Jump to content


Photo

Kreme za obraz z ZF


  • Please log in to reply
949 replies to this topic

#881 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2022 - 08:58 AM

Marmelada, a LF kupuješ na angleški strani ali kakšni drugi?

Jaz grem vedno na lookfantactic.com.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#882 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 15 April 2022 - 09:27 PM

LRP Shaka Fluid ima novega naslednika s superiornim filtrom, oglašuje Tixy. Samo je pa poln alkohola. Ima pa Lekarnar sedaj akcijo pri nakupu 2 ali več LRP izdelkov.

Rilastilovi SPFji me zaenkrat niso preveč navdušili. Water Touch je pretekoč, moram pazit, da ne leti povsod.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#883 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 April 2022 - 05:36 AM

Res? Men se ne zdi nič bplj tekoč kot shaka.
  • 0

#884 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 16 April 2022 - 06:17 AM

Saj Shaka je bila tudi polna alkohola. Malo vec ga je, ampak pri prvi je bil tudi takoj na drugem mestu.
Meni je sicer predraga in uporabljam eno od A-Derme v spreju za otroke (200ml za 14€). Sicer se sveti, ampak who cares. Masi mi pa nic.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#885 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2022 - 07:03 AM

Res? Men se ne zdi nič bplj tekoč kot shaka.


Shake še nisem probala, a res? Mal mi je zoprno to.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#886 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2022 - 08:05 AM

Ja, tudi prejšnja Shaka je imela veliko alkohola. Mene je včasih po nanosu malo zapeklo, ampak sicer pa me ni motilo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#887 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 April 2022 - 09:05 AM

Shake še nisem probala, a res? Mal mi je zoprno to.


Ima ravno tixi na storijih, kako je tekoča.
  • 0

#888 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30698 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 June 2022 - 08:56 AM

Jaz sem se odločila, da nabavim ta famozni Rilastil  age repair za obraz, pa še nekaj za po sončenju sem naročila. Kljub kodi za popust 10% pride s poštnino oboje skupaj 40€, huh.


  • 0

#889 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2022 - 10:29 AM

Jaz pravim, da bi morala država zmanjšati davek na te izdelke, ker je marsikateri absolutno predragi glede na količino izdelka, ki ga je v teoriji potrebno uporabit. Po incidenci melanoma smo 9. na svetu.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#890 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 20 June 2022 - 11:25 AM

Meni sreci ustreza HL, je boljsi od Altruista,ki je cenejsi, tako da potem kombiniram in nam zjutraj dam HL, cez dan pa obnavljam z Altruistom, sem pa po obrazu se vseeno polna lis, ampak verjetno tudi na racun nosecnosti,ker na parih random mestih izgledam prav umazana 😆
  • 0

#891 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 June 2022 - 10:34 AM

Tole je pa od letos moj najljubsi SPF za obraz: https://www.eucerin....tni-fluid-zf-30
Se veliko bolj mi je vsec kot COSRX, ker gre za lahek fluid, ki ne pusca nobenega filma in leska na kozi, kar mi je pri trenutnih temperaturah se kako pomembno. Se da pa tudi testerje dobiti, ki so kar velikodusni.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#892 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28976 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 June 2022 - 10:36 AM

Jaz sem na Notinu tole naročila, sem zelo zadovoljna: 

 

skin79-sun-gel-waterproof-gel-krema-za-s


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#893 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 28 June 2022 - 10:48 AM

Meni je pa Tika poslala tega v testiranje: https://www.eucerin....ntrol-md-zf-100. Mi je super za vikende in dopust, ko sem več na soncu, ga bom tudi sama kupila, ko ga porabim (ga še dolgo ne bom, ker je 80 ml). Spf 30 mi je za ta čas za zunaj ful premalo, bi morala res vsako uro nanašat veliko količino.


  • 0

#894 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 28 June 2022 - 11:07 AM

Super, bi bilo za poskusit. Jaz se s 50 res dosledno mazem, pa sem obupna ratala 😐 pa obnovim vsakic ko grem ven, oz.vsaj vsaki 2 uri zunaj, ampak nosecnost res dela svoje in sem okrog l ocesa vsa flekasta.
  • 0

#895 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 June 2022 - 11:35 AM

Jaz od te 30ke nisem bila cisto nic opecena, se pa namazem 2x na dan. Imam pa izredno svetlo kozo, ampak brez pigmentnih madezev (kar mi je tudi malo potuha, da razen na morju SPF-ja ne uporabljam vsak dan).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#896 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 28 June 2022 - 11:43 AM

Mene ni nic opeklo,po obrazu me itak pomojem v zivljenju ni opeklo, se po telesu ponavadi samo potemnim skozi sezono, pa ce se mazem ali ne. Ampak obraz imam od vedno flekast,zato tudi od vedno pazim, da ne bi porjavela po obrazu ampak tole letos je pa nex level.
  • 0

#897 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 June 2022 - 11:57 AM

Uf, jaz pa velikokrat, sploh kot najstnica, ko je bilo fajn bit cim bolj zazgan. Sploh pri lasiscu moram ful pazit, da grem s kremo prav med lase, drugace imam rdec rob.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#898 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 28 June 2022 - 12:37 PM

Mene hitro opeče, pa sem precej temna, no s 30 me ne, ampak imam višji SPF zaradi flekov.


  • 0

#899 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25705 posts
  • Gender:Female

Posted 28 June 2022 - 01:09 PM

A se da EVY kupiti tudi v lekarni, Sanolaborju? Muller?
  • 0

#900 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 28 June 2022 - 01:11 PM

Mislim, da samo na Superskin.


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users