Jump to content


Photo

NEUTROGENA visibly clear - Oil-free Moisturiser kema


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#1 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 28 February 2006 - 01:57 AM

Aqua, propylene glycol, glyceri, C12-15 alkyl benzoate, cetyl alcohol, stearyl alcohol, salicylic acid, aloe barbadensis, chamomilla recutita, menthyl lactate, glyceryl stearate, palmitic acid, stearic acid, dimethicone, PEG-100 stearate, sodium isostearoyl lactylate, propyleneglycol isostearate, cyclohexasiloxane, cyclopentasiloxane, carbomer, acrylates/C10-30 alkyl acrylates crosspolymer, disodium EDTA, sodium hydroxide, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, parfum - [FPT0570]
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 February 2006 - 07:08 AM

Vlažilna krema s salicilno kislino, alojo, kamilico (za pomiritev koži). Dobra krema, ki pomaga v obju zoper nečistoče na koži.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2006 - 05:01 PM

Mam gel-masko iz te linije,pa mi je res super.Kok pa stane ta krema?
  • 0

#4 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 01 March 2006 - 12:28 PM

Men se zdi, da tale krema stane okoli 1700 sit, ampak nisem prepričana... tu okoli se giblje cena, sam za informacijo, ta krema took smrdi, fuck ej, sam pač jebiga - tak pač je.

Ja tudi jst imam tisto masko in mi je tudi zloo super. biggrin.gif wink.gif
  • 0

#5 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 March 2006 - 06:51 PM

Ja jst mam tut to masko in men popolnoma ustreza.
Mam pa to kremo, ki pa daleč ni tako dobra kot maska (vsaj men). Ni nič posebnega, nimam občutka da bi mozolji zaradi nje kej hitrej zginjali. Samo dobro navlaži.
  • 0

#6 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 March 2006 - 12:36 PM

meni pa ta krema takoo lepo diši, super mi je, čist drugačen ten imam kot prej, bolj gladka koža, samo tisti mentol občasno malo peče.
  • 0

#7 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 May 2006 - 09:17 AM

a bi lahk bla uporabna za oba tipa kože, masten t predel z mal mozoljčki in še kr suha lica z zamašenimi lojnicami (bele bunkice)? oz. za kakšen tip kože je primerna?
  • 0

#8 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 06 May 2006 - 09:37 AM

Ta krema je trenutno v akciji v drogeriji Tuš za 1500 sit wink.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 May 2006 - 09:38 AM

QUOTE(pinga)
a bi lahk bla uporabna za oba tipa kože, masten t predel z mal mozoljčki in še kr suha lica z zamašenimi lojnicami (bele bunkice)? oz. za kakšen tip kože je primerna?

Za lica ti utegne biti premalo. Ampak če imaš zamašene lojnice, bi bila salicilna kislina dobrodošla. Probaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 dara

dara

    sramežljivec

  • Člani
  • 53 posts

Posted 06 May 2006 - 11:29 AM

kje se pa to kremo in gel lahko kupi?
  • 0

#11 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 May 2006 - 11:40 AM

muller
  • 0

#12 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 May 2006 - 11:51 AM

QUOTE(sonchika)
QUOTE(pinga)
a bi lahk bla uporabna za oba tipa kože, masten t predel z mal mozoljčki in še kr suha lica z zamašenimi lojnicami (bele bunkice)? oz. za kakšen tip kože je primerna?

Za lica ti utegne biti premalo. Ampak če imaš zamašene lojnice, bi bila salicilna kislina dobrodošla. Probaj.


kaj pa če bi po licih mal kombinirala z alverdino jojobo, ampak čist mal? ker una krema ni nč kej preveč premstna za moja lica. a to bi blo preveč?
  • 0

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 May 2006 - 12:35 PM

To bi pa bilo v redu. Samo spodaj namaži Neutrogeno in na to jojobo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 May 2006 - 01:18 PM

hvala
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 June 2006 - 07:47 PM

Jaz sem tudi nabavila tole zadevo in zaenkrat lahko rečem samo to, da se krema čudovito maže, hitro vpije in naredi kožo lepo mehko. Meni prekrasno diši (kot maska iz iste linije) in je v meni izredno všečni embalaži.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 06 August 2006 - 11:17 PM

QUOTE(Jinadaze)
Mam gel-masko iz te linije,pa mi je res super.


kak učinek pa ima ta maska???

ali zmanjša ogrce??pore zoža??
  • 0

#17 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 07 August 2006 - 01:15 PM

sliiiiiiikec:
IPB Image
se zadeva še da dobit?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 August 2006 - 01:19 PM

Ja, itak ... zakaj se ne bi?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 August 2006 - 01:22 PM

Tole je krema ?

DiLeMa kaj praviš, bi bla ta krema al Ganier TF bolj primerna za pozimi ?

Aja pa še moje izkušnje z masko & gelom za umivanje - gel za umivanje je fajn, ker nič ne izsuši kože pa tak .. maska pa je super! Mam fuul lepo kožo ko njej, tak nahranjeno. Res ful fajn.
  • 0
Viens, reste ici!

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 August 2006 - 01:23 PM

Ana, vzemi Neutrogeno, ker vsebuje nekaj salicilne kisline in je fajn za vzdrževanje čiste polti. Pa lepo je vlažilna ta kremica.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users