Jump to content


Photo

barvanje las


  • Please log in to reply
836 replies to this topic

#701 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2020 - 01:52 PM

Ne bi mešala, ker je zdaj moja osnova lepo sprana in relativno svetla in hočem, da je rezultat tudi svetel. Že tako je dovolj eksperimentiranja brez tega. We like to live dangerously :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#702 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 February 2020 - 11:39 AM

Včeraj mi je v Esteli predlagala njihove najbolj naravne barve

 

PNHC_prodotti_freddi.png

 

  • FREE FROM AMMONIA, PPD AND RESORCINOL
  • 49 shades, all enriched with rice milk and sugar
  • Colored and irresistible textures
  • Extremely rich and creamy
  • Inviting fragrance
  • Gentle to the scalp

Barve PRECIOUS NATURE so primerne za alergike, nosečnice, občutljive in za osebe z sivimi lasmi.

 

Prodajalki sem pokazala to sliko:

MV5BNjgzMzk2MjEzM15BMl5BanBnXkFtZTgwMTkz

 

Predlagala mi je 40ml 9 in 20ml 8.4 ... in bom videla, kaj bom dobila

 

Sem se pobarvala in sicer sem zmešala 45ml 9 (very light warm natiral blonde) in 15ml 8.4 (light coper blonde)...

 

Za moje pojme je prišlo ven malo preveč temno rdeča (zelo podobno kot zadnjič, ko sem mešala blond in bakreno) ... ko mi shrani.si omogoči objavo slike, jo prilepim


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#703 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 February 2020 - 11:52 AM

Torej, zadnjič sem bila taka

 

barva.png

 

Taka je danes:

 

barva1.png

 

slika2.png


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#704 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2020 - 12:31 PM

Pomoje bi se morala kompletno razbarvat in šele s precej svetlo osnovo lahko prišla do take barve. :/
Meni je enak odtenek Naturavit barve vsakič bolj močno prijel in sem nazadnje vzela enega svetlejšega (opozorilo in priporočilo je tudi v navodilih), ki je komaj kaj prijel - predvsem narastek. Do nadaljnega se zato ne bom več barvala.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#705 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 February 2020 - 01:03 PM

Sem ravno premišljevala, da bi se naslednjič samo z zlato blond + 5g bakrene pobarvala, pa da vidim, kaj bi prišlo ven ... da malo posvetljim.

Ne boš verjela, spet pred barvanjem sem imela spet idealno, potem pa vse na rdeče potegne :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#706 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 19 February 2020 - 01:28 PM

Podobno štorijo je imela moja cimra, vedno se je barvala na neke rjavo rdeče barve... So ji vsakič bolj intenzivno in temno prišle, narastek je izgledal precej kontrastno ob njenih svetlo rjavih laseh. Sem jo enkrat nahecala, da je preizkusila Radico barvo, po tem, ko se že par mesecev ni pobarvala z običajno barvo. Zdaj ima res lep odtenek, ne pride temno, ampak je močan bakreno rdečkast odblesk, lepo se ji preliva od narastka do barvanih, ko parkrat ponoviš pride tak lep postopen prehod. In vse sive lase pobarva. Za odtenek in željen rezultat ima lastnica trgovine, ki je uvoznik, najboljši nasvet, ker ima veliko izkušenj. 

 

Meni je všeč tvoja barva, lepa oblika tudi! 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#707 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2020 - 02:39 PM

Po mojem mnenju je sicer za točno tako barvo, kot bi si jo Kami želela, enostavno najbolje iti k frizerju, od tam naprej pa je lažje 'poustvarit'.

Doma je težko prit do točno določene barve.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#708 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 February 2020 - 02:41 PM

jaz sem včeraj imela točno tako barvo pred barvanjem. Samo, ko se pa pobarvam, mi gre pa na preveč rdečo. V prostoru še dokaj OK pride, na soncu pa res čisto na rdečo potegne.

Bom naslednjič v Estel pokazala sliko in vprašala kaj je šlo narobe in kako lahko popravim.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#709 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2020 - 02:48 PM

Saj pravim, da očitno ali je še vedno pretemna osnova, kljub temu da se toliko spere, ali pa si mogoče malenkost predolgo pustila, ali pa... z ozirom, da tudi enaki odtenki s časom vedno bolj temnijo/primejo drugače kot so na začetku. Se mi zdi, da je pri rdečih odtenkih to še posebej izrazito - da nikoli ne veš kako točno bo prijel.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#710 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2020 - 04:02 PM

Hm skoda, ker tole je res precej razlike od tvoje zeljene slike. Kaj pa ce bi barvala samo narastek, ce pravis da si imela pred tem popolno barvo in po dolzini samo osvezila na case s kaksnim oranznim/bakrenim tonerjem/prelivom ali kaj podobnega? Bi tudi lasje potem manj trpeli, ce ne bi vedno celo glavo barvala.

Meni sicer deluje ta barva, ki ti je vsec kot ko je meni kdaj spodletelo, ko sem hotela bit blond in ni zadosti svetlo prijelo. Pomojem se da tak rezultat doseci tudi ce neko toplo blond kupis in sploh ne mesas dodatno rdece. Ampak to govorim za naravne lase, na tole rdeco ne vem kako bi prijelo, nimam izkusenj in nocem te spet h kaksnemu spodletelemu poskusu spodbuditi. Kaj pa frizerji niso nikoli dosegli zeljene bakrene?
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#711 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 February 2020 - 04:07 PM

tudi na to sem pomislila, da bi samo narastek barvala,  saj pri glavi je bolj taka barva, kot bi si želela. Proti konici je pa vedno bolj rdeča.

ma, kolikor imam sivih, se moram itak vsak mesec barvat, kar pomeni, da imam še ogromno časa za eksperimentiranje.

 

Hvala pa vsem za mnenja, da dobim ideje, kaj vse lahko poskusim :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#712 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15428 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2020 - 09:14 PM

Meni je všeč. Samo tista na sliki je pa božanska.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#713 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 12 March 2020 - 08:32 AM

Včeraj sem bila spet v Esteli in sem ji prav pokazala slike. Tudi njej ni jasno, zakaj mi je tako na rdečo potegnilo, saj ni v tej barvni kombinaciji nič rdeče. Mi je predlagala še eno zlato blond, da jo dodam obstoječi mešanici in vidim, če bo naslednjič kaj rdečino neutraliziralo.

Ravno prav sem tečna, da bom doktorirala v teh barvah :P


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#714 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 30 March 2020 - 09:44 PM

Je bolje!

Se vedno precej temnejsa, kot bi jaz zelela (pac jaz nimam blond las, ampak srednje rjave in ne more bit cudeza... pa še pobarvane so velikokrat), ampak je pa do sedaj se najbolj podobna zeljeni barvi. Sploh pri glavi.

Zdaj bom poskusila, da parkrat samo narastek pobarvam, da se po dolzini malo spere in mogoce posvetli.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#715 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2020 - 10:22 PM

:woot:

:D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#716 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2020 - 12:03 PM

Po dolgem času sem si kupila barvo, da se bom sama pobarvala, ker mi ni za hodit v salon zdaj. Vzela sem Naturavit oziroma Martis, čokoladno. Enkrat sem že imela njihovo barvo, ampak se sploh ne spomnim več, kakšna se mi je zdela in ali je res prekrila sive lase.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#717 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 06 May 2020 - 12:24 PM

Misliš, da ti ne bo črno prijela?
  • 0

#718 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 May 2020 - 12:28 PM

Meni je Respect barva vedno lepo pokrila sive lase (oranzen odtenek)
Pa jih imam res veliko
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#719 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2020 - 02:33 PM

Ponavadi pise, ce je tudi za sive.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#720 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2020 - 03:25 PM

Ja, piše, da 100 % prekrije sive lase. Malo sem podvomila, ker je rastlinska, da mogoče ne prime dovolj močno. Ampak saj mislim, da mi je nazadnje prekrila.
Barbarina, zakaj misliš, da bi mi črno prijela? Prejšnjič sem imela pomoje temnejšo, pa mi ni črno prijela. Na sliki mi je čokoladna zgledala precej svetlejša od navadne rjave. V salonu me ponavadi tudi s čokoladnimi odtenki barva.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users