Jump to content


Photo

Deodorant / antiperspirant za pod pazduho


  • Please log in to reply
1321 replies to this topic

#101 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 15 April 2006 - 08:56 PM

men je deodorant od Amai ful dobr ... tko ni preveč pocukran nadišavln , pa nikol ne zasmrdim ,ful ql wink.gif
  • 0

#102 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 15 April 2006 - 08:58 PM

jes mam pa od secret te so mi ful ql...al pa nivea
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#103 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 16 April 2006 - 08:42 AM

Jaz pa nimam nekih problemov s prekomernim potenjem imam pa ogromne probleme z rumenimi fleki na belih srajčkah.Zato sem si sedaj kupila Vichy in upam,da bo bolš....
Za pod barvna oblačila pa uporabljam Nivea pure in mi je fajn(samo za bele majčke pa ni,ker imam pol rumene fleke).
  • 0

#104 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 April 2006 - 08:50 AM

Jaz še vztrajam pri Vichy-u in ga še vedno ne morm prehvalit.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#105 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 16 April 2006 - 04:54 PM

a je kera že sprobala tistega od fa, za občutljivo kožo pri britju?? Ker sama imam po britju blazno občutljivo kožo in je ful kriza polet ko se morm vsak dan brit, če je kakšen takle deodorant da bi mi pomagal bi blo super, sam me skrbi da mi nau še bl razdražu...
  • 0

#106 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2006 - 06:07 PM

Men je pa zlo dober 8x4, roll on. Sploh se ne spotim ko ga uporabim, pa še zelo lepo dišim.
  • 0

#107 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 April 2006 - 07:19 PM

QUOTE(Verja)
Jaz še vztrajam pri Vichy-u in ga še vedno ne morm prehvalit.


Ej a mi lahk prosm nakažeš, kako zgleda ta Vichy... kerga maš? Kaj ta je brez vonja pa nič flekov ne pušča?

Jst mam pa zj trenutno Dove svetlo moder tist v kremi. Je fajn, ampak lahko kdaj kšn flekc pusti na temni majčki.

Lindsay... kerga 8x4 pa maš? Men majo pa ti vsi tko močne vonje. Enkrat sm mela enga za polet, je full fajn dišal... ampak sem ga uporblala samo takrat, ko nisem mela parfuma.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#108 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 April 2006 - 07:39 PM

QUOTE(_Mayckica_)
a je kera že sprobala tistega od fa, za občutljivo kožo pri britju?? Ker sama imam po britju blazno občutljivo kožo in je ful kriza polet ko se morm vsak dan brit, če je kakšen takle deodorant da bi mi pomagal bi blo super, sam me skrbi da mi nau še bl razdražu...


Jaz ti priporočam Vichy - ne boš nezadovolna.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#109 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2006 - 10:52 PM

Jaz imam Le crystal naturel roll on, k je naravna zadeva in naj bi delovalo tako, da se normalno potiš, ampak tisti kristali uničijo tiste bakterije, ki povzročajo smrad. Imam pa še Balea Deo spray fresh. Oboje seveda brez aluminijevega klorohidrata. biggrin.gif Glede tega zelo pazim, kakšnega si kupim. Si bom pa še kak parfumski deodorant mogla nabavt za poleti. Cuba rozast mi lepo diši.
  • 0

#110 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2006 - 09:22 AM

je kera že probala tega ta novga od Fa?
  • 0

#111 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 April 2006 - 09:30 AM

Jaz s Fa-jem (še unim prejšnjim nisem bila zadovolna), tako, da tudi tega ne bom probala.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#112 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 April 2006 - 09:34 AM

Jaz tudi raznih Fajev, Nivej (edino eno imam v spreju), Neutro Robertsov in podobnih sploh opazim ne, ker so mi čist mim.
  • 0

#113 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 April 2006 - 10:03 AM

Bionsen 24h Roll On je prekrasen ... čudovit vonj (pač tak značilen Bionsenski) ne vsebuje slabega alkohola in tudi onega aluminium chlorohydrate ni notr ... je pa deodorant izredno učinkovit, še embalaža mi je lepa.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#114 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 April 2006 - 05:36 PM

QUOTE(DiLeMa)
Bionsen 24h Roll On je prekrasen ... čudovit vonj (pač tak značilen Bionsenski) ne vsebuje slabega alkohola in tudi onega aluminium chlorohydrate ni notr ... je pa deodorant izredno učinkovit, še embalaža mi je lepa.


To bo pa vredno sprobat.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#115 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 April 2006 - 09:53 PM

Dilema, ma če se ne motim, sem zadnjič gledala sestavine, pa sem opazila peg-e notri IPB Image a je to vseeno?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#116 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 April 2006 - 10:10 PM

jz sploh ne uporabljam tega,k sploh ne zašvicam nikol,pa nč ne smrdi,tud če tečm 10 krogov.Včas dam tko bl za osvežitev od dove s svilo 24h,deo v spreju
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#117 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 07:53 AM

QUOTE(rea)
jz sploh ne uporabljam tega,k sploh ne zašvicam nikol,pa nč ne smrdi,tud če tečm 10 krogov.Včas dam tko bl za osvežitev od dove s svilo 24h,deo v spreju


Ja sej, ko zašvicaš se pač umiješ in daš gor deodorant.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#118 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 April 2006 - 11:16 AM

QUOTE(URŠKA)
Dilema, ma če se ne motim, sem zadnjič gledala sestavine, pa sem opazila peg-e notri IPB Image a je to vseeno?


Notri je en PEG, ampak sama se ne oziram na to ... tudi ni dokazano, da bi kakorkoli škodovalo. Meni je glavno, da nima alcohol denata (večina deodorantov ga ima) in da nima onega opevanega aluminium chlorohydrate.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#119 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 18 April 2006 - 02:45 PM

Trenutno uporabljam tega novega od Nivee z biseri in morem rečt, da sem full pozitivno presenečena! res... zaenkrat se še ne voham;) bomo vidli hehe
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#120 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 April 2006 - 06:44 AM

jst sm si pa končno uspela kupit tale Hidrofugal forte, ki baje pomaga bolj kot Triple Dry.
Kupila sem ga v Müllerju za slabih 900 sit.

Pred spanjem včeraj sem si ga nanesla (je v speju) in jst sm ponavadi res bila že kmalu zjutraj malo mokra, tud če nisem nič delala, zdaj sem pa pokonci že skoraj dve uri in je prav neverjetno suho vse.

IPB Image
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users