče bi plačali več za mestni prevoz.

  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#10 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 03 March 2008 - 03:33 PM

Sicer je Heveina varjanta ful lepa, ampak se strinjam s predhodniki. Bi izbrala redkvičino možnost, ker imam rada svojo zasebnost. Da bi morala ponoči poslušat še 5 neznancev kako kašljajo/smrčijo/whatever, ne hvala. =) Računaj na to da bosta verjetno utrujeni in se bosta morali v kratkem času kvalitetno naspat, kar pa dvomim da bo v mixed sobah možno. =)
Sicer pa se lahko odločita da vsaj eno (zadnjo npr) noč prespita v Heveinem hostlu, pa bosta obe zadovoljni. =)
  • 0

#11 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2008 - 03:40 PM

Uf Freya, selili se pa res ne bi biggrin.gif Ma mene ne motijo tolko ljudje v sobi, sej tudi tam menda ni tišine, kr se vse sliši skozi zidove, tko da pomojem v nobenem primeru ne bo idealno. Moje je pač hostel no biggrin.gif

Aja Errol, tako al tako si bomo kuple tedensko za tube, tako da ne bi nič kej extra zapravle za prevoz.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#12 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 03 March 2008 - 03:51 PM

QUOTE(Hevea @ 3. 3. 2008 - 15:40) View Post

Uf Freya, selili se pa res ne bi biggrin.gif Ma mene ne motijo tolko ljudje v sobi, sej tudi tam menda ni tišine, kr se vse sliši skozi zidove, tko da pomojem v nobenem primeru ne bo idealno. Moje je pač hostel no biggrin.gif

Aja Errol, tako al tako si bomo kuple tedensko za tube, tako da ne bi nič kej extra zapravle za prevoz.


Hevea, ne vem no, spat za zavesico. Čeprav 40€ ali 30 funtov več za popivanje in šoping ni od muh, to ni tak denar, kvalitetno spančkanje pa tudi nekaj pomeni. Pa še net imata in nam lahko sporočata vtise praktično online. laugh.gif

  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#13 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2008 - 03:54 PM

To ne skrbi, v vsakem primeru boste dobivali redna poročila tongue.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#14 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 March 2008 - 04:29 PM

Jst tud sicer ne poznam teh zadev v Londonu, amapak sem dala glas Redkvici. Predvsem iz razloga, ker so v Heveinem hostlu mixed room in dam rajši 40 funtov al evrov več, pa imam svojo sobo. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#15 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 March 2008 - 04:30 PM

Morda vama tole pomaga pri odločitvi, glede na to da so uradne strani hotelov vse prevečkrat zretuširane in polepšane bolj kot katera zvezdnica:

Palmers Lodge
http://www.tripadvis...on_England.html

Marble Arch Inn
http://www.tripadvis...nd.html#REVIEWS


Midva sva se zaradi dobrih ocen odločila za hostle v Švici in morm rečt da so bile tiste ocene realne in so nama pomagale pri odločitvi.
Zdaj ne vem kako sta prišli do teh dveh hotelov, svetujem vama pa, če še nista, da vzameta v roke Lonely planet in še tam pogledata kaj vama tam svetujejo kje se poceni nastaniti. Morda najdeta še kakšno boljšo možnost, ki bo kompromis za obe. Sicer Londona ne poznam ampak mislim da 40€/osebo navsezadnje ni tako malo za študentski žep in verjetno bi se našlo tudi kaj kjer bi lahko imeli svojo sobo za manj denarja. Če bi pa sama morala izbirat med tema dvema bi se vseeno raje odločila za Marble arch inn, predvsem zaradi lastne sobe, sploh, če gresta za ves teden.
  • 0

#16 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 March 2008 - 05:16 PM

Jaz vama polagam na srce, da vzamita cenejšo varianto tisti denar pa nakažita meni. Hoho, hecam se. Punčki - ni važno, če je centru al ni, ker itak je London en velik center. Kupli bosta tedensko underground karto in nima veze kje je hostel. Mi smo "živeli" v Mile End-u in smo se malo furali (NAJVEČ 10 min, ker so podzemne ful hitre) in je blo super duper. Jaz sem za cenejšo varianto, tisti denar pa rajši v TOPSHOPU pustita. (Ima 5 nadstropij in ne bom več govorila, ker je njihova drogerija taka kot naš evropark) Bom zdaj mala mir. Sem za cenejše.

ps - nujno pogledat naravoslovni muzej in muzelj izumov ! Sta zastonj in khm .. vaf .. jaz sem bla notri 4 ure. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#17 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2008 - 07:23 PM

Ma ne da zmaguje hevea. Jaz bi rada kej spala v tistem tednu sad.gif


Mislim, da ne gre tolko za 40€ kot za hostel, ki zgleda lepo. Če se motim pa sori.

@ freja, mislim da je število neznancev, ki smrčijo in prdijo večje od 5 laugh.gif

  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#18 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2008 - 08:05 PM

Ma dej no, uni moj zgleda lepo je samo pika na i biggrin.gif Pridi na msn!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#19 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2008 - 06:07 PM

Predlagam, da si pogledata tudi tole povezavo. To je spletni klub, kamor so včlanjeni ljudje z vsega sveta. Ti ljudje nudijo ali pa potrebujejo prenočišče. Največkrat dobiš prenočišče zastonj. Skratka - najdeš kraj, kamor bi rad šel, poiščeš ljudi tam, pogledaš njihove reviewe (če jih je hvalilo ful ljudi, potem to že nekaj pomeni), jih kontaktiraš in upaš na najboljše. Moja sestrična je na tak način prepotovala celo Anglijo, sedaj pa bo šla tudi v Tanzanijo.
  • 0

#20 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 March 2008 - 12:36 PM

In za katerega sta se odločili?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users