Jump to content


Photo

mi in naš forum :)


  • Please log in to reply
236 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 15 December 2008 - 02:27 AM

Še ena tema, kjer lahko mal čvekamo...

Par vprašanj:
- koliko časa ste že na forumu?
- kako se vam zdi tukaj?
- ste redno vsak dan gor, ali sam tko iz dolgčasa občasno, zlo redko...?
- se s katerim od forumovcev osebno poznate; in kako?
- kkšni posebni vtisi, spomini iz vašega obdobja tukaj?



- Jst sm se prijavila 27.08.2004, torej sem tu že dobra 4 leta...

- Prav super mi je! Ogromno nas je tu gor in (skoraj) vsi zabavni, prijazni, REALNI,.. pa zlo fajn za kkšne nasvete! Ne maram preveč forumov drugače, ampk ta mi je pa zlo všeč-za preganjat prosti čas in za pobrat kkšne pametne zadeve smile.gif

- Pride obdobje ko sem vsak dan po parkrat gor, pride obdobja ko sem ful zasedena in pridem pogledat šele po parih tednih, čist tko, različno... trenutno imam obdobje, ko sem kar dosti prisotna:)

- Ne poznam nobenega forumovca osebno... vsaj mislim da ne tongue.gif

- posebni vtisi... recimo ta, da sem opazila, da sem se prijavila kot "on", da imam v profilu naštimano da sem moški (bom popravila laugh.gif )
..pa mogoče to, da mi je ful smešno kkšne izjave sem včasih pisala, ko gledam začetne poste.. prav vidi se kkšna mala šmrklja sem bla; ampk so bila pa lepa leta smile.gif



  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2008 - 06:21 PM

Tu sem od aprila, prej sem samo brala. Mi je všeč, ampak se pa (zaenkrat) ne počutim ful neki "povezano" z vami. Ste dokaj normalne, če primerjam z drugimi forumi pa tud bolj intimen se mi zdi (čeprav verjamem da je veliko članov). Spremljam pa vsak dan. biggrin.gif Osebno poznam Brokoli wub.gif in TASH kiss.gif pa mogoče še koga pa sploh ne vem. laugh.gif
  • 0

#3 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2008 - 07:09 PM

aktivno sem na forumu nekje 2 leti in pol se mi zdi, vecinoma redno.
Z nekaterimi se poznam(Frida, Urska, Ciara, Crna, Kinky, Errol pa se kom).
Forum mi je fajn, se mi pa zdi da zadnje mesece ne vem, mu pada. Mogoce zato ker smo vecinoma isti, mogoce zato ker ko se debate zelo hitro pride do uzaljenosti in napadanj...
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 15 December 2008 - 07:55 PM

Na forum se po nekakšnem spletu naključji zatavala pred dvema letoma. Sprva sem bolj ali manj brala potem pa vedno več tudi pisala.
Forum obiskujem dnevno, in kljub temu, da sm prijavljana na večih forumih mi je ta najbolj domač. smile.gifž
Poznam pa mislim da samo Kalypso.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#5 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2008 - 08:40 PM

Js sem tud že ene 2 leti na tem forumu. Prijavla sem se pa ubistvu zaradi tega, ker sem želela prit nekako v stik z eno od soforumašic. Ble so mal čudne okoliščine in žal ful velik nesporazumov, ampak kaj nej, se zgodi. Mislim, da sva itak kasneje pokopale zamere, če so že bile in zakopale bojno sekiro:=)

V glavnem nikoli mi ni bilo in mi tud ne bo žal, da sem se prijavla na ta forum, ker ste eni prov fajn osebice tako v živo, kot tudi samo prek branja povstov.

Tudi js forum obiskujem dnevno, objavljam pa, ko se mi ljubi in ko imam čas... Na splošno pa raje berem in se pridno učim kokošjih modrosti biggrin.gif


  • 0

#6 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 15 December 2008 - 09:02 PM

btw, kje je jenna kej?


  • 0

#7 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2008 - 07:55 AM

Jaz sem na forumu od nevemkdaj (pogled pod avatar), privabila me je redkvica. Berem praktično vsak dan, pišem se mi zdi da vedno manj. Poznam pa ene par ljudi, dva kar precej osebno. Torej: Coco, Sarah, redkvica, sajk, nika, Kalypso, Špela, Cvetka, Piquet, ehmm. Morda še koga, se iskreno opravičujem morebitnim pozabljenim. Ahja, Nadi in Damjan.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#8 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 December 2008 - 09:23 AM

Jaz sem na forumu že celo večnost. Verjetno ne bi tako dolgo zdržala, če mi ne bi bil všeč. Žal pa opažam, da zadnji čas precej izgublja in ni več tako zanimiv kot je bil prej. Tudi zaradi občasnih trenj, ki se včasih sprevržejo v blablabla. Opažam pa tudi, da je vedno manj objav, da kar precej forumašev vedno manj sodeluje oz. nekateri sploh več ne sodelujejo. Škoda.

Sicer forum odprem vsak dan, kako dolgo odvisno od časa, ki ga imam. Osebno poznam tašiko, Heveo, Ano, Lalo, Hudo Nino in sajka.
  • 0

#9 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 16 December 2008 - 09:58 AM

Jaz sem enkrat od leta 2004 na forumu, sem pa bila bolj aktivna zadnji dve leti, zdej pa me spet ni več tako pogosto tukaj, Osebno pa ne poznam nobenega.
  • 0

#10 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2008 - 02:21 PM

QUOTE(Hevea @ 16. 12. 2008 - 7:55) View Post

Jaz sem na forumu od nevemkdaj (pogled pod avatar), privabila me je redkvica. Berem praktično vsak dan, pišem se mi zdi da vedno manj. Poznam pa ene par ljudi, dva kar precej osebno. Torej: Coco, Sarah, redkvica, sajk, nika, Kalypso, Špela, Cvetka, Piquet, ehmm. Morda še koga, se iskreno opravičujem morebitnim pozabljenim. Ahja, Nadi in Damjan.


Ponižno dodajam Mladoletno, Kinky in Schkamp.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#11 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 16 December 2008 - 03:29 PM

jaz tudi že nekaj let delam gužvo na tem forumu, zadnje čase sicer manj sodelujem (ker se mi ne dogaja nekaj veliko, pa še kar se je bolj kot ne faks-ovno povezano), ampak ponavadi vsak dan pogledam, kaj kej dogaja smile.gif

v živo poznam uh ... Heveo, sajka, Cvetko, luci, Špelo, redkvico, Frčico, princesko, fifo, Hannah, saharo, Frido, crno, Piqueta pa še kakšen bi se našel smile.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#12 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 16 December 2008 - 04:21 PM

na forumu sem od leta 2006 se mi zdi.
pišem bolj tako tako.v teme, kjer lahko iztisnem iz sebe ves gnev in čustva=)
ostalo bolj berem.

trenutno imam obdobje, ko sem na forumu vsak dan, se je pa zgodila, da me tut kake 4mesece ni bilo gor.

osebno sem spoznala Cvetko*, Adriane, Kinky, Frido, reo, princesko (njo sem sam tak videla)..
morda še koga.

aja pa FTSE vidim skoraj vsak dan pri pedagoški, samo tak grdo gleda, da si kar ne upam do nje biggrin.gif

EDIT:še saharo in hsula sem pozabla=)
EDIT2: in še anya..ena mojih boljših prijateljic in sošolka iz oš.kako lahko pozabim nanjo^^
  • 0
mačka figa.

#13 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 16 December 2008 - 04:44 PM

Registrirala sem se 31. 3. 2006, verjetno bolj ali manj kar takoj, ko sem mal spoznala forum. Najbrž sem iskala kakšen odgovor po netu, pa mi je tole ven vrglo smile.gif .

Fajn mi je, ker forumaši(ce) najrazličnejše stvari poznate in potem lahko skoraj karkoli vprašaš, pa dobiš odgovor, čeprav ta ni npr. Kakšna krema je zame? biggrin.gif . Mi je pa kdaj mejčkn žalostno, če vidim, da je kakšna oseba "izginila". Te čuden občutek preplavi, kot da te je nekdo zapustil oops.gif . Pišem pa tudi vsak dan.

Osebno poznam Heveo in redkvico, samo videla sem pa Princesko in saharo. Mislim, da je to to hmm.gif .

Videla kasneje: Frčica in Plain Jane, Pure Poison, FTSE, Frida.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#14

  • Guests

Posted 16 December 2008 - 06:50 PM

Tukaj sem kakšno leto, prej sem malo brala razne informacije o sestavinah in pravzaprav sem se zaradi takih stvari tudi prijavila zraven. Obiskujem ga vsak dan, pišem pa zadnje čase še kar pogosto... in veliko bedarij tongue.gif
Sicer pa osebno ne poznam nobene tu gor.
  • 0

#15 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 16 December 2008 - 07:29 PM

Na forumu sem že kaki 2 leti.
Slučajno zajadrala sem gor, ker sem iskala home made maske za lase.

Sprva sem res ogromno sodelovala, še več pa zapravljala za dekorativo, ki mi sedaj pridno leži v torbici. Začetniška evforija, ko te vsa ta senčila, glosi ipd. potegnejo notri. Še posebej, ko dobiš dostop do Kokošnjaka, kjer s evse tak mamljivo sveti in je nasplošno ah in oh biggrin.gif

Forum obiskujem dnevno, a sedaj bolj berem kot drugo in še to precej manj tem, kot sem jih spočetka. Je pa res neko moje zatočišče. Predvsem kaka Spovednica, lol

Ob prijavi nisem poznala nikogar. Sedaj se precej družim s Kinky, Hsulom, Crno in JJ. Spoznala sem še Sajka, Frido, Errola, Luci, Saharo, Chandro, Kami, Paradajzz, Anyo, Špelo, Urško, Frčico. Z Reo se pa nikak nemrema dobit. Imava virtualno ljubezensko razmerje, lol
Se opravičujem, če sem koga spustila.
Z enimi sem več, z drugimi manj v kontaktu. Definitivno pa mi ni žal za nobenega, da so mi prekrižali pot. Še posebej ne za nekaj posebnežev, ki itak sami vejo kdo so.


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#16 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2008 - 07:48 PM

Adriane, name si pozabila tongue.gif

Jaz sem prišla pred cca 2 leti in pol, ko sem iskala nekaj za pomiritev kože po depiliranju. Pa sem videla, da so punce (in fantje wink.gif ) zelo kul, da se da na forumu najti tudi kaj pametnega (pa tudi kaj neumnega laugh.gif ). V tem času sem zaradi foruma spremenila mnenje o nekaterih stvareh in se počutim o marsičem bolj "osveščena".
Gor sem dnevno. Včasih tudi nič ne napišem, ampak samo berem določene teme (nekaterih se sploh ne dotikam...). Najraje pomagam v "vprašanja-zanima me", kot ste nekatere že opazile. Pač imam preveč časa in malo pobrskam po netu pa najdem odgovor.

V živo sem zaenkrat spoznala bolj malo forumašic: Eve, redkvica, Adriane in crna (sošolka wink.gif ). Se pa počutim, da nekatere poznam v živo, čeprav se še nikoli nismo videli. Mogoče zaradi tega, ker mamo enako bolne fore smile.gif
  • 0

#17 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 16 December 2008 - 07:50 PM

Ej, takoj, ko sem vidla, da si zadnja pisala sem si to rekla!!! laugh.gif
Pardon.

No, spoznala sem tudi Ančko, ki je res super punca closedeyes.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#18 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2008 - 08:01 PM



Vedn sm Nastji govorila pa kok si lohk tulk na temu forumu, ni mi blo jasno. Pol sm se pa sama prklučla in sm se zasvojila.

Tut jst zadnje čase kr manj pišem, pa kaj je to z nami porka motorka???

Prav tako kot Ančki se tut men zdi, da nekatere osebno poznam, velikokrat se mi tut o kteri sanja. laugh.gif

Res osebno poznam Dilemo(obvijusli) laugh.gif pa učasih vidim Chandro (s katero se menva za kavo že eno leto biggrin.gif ) pa enkrat sem vidla Ano iz avta.LOL.

Vedn, ko kej ne vem, najprej letim sem vprašat in punce res ste super, vedno pripravljene pomagat.

Na srečanje pa še nism nikol šla, ker pol bi me skos oblegal, ker sem taka faca. Sej ne, zato, ker sem v resnici Lepi Dasa.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#19 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 16 December 2008 - 08:12 PM

QUOTE(paradajzz @ 16. 12. 2008 - 16:21) View Post
aja pa FTSE vidim skoraj vsak dan pri pedagoški, samo tak grdo gleda, da si kar ne upam do nje biggrin.gif

lol1.gif
JJ, se pa se te malo skuliraj, no! lol1.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#20 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 16 December 2008 - 08:23 PM

Na forum sem prišla čist naključno.Nekaj sem iskala za nego obraza in mi je pač tale forum ven vrglo.V začetku sem samo brala,v zadnjem času pa tudi kaj napišem.Čeglih me nekaj zadržuje,pa nevem kaj. smile.gif

Drugače pa nobene punce ne poznam osebno.se mi je pa tudi že zgodilo da sem katero sanjala.Največkrat Adriane. (mogoče zato ker je iz mojih koncev doma) smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users