Jump to content


Photo

Barve za lase, ki se izperejo ?


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 September 2006 - 01:47 PM

Danes sem čisto za finto kupla barvni šampon, ki se po treh pranjih izpere. Me zanima, če se poslužujete tega in katera zmanka je najboljša ? Pa zanima me še, če to sploh kaj prime. biggrin.gif

Jaz sem vzela Wella viva color reflex temno vijolčne barve, drugače mam pa naravno svetlo rjave lase. Me zanima, če mi bo kaj prijelo.

[u][list]

Hvala. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#2 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 21 September 2006 - 01:48 PM

Obstaja tut barvni šampon??? Madona, kje js živim oops.gif laugh.gif
  • 0
Beauty is only skin deep.

#3

  • Guests

Posted 21 September 2006 - 02:02 PM

Js sm si enkrat kupla blontnega, ni nic primlo, sam brisaca je bla cela rumena smile.gif
  • 0

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 September 2006 - 03:02 PM

Ha Ha tongue.gif , jaz sem si enkrat dala gor nekaj rdečega pa je kolko tolko prijelo no .. ampak je zdržalo več kot 3 pranja. smile.gif Firme se pa ne spomnim.
  • 0
Viens, reste ici!

#5 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 21 September 2006 - 07:59 PM

QUOTE(Lacrima)
Obstaja tut barvni šampon??? Madona, kje js živim oops.gif laugh.gif

enako laugh.gif bi pa blo zanimivo probat kaj takega.
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#6 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 21 September 2006 - 08:03 PM

Ana kolk pa stane ta šampon ?
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#7 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 September 2006 - 08:23 PM

Ful poceni. 350 SIT. smile.gif Jaz sem dva porabla.
  • 0
Viens, reste ici!

#8 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 21 September 2006 - 08:44 PM

tisto sliko si prilepila ko maš ta šampon gor ? se fejst pozna barva ?
tenx biggrin.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#9 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 September 2006 - 09:02 PM

Ja to je tista. Ne pozna se ful ampak glih tolko, da se vidi. wink.gif Se bom jutri na svetlobi slikala !
  • 0
Viens, reste ici!

#10 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 September 2006 - 03:41 PM

Jst sem si tudi kakšne 2 leti nazaj kupila blont šamon ki se izpere, samo zdi se mi da sem jaz imela gor naspisano več pranj huh.gif .
No ja...poznalo se ni nič, razen v moji glavi, ker sem bila prepričana da imam svetlejšo barvo las tongue.gif .
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#11 smiley

smiley

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 25 November 2006 - 12:25 PM

kje se pa lahk kupi ta šampon, bi full probala biggrin.gif sam ne vrjamem da se bo kei poznalo na mojih temno rjavih laseh ermm.gif tongue.gif
  • 0

#12 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 November 2006 - 12:48 PM

Muller.
  • 0
Viens, reste ici!

#13 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 November 2006 - 08:31 PM

QUOTE(izabela @ 21. 9. 2006 - 14:02)  
Js sm si enkrat kupla blontnega, ni nic primlo, sam brisaca je bla cela rumena smile.gif




Ja, jst sm tud probala,sam se ni nič opoznalo. Najbrž zato, ker sem že zdaj blond. laugh.gif


  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#14 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 26 November 2006 - 11:52 AM

sm probala tole kašn tedn nazaj. mela sm pa temno vijolčnga od welle pa ni blo lih kkšnga močno vidnga rezultata. že tko sm mal čudn pofarbana bo treba it v kratkem k frizerju biggrin.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 November 2006 - 09:56 PM

Ok, js res rabim pomoč. laugh.gif Rabim barvo, ki bi bila kakšnega res odštekanega odtenka, na primer ful živo modra, živo vijolična, kričeče pink ... karkoli že pač. Mora bit taka, da se da sprat po enem pranju in seveda tega ne dobim nikjer, v nobeni običajni drogeriji. Meni se zdi, da ste se enkrat dečve pogovarjale o neki trgovini (ne vem če je v LJ ali v MB) kjer imajo pripomočke za friziranje in imajo tudi polno teh barv, se mi zdi, da si je tam tudi Princeska kupila neke pisane pramene za v lase. Kje torej je ta trgovina in ali imajo tam zadeve, ki jih jaz iščem? Moram pa imet to najkasneje v roku enega tedna.

Help!!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 November 2006 - 10:06 PM

ce se prav spomnim, so to eni pisani podaljski za lase, dobijo se pa v ljubljanskem btcju zraven poste. aja, pa men se zdi, da ma DM ene take srebrne vreckice, v katerih so take kricece farbe (modra roza vijolcna bakrena rdeca...), stanejo okol 600 700 sit, sperejo se pa ze po prvem pranju. ce me spomin ne vara, se clo svetjo v temi biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 November 2006 - 10:08 PM

Huh, bom šla počekirat. Hvala *pokica*! kiss.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 November 2006 - 10:09 PM

no problem, upam da bos nasla kar isces smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#19 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 02 January 2007 - 01:20 AM

barvni šamponi w00t2.gif to bom pa js jih kupla en par če so že tko poceni. biggrin.gif kolko pa to skoduje kej lasem?
  • 0

#20 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 04 January 2007 - 09:23 PM

Ti šamponi ne morjo prav hudo škodovat lasem, se mi zdi. Vsaj jst nism nič opazila v tej smeri.
Je pa še ena varianta s temi barvami, ki se izperejo: barve stopnje 1. Jaz sem se par mesecev nazaj pobarvala z eno od Schwarzkopfa (ne vem zdele imena iz glave, je pa edina te vrste na polici od te firme), ki drži kakih 10 pranj, torej več kot šampon. Zelo v redu varijanta, če hočeš eno barvo samo malo sprobati, hkrati pa se ne spere že po dveh pranjih. Posvetliti pa las ne gre z njo. Jaz sem se pobarvala na bakreno rdečo, pa je ful dobr izpadlo. Mi je blo kar žal, ko se je izprala (pol sem se pobarvala kar z barvo stopnje 2).
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users