Jump to content


Photo

ta nova kremca od Vichy


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 July 2005 - 12:29 AM

Ne morem se spomnit imena, brskat pa se mi po netu trenutno ful ne da (edino na njihovo stran sem pogledala, pa je zgleda še niso obnovili, ker dotične kremce še ni med izdelki). :=) Skratka... zdaj je reklama po tv, kao vlažilna... a ima katera? Kakšne so sestavine? Spet nova alkoholna bomba? :=) Pa koliko različic je (suha, zelo suha, ipd.)?
Hvala.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 01 July 2005 - 07:49 AM

kakšne imate pa nasploh izkušnje s temi kremami od vichy???
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29193 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 July 2005 - 08:25 AM

mela sem samo reklamno embalažico kremice nutrilogie 1 (ki je, če se ne motim, za suho kožo) in sem jo brez problema uporabljala (dokler je trajala, seveda wink.gif ) pozimi. glede na to, da je to krema za suho kožo in mam jaz normalno, se mi je zlo dobro vpila, ni pustila nobenih sledi. drugače pa ne morem prehvalit 3v1: čistilnega mleka, tonika in odstranjevalca ličil v enem. biggrin.gif ostalih krem za obraz (tut ne ostalih izdelkov od vichy) pa ne poznam.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 July 2005 - 10:17 AM

Jenna, če misliš na Termal Fix - meni je odlična. Imajo jo v različici za zelo izsušeno kožo, za izsušeno in za mastno. Jaz sem probala Termal Fix 1, ki je za izsušeno kožo. Super občutek na koži, hitro se vpije, sestavine so dobre, kar nekaj antioksidantov, le UV zaščite nima. Alkohola pa nima. Najboljš da greš v lekarno po tester, pa tud v raznih revijah so testerji. smile.gif
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 July 2005 - 02:45 PM

kaya, hvala, točno to sem mislila... Jaz bi jo imela za ponoči in za doma... za čez imam zdaj SuperDefense od Clinique.

Drugače pa jaz imam izredno dobre izkušnje z Vichyjem. Do zdaj mi je še vse izredno pasalo, pa tudi pomagalo (nutrilogie 1, 3v1, maske, thermal s mat, lipidose gel za tuširanje in piling, lipidiose 1 mleko za telo, imam tudi njihov super puder (mat), itd.)... razen tistega gela za umivanje - brutalno izsuši kožo in je nasploh krneki.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 nela

nela

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 03 July 2005 - 10:33 PM

tud men je čistilno mleko 3v1 super, s pudrom pa nimam ravno dobrih izkušenj- ne vem,mi ne odgovarja. po njem so se mi ful mozoljčki spustil! kaj pa kakšen tonik od vichy-ja, ga je katera že probala?
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 July 2005 - 06:21 AM

To thermal fix sem imela in se mi ni zdela prav nič posebnega. Razlika med tisto za suho in tisto za še bolj suho kožo pa je v tem, da ima druga tekoči parafin (ali nekaj zelo podobnega - vlažilnega), ki ga prva ne vsebuje. Drugače sta pa kremi identični.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 July 2005 - 06:58 PM

QUOTE(kaya)
Jenna, če misliš na Termal Fix - meni je odlična. Imajo jo v različici za zelo izsušeno kožo, za izsušeno in za mastno. Jaz sem probala Termal Fix 1, ki je za izsušeno kožo. Super občutek na koži, hitro se vpije, sestavine so dobre, kar nekaj antioksidantov, le UV zaščite nima. Alkohola pa nima. Najboljš da greš v lekarno po tester, pa tud v raznih revijah so testerji. smile.gif


Se podpisujem, pa tudi testirali smo jo na uredništvu pred kratkim in moram priznati, da se je na različnih kožah super obnesla. Razen za zelo suho kožo je premalo bogata.

Je pa Thermal FIx Mat samo dopolnilo Thermal S mat-nekateri pravijo, da gre samo za novo embalažo, sestava je enaka. rolleyes.gif
  • 0

#9 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 July 2005 - 07:45 PM

Ja, Nadi, jaz sem čist navdušena. Imam mešano kožo, poleti mastno, ampak dehidrirano, pa mi tale kremica super odgovarja! Ena A je, res!
  • 0

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 July 2005 - 12:17 AM

QUOTE(Nadi)
Je pa Thermal FIx Mat samo dopolnilo Thermal S mat-nekateri pravijo, da gre samo za novo embalažo, sestava je enaka. rolleyes.gif

Če je to tako, potem je to takorekoč katastrofa. Kajti Thermal S mat je bla prava pravcata alkoholna bomba, čeprav je meni zelo odgovarjala. :=))) Bi trebalo malo sestavine prečekirat. A ima katera, da bi napisala? Prosim... bi bilo super.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 July 2005 - 06:50 AM

Jaz imam sestavine, ampak doma. Ti bom napisala...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 July 2005 - 02:50 PM

Super, tnx... wink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 July 2005 - 06:55 PM

Thermal Fix 1:
Aqua, Glycerin, cetearyl alcohol, glyceril stearate, isohexadecane, demethicone, caprylic/capric/succinic triglyceride, paraffinum liquidum, PEG-100 stearate, PEG-6, rosa canina, glycin soja, ceteareth-20, dimethiconol, ribes nigrum, methylparaben, helianthus annuus, arginine PCA, cyclopentasiloxane, phenoxyethanol, voandzeia subterranea seed extract, disodium edta, disodium phosphate, tocopherol, capryl glycol / caprylyl glycol, xanthan gum, acrylates, copolymer, parfum.

Thermal Fix 2 se od tega razlikuje edino v tem, da ima še sestavino Petrolatum (bolj mastna zadeva).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 July 2005 - 07:09 PM

Aha, potemtakem ne gre samo za menjavo embalaže od Thermal S Mat - ker ta naj bi imela škodljiv alkohol na prvih mestih, kajne?
No, Thermal Fix 2 se bo kar znašla na moji polički v prihodnjih dneh. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29193 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 July 2005 - 07:19 PM

js bom kr tule vprašala, če katera ve, ali ima vichy tut kakšno kremico za obraz za normalno kožo? js je še nisem zasledila. če obstaja, a lahko ena napiše, kako se imenuje? drgač bom šla pa spet po lekarnah spraševat ... wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#16 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 July 2005 - 08:19 PM

[quote="Jenna"]Aha, potemtakem ne gre samo za menjavo embalaže od Thermal S Mat - ker ta naj bi imela škodljiv alkohol na prvih mestih, kajne?
No, Thermal Fix 2 se bo kar znašla na moji polički v prihodnjih dneh. IPB Image[/quote

Saj ni napisala sestavin od Fix Mat (bivši Thermal S). Ta naj bi bil za mastno kožo. Napisala je samo za Fix 1 (bivša Thermal S1) in Fix 2 (bivša Thermal S2). Če imaš suho kožo, potem Fix Mat itak ni zate....
  • 0

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 July 2005 - 08:39 PM

QUOTE(kaya)
QUOTE(Jenna)
Aha, potemtakem ne gre samo za menjavo embalaže od Thermal S Mat - ker ta naj bi imela škodljiv alkohol na prvih mestih, kajne?
No, Thermal Fix 2 se bo kar znašla na moji polički v prihodnjih dneh. IPB Image

Saj ni napisala sestavin od Fix Mat (bivši Thermal S). Ta naj bi bil za mastno kožo. Napisala je samo za Fix 1 (bivša Thermal S1) in Fix 2 (bivša Thermal S2). Če imaš suho kožo, potem Fix Mat itak ni zate....

Aha, saj res, sem spregledala. Torej so sploh kakšne razlike med temi kremcami? Med npr. Thermal S 1 in Thermal Fix 1 ali gre samo za nateg? In med Thermal S Mat in Thermal Fix Mat?
No, kakorkoli že, imam normalno do suho kožo (pozimi kar zelo suho), pa sem uporabljala Thermal S Mat (zdajšnji Fix Mat) in mi je odlično pasala. Ravno zaradi tega mi je bla všeč, ker ni bila pretirano mastna, se je lepo vpila in mi je hkrati vseeno ful navlažila in nahranila kožo. Zdaj pa imam od Clinique SuperDefense, za čez noč pa si bom omislila Thermal Fix 2... Nutrilogie mi zmanjkuje in je sicer odlična, bi pa vseeno rada probala tole novo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 July 2005 - 09:23 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(Nadi)
Je pa Thermal FIx Mat samo dopolnilo Thermal S mat-nekateri pravijo, da gre samo za novo embalažo, sestava je enaka. rolleyes.gif

Če je to tako, potem je to takorekoč katastrofa. Kajti Thermal S mat je bla prava pravcata alkoholna bomba, čeprav je meni zelo odgovarjala. :=))) Bi trebalo malo sestavine prečekirat. A ima katera, da bi napisala? Prosim... bi bilo super.


Jena

info sem dobila v lekarni. Baje, da gre samo za novo embalažo in manjše dodatke. Kar mislim, da tudi je tako..mi je malo čudno, da Vichy ne bi na na netu objavil nove zadeve...so ažurni.
  • 0

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 July 2005 - 09:38 PM

A potem to pomeni, da je tudi Thermal Fix 2 identična Thermal S 2? Potem si raje spet kupim Nutrilogie, kajti Thermal kremca (razen Thermal S Mat) mi nekako ni najbolj odgovarjala.
Ej, sem gledala, pa ni nikjer še ta kremca objavljena.
http://www.vichy.com...v/sl/index.html
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 July 2005 - 08:45 PM

Jena

ne vem za ostale, ampak za Thermal Fix mat sem dobila info v lekarnah.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users