Jump to content


Photo

urejanje obrvi


  • Please log in to reply
281 replies to this topic

#21 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 11 November 2005 - 07:14 PM

Jst pa niti nism mela nekih groznih obrvi nikol.. sam vseen sm jih mal populila, pa mal oblikvala v lok(sm prebrala da če je večji lok, te naredi bol odprto, bol prjatelsko dostopno al neki tazga...)
Tko da, zdej sm nad svojimi obrvmi čiiist navdušena 8) biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#22 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 November 2005 - 07:15 PM

Ja, res je!
  • 0
Viens, reste ici!

#23 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 11 November 2005 - 08:02 PM

keya a to je guna drogerijca k ma štengice pa rožice na ograjci? Sam res je da je ful pocen, nekak še cincam a bi a ne bi...
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#24 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 11 November 2005 - 09:18 PM

QUOTE(_Mayckica_)
keya a to je guna drogerijca k ma štengice pa rožice na ograjci? Sam res je da je ful pocen, nekak še cincam a bi a ne bi...


ja to je ta wink.gif ti kr pejt zgubit nimaš itq nč ampk sj si kjut taka ko si wink.gif thumbup.gif
  • 0
~ ženske znamo fejkat orgazem, moški pa celo zvezo ~

by:LiLLaNaB

#25 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 17 November 2005 - 02:27 PM

Bom kr v tole temo napisala, čeprav bi bolj pasalo v temo ličenje....kako potem z ličilom dosežete bolj naraven oddtenek obrvi? Jih barvate s senčilom v prahu ali kar s svinčnikom? meni svinčnik deluje preagresivno in umetno (kot da ti je gosenica crknila gor-še posebej če vidiš kako s črnim svinčnikom zarisano)..v prahu pa se ful kmalu porazgubi..
  • 0

#26 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2005 - 02:41 PM

mogoče zi lahko kaj pomaga ta tema wink.gif

http://www.lepa-si.c...p?t=975&start=0
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#27 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 November 2005 - 07:29 PM

A si kera od vs voska obrvi oz. ji to delajo v kozmetičnem salonu??
  • 0

#28 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 29 November 2005 - 07:58 PM

Hm...A je za voskanje obrvi potrebno vzet kaksen poseben vosek?


Se da lepo povoskat doma?
  • 0

#29 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 24 January 2006 - 05:54 PM

ja bl teško boš z voskam problala, k morš res pazt kuko gor naneseš. k loh mal preveč pa ti gre pou ubrvi še zravn stran. tko da to ni prou preveč dobr. pa buli tut rolleyes.gif

njbol je s pinceto lepo duma si uzameš čs pa ustvarjaš. njbol je pa da greš prj h kozmetičarki da ti zravn še mal razluži kuko je to treba.
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#30 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 24 January 2006 - 08:12 PM

najbolš da greš h kozmetičarki da ti jih uredi pol pa itq sama pulš.... jst sm šla pa mi ni čist nč žal res zj si prou nmorm predstavlat da si jih ne bi pulla tongue.gif Dala sem 700 sit in mi jih je res lepo uredila... plus glih danes sm brala v eni reviji da ko si pač pulimo obrvi da te čez čas zaradi tega šoka ko jih nenehno pulimo kasneje celo nehajo rast tok da maš skos lepe obrvi wink.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#31 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2006 - 08:50 PM

Jst si jih tud pulim s pinceto. Prvič mi jih je ena frendica, ko sem bla stara ene 14, 15 let. Od takrat naprej si jih redno pulim in si sploh ne predstavljam, kakšna bi bla, če si jih ne bi. IPB Image

Jih pa pulim nekak takole: IPB Image
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#32 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 January 2006 - 09:50 PM

ej enako... sam jst sem si jih začela šele pri 18-ih.

Ni šans da neham... sam defenitivno pa samo z pinceto... ej par kocin preveč, pa že ni dobr. Depilacija ni tolk natančna rolleyes.gif

  • 0
Posted Image

#33 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 24 January 2006 - 11:07 PM

_Mayckica_ kje si pa to bla? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#34 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 January 2006 - 01:25 AM

jao.jz se spomnm ene bejbe,k si jih je brila wtf biggrin.gif
jz si jih ne pul,sam mogoče jih bom pa kdaj prjatlci-rada bi probala.Se kera jav? smile.gif smile.gif smile.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 January 2006 - 11:31 AM

Jst mam pa eno foro ... ene par prjatlcam sem dobesedno božansko populila obrvi, ful ful so ble zadovoljne, s svojimi pa nikol nism zadovoljna. rolleyes.gif Sej niso slabe, samo niso čist takšne, kot bi jih js hotla met.

Poznam pa eno, ki si jih vedno znova čist pobrije in si jih potem riše ampak zaboga ne vem s čim to riše, ker zgleda, ko da bi ble namalane s takim debelim črnim alkoholcem ... obup!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 January 2006 - 01:32 PM

Mrzim puljenje obrvi. Na vso srečo so zelo svetle in se ne vidi posameznih dlakic, ki niso v liniji, zato si jih pulim glih enkrat mesečno, ko se spomnim.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#37 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 January 2006 - 02:42 PM

QUOTE(DiLeMa)
J

Poznam pa eno, ki si jih vedno znova čist pobrije in si jih potem riše ampak zaboga ne vem s čim to riše, ker zgleda, ko da bi ble namalane s takim debelim črnim alkoholcem ... obup!


Bljah DiLeMa meni je to tudi tak grozno grdo. ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#38 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 25 January 2006 - 03:35 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jst mam pa eno foro ... ene par prjatlcam sem dobesedno božansko populila obrvi, ful ful so ble zadovoljne, s svojimi pa nikol nism zadovoljna. rolleyes.gif Sej niso slabe, samo niso čist takšne, kot bi jih js hotla met.

Poznam pa eno, ki si jih vedno znova čist pobrije in si jih potem riše ampak zaboga ne vem s čim to riše, ker zgleda, ko da bi ble namalane s takim debelim črnim alkoholcem ... obup!


joj toj pa tko grdo ermm.gif vrjetn si jih mala z unmu čopičam k je tut za oči, npr da se tik nad tripalncam črto nrdiš...
upam da veš kwa mislm k nwem ko nj se izrazm smile.gif
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#39 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 January 2006 - 09:47 PM

kristy za začetek sm šla v trgovinico moja ki je v Radovljici nasproti knjižnice, po takih stopničkah z ograjico greš gor... Zj jih pa sama pulm ene 1-2x na tedn k mam tedne in jih morm
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#40 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 27 January 2006 - 12:28 PM

jaz si jih sploh ne pulim, so že naravno take idealne oblike biggrin.gif si jih pa malo potemnim z barvico, ker mam lase pobarvane na temnejšo barvo kot mam naravno
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users