Jump to content


Photo

barvanje las


  • Please log in to reply
836 replies to this topic

#21 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 08 April 2007 - 04:36 PM

ja jst sem se neki časa sama barvala pa nism vidla dobr kako sem se odzadi pobarvala,tko da me je zdej nazadnje mama pobarvala in je res velik boljše. thumbup.gif

drugač pa to k si rekla da se ti zdi da ti bo kar dol vse tekl pa sploh ni ker pač ne daš gor tolk barve,sploh pa ni tko zlo redka barva.
  • 0

#22 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 15 April 2007 - 11:18 AM

Mene pa zanima, če se da iz črnih las prebarvat na temno rdeče ali pa vijolične brez razbarvanja. Trenutno imam 3cm narastka in mi gre rahlo že na živce. Na črno se pa ne bi več barvala, sem se je rahlo naveličala. Čakanje, da mi prerastejo ne pride v poštev! Po na ravi imam pa temno blond lase.
  • 0

#23 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 15 April 2007 - 11:31 AM

mogoče je najbolš da vprašaš frizerja,drugač pa so ene barve nekak ko majo že dodano ono za posvetljevanje.mislim da se je o tem že pisalo na forumo vendar ne vem točno kje.mislim da so to barve brilliance luminance.

jst sem pa fuuul jezna ker sem se pred 1 mesecem pobarvala na vijolično.sedaj sem pa bledo rdeča. down.gif
pobarvana sem pa z barvo pallete.
  • 0

#24 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 15 April 2007 - 12:05 PM

Js sem mojo sestrično s to barvo pobarvala na vijolčno in se ji je tud zlo sprala. Sva ble kar razočarane, ker je bil na škatlci ful lep odtenek vijolične, pa tud takoj po barvanju je blo vidt zlo lepo: Na žalost pa se je zlo hitro spralo. Od te firme sem js uporablala edino barve v temno rdečih odtenkih, te so še kar obstojne, živo rdeči odtenki pa se isto zelo hitro sperejo in obledijo:)

Se mi zdi, da so še najbolj obstojne barve Live. Črna je zlo vredu, mojga tipa s to barvo štriham, pa mu kar fino prime in dolg časa drži:)
  • 0

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 April 2007 - 03:59 PM

misuz, js sem se do pred kratkim sama farbala pet let - mami se me je naveličala štrihat, zdej pa fantu zatežim in me štrihne. smile.gif če nimaš res dolgih las, se ti ni problem sami pofarbat. barva tut sploh ni tko redka, da bi ti na vse strani tekla (še kaplja ne, kamoli teče) po faci ali kod drugod. fajn je, če si pred barvanjem obraz, ušesa in vrat namažeš s kako bolj mastno kremo, da si lažje morebitne madeže odstraniš (ker ziher ti bo kaj kapnilo po ušesih ali vratu ali pa se boš po nesreči, ko si boš česala pramen, pač podrajsla po koži) - gre dol z vatko in toplo vodo al pa mlekom za obraz. jaz sem si od enega do drugega ušesa lepo po pramenih štrihala (pač z glavnikom ločiš pramene in nanaeseš barvo ter jo 'razčešeš' po laseh), zadaj sem pa pač nanesla barvo na lase, vmasirala in počesala. kar barve ostane, si jo kar direkt iz tubice nanesem na lase, vmasiram in mal pomučkam po laseh, ne češem več. po pol ure pa normalno sperem in sem povsod enakomerno poštrihana. ker se res ni problem sam farbat doma, če nimaš res dolgih las.

srečno! hooray.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 May 2007 - 06:07 PM

ve katera za kako barvo brez amoniaka in peroksida, k temelji na rastlinskih izvlečkih al pa čem drugem, kar je dovoljeno za 'barvanje' las po kemoterapiji?

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#27 moonshine

moonshine

    sramežljivec

  • Člani
  • 85 posts
  • Location:krško

Posted 13 May 2007 - 08:24 AM

hmmm...ja js sm u dm vidla eno barvo k je u takm živo zelenem pakirana pa piše da je brez amoniaka in peroksida..mmm ne spomnem se imena....
  • 0
če hočeš videti mavrico, se moraš sprijazniti z dežjem

#28 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 May 2007 - 03:09 PM

QUOTE(moonshine @ 13. 5. 2007 - 9:24) View Post

hmmm...ja js sm u dm vidla eno barvo k je u takm živo zelenem pakirana pa piše da je brez amoniaka in peroksida..mmm ne spomnem se imena....

Mhm, ja hvala, grem gledat!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#29 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 13 May 2007 - 03:10 PM

mislim, da je od garnier, samo nisem ziher. je pa v zeleni škatli - sem vidla v dm.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#30 moonshine

moonshine

    sramežljivec

  • Člani
  • 85 posts
  • Location:krško

Posted 13 May 2007 - 03:38 PM

sicer ne bom trdila, ampak kolikor se spomnem ni garnier ampak neka druga firma, ki mi ni toliko znana in si je nisem zapomnila

je pa skoraj vse zeleno, samo krogec na sredini ni, kjer kaže odtenek
  • 0
če hočeš videti mavrico, se moraš sprijazniti z dežjem

#31 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15428 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2007 - 12:30 PM

Sam pobarvat se pa ja ni noben problem. Jst mam zdaj že kr precej dolge lase in se čist na izi sama pobarvam, še najrajš mam, da se sama, mi gre ful na živce, če mi kdo po laseh šari. Uf, sovražim frizerje. Mami se pa že leta sama striže in barva in ma vedno fenomenalno frizuro, vsi jo sprašujejo kam hodi k frizerju.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#32 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2007 - 12:38 PM

če si ne barvam las pri frizerju (skoraj eno leto bo od tega, ker no money no funny), si jih pobarvam kar sama. ta najmanjši problem. v ponedeljke me je pa pobarvala ena prijateljica. pobarvana nisem nič bolj temeljito kot če se sama, ampak je bil pa občutek razvajanja toliko večji.
  • 0

#33 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 25 May 2007 - 01:01 PM

Jaz sem si pred časom pustla naravno barvo las. Najprej sem si blontne pobarvala z rjavo, ki je bla najbolj podobna moji rjavi in res se skor ni opazlo narastka. Fora je bla v tem, da čez čas so lasje postali blontni tam, kjer je bla rjava barva. rolleyes.gif Not like it. Zdej mam spet pobarvane in ko bom čaz čas hotla it na natur...se mi bodo spet blontni nardili?-ker si jih pač ne bom več barvala.

Frizer je rekel, da zato ker imam blazno mehke lase, ki barvo zelo vpijejo in mi očito barva razžre las.
  • 0
IPB Image

#34 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 26 May 2007 - 08:30 PM

Včasih razmišljam, kaka bi bila, če bi si pustila naravno barvo las. Verjetno bi mi tistih nekaj sivih las ful butalo ven.

Drugače se pa ne barvam pri frizerju, nimam potrpljenja tam sedet in čakat, da barva prime. Dolga leta me je mami barvala, včasih prijateljica. Zadnje čase pa ugotavljam, da je najhitreje, če se sama. Amak zadaj mi je pa težko se pobarvat in tu priskoči moj fant na pomoč.

Uporabljam pa Trio color v tubi in hidrogen 12% in čopič. Ful sem se navadila.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#35 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 27 May 2007 - 07:36 AM

js bi si pa ful pustila naravno barvo las,sam ko je treba tk dolgo čakat.ko si že rečem da se ne bom več barvala,pol me pa prime,pa kr grem,pa se štrihnem.
  • 0

#36 tejči21

tejči21

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 28 June 2007 - 05:03 PM


Mene pa zanima, če si katera barva lase na mokro glavo in ne suho. Kolegica mi je rekla, da se barva tako in za razmeroma dolge lase prihrani barvo poleg tega pa ji barva tudi dobro prime. Torej mnenje? Strah me je namreč, da barva zaradi vode ne bi izpadla tako kot bi želela čeprov se zaenkrat njej ni zgodila še nobena katastrofa, pa vseeno...samo preverjam. wink.gif
  • 0

#37 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 June 2007 - 05:20 PM

Nisem poskusla nikoli. Ampak po moje ni brez razloga napisano v navodilih, da se barva samo na suhe in neumite lase.
  • 0

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 June 2007 - 05:26 PM

Moker las je kot spužva, vsrka veliko vode oz. je prepojen z njo. In potem v lasu ni prostora za barvo, ki pa se mora dodobra vpit v lase, da fajn prime in je čim dlje obstojna. Meni se zdi barvanje na moker las velika bedarija.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 June 2007 - 05:38 PM

js sm si enkrat dala en zlat odtenek za 15 min na mokre lase, in je super izpadlo, ni bli to nevem kako intenziven odtenek, ampak res ful lepa barva no, meni lepsa kot na sliki
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#40 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 17 July 2007 - 07:26 AM

Ste že videle reklamo za palette deluxe gold gloss browns ... meni so kraasni rjavi odtenki. Me je ful prijelo, da bi se z eno pobarvala cry.gif

[attachmentid=2196] - karamela

[attachmentid=2197] - čokolada

[attachmentid=2198] - kava

Attached Files


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users