Jump to content


Photo

čevlji z dolgimi paščki


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 May 2005 - 11:27 PM

No, to je najbolj približno, kot vem opisat. A je katera videla v tej zadnji oddaji Sanjska Ženska, kakšne čevlje je imela Miša, ko je žalostno izločala najšibkejše člene? Takšne črne... pa pašček je imela gor zavezan. No, nekaj takšnega jaz iščem - da bi se pašček/vrvica/uateva zavezal bolj gor... cikcak ali podobno. Ne pretirano fensi varianto. Prilagam slike, da si boste laže predstavljale (čeprav na slikah so bolj fensi variante... pa paščki že neki trakovi ermm.gif ). Kje se bi kaj takšnega dalo dobit? Jaz, koliko sem šla čekirat, sem zasledila samo neke hude fensi šmensi variante, z vrtoglavimi petami (in tudi cenami). Pa naj bi bili črne barve. Help!


IPB Imagehttp://re2.mm-a.yimg...image/702713106
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 May 2005 - 12:57 AM

QUOTE(Nikita007)
No, to je najbolj približno, kot vem opisat. A je katera videla v tej zadnji oddaji Sanjska Ženska, kakšne čevlje je imela Miša, ko je žalostno izločala najšibkejše člene? Takšne črne... pa pašček je imela gor zavezan. No, nekaj takšnega jaz iščem - da bi se pašček/vrvica/uateva zavezal bolj gor... cikcak ali podobno. Ne pretirano fensi varianto. Prilagam slike, da si boste laže predstavljale (čeprav na slikah so bolj fensi variante... pa paščki že neki trakovi  :? ). Kje se bi kaj takšnega dalo dobit? Jaz, koliko sem šla čekirat, sem zasledila samo neke hude fensi šmensi variante, z vrtoglavimi petami (in tudi cenami). Pa naj bi bili črne barve. Help!  


IPB Imagehttp://re2.mm-a.yimg...image/702713106


Hm, moja frendica ma take-križarke se jim reče,
sam so brez pete,če te to ne mot?So pa usnjeni,s tanjšimi vrvicami ampak se na žalost te vrvice SKOZ dol dajejo-tud če jih kao 'dobr' prtdriš...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#3 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 03 May 2005 - 06:52 AM

tud js že zlo doooolllllg iščm take ki jih je mela miša u zadnji oddaji sad.gif
pa jih nikjer ni za dubit-so re vse preveč fensi
iskala sm pa najprej balerinke pa tko gor na trakce in vse kr sm najdla so bli eni iz massa za 16 jurčkov pa š ti so bli tko z enimi kamenčki posipan,tko da,....tko da vsaka informacija dobrodošla rolleyes.gif laugh.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#4 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 03 May 2005 - 09:51 AM

Če se ne motim, Mišo obuva Čevljarstvo Lopatec iz Novega Mesta. Cene so pa tudi njegovemu imenu primerne. Mislim, da pod 30 čukci pri njem ne dobiš čeveljčkov... Meni je že pred petimi leti za salonarje vzel 24 jurčkov. Sicer sem pa točno take sandalce kupila ene 10 let nazaj v Stiefelkonigu v Lj, in jih lani s težkim srcem vrgla proč, ker so dotrajali. Takrat so bili 16 jurjev, kar je bilo za takrat ful keša. So pa odvrnile, res. Takoj kupim še ene takšne. Kljub visoki peti so bile nenormalno udobne. Kot copatki... Slavospev sandalčkom končan!
  • 0

#5 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 May 2005 - 10:20 AM

Fant mi je pred kratkim kupil podobne v Humanicu v Cityparku.
  • 0

#6 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 May 2005 - 02:07 PM

jz sm mela take s trakci na maturancu. kupla sm jih v humanicu za 4990sit.
  • 0

#7 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 May 2005 - 02:09 PM

pod temo maturantska obleka sm nalepla slikce in če klikneš na 6. sliko boš vidla povečane kako zgledajo. sam jz sm jih sam okol gležnja navila štrikce k so me motil.
  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 May 2005 - 03:26 PM

Ja, ampak to je že vse preveč fensi. Enkrat sem v eni trgovini videla ene bolj takšne hm... nefensi, no. Ampak so imeli grd debel podplat iz plute. Če bi imeli črn podplat, bi bili ful lepi. Pa poceni so bli. Tam ene 5k.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 May 2005 - 03:45 PM

a si šla v jello že pogledat, tm bi se mogoče kej tazga najdl
  • 0
lp, Martina

#10 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 04 May 2005 - 12:34 AM

Ti na sliki so ful lepčkani, ma jaz ne bi znala niti hoditi z njimi.
Imam pa japonke s trakci od Stroll-a, meni so ful lepe in ful so udobne. Jaz si jih ne zvežem gor, ampak samo okrog gležnja.
  • 0

#11 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 04 May 2005 - 09:57 PM

jaz imam ene, kot balerinke od camperja. model iz pred kakih dveh sezon.
sam so brez pete.
drugače, mislima da so za to sezono kao in "špagarce", sam te so nekako rang plute rolleyes.gif
  • 0

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 May 2005 - 10:13 PM

Ja, Ka, točno vem, kaj misliš. ermm.gif
Hvala tudi vsem ostalim za odgovore in namige, kam it pogledat. Bom šla. Čeprav že vidim, da ne bo nikjer nič všečnega. Če pa bo, pa me bo kap od cene.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 pikica 28

pikica 28

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 08 May 2005 - 08:21 PM

Js sem si takšne sandale vendar s polno peto naročila iz kataloga La Redoute. Meni so zelo všeč. Če imaš katalog, poglej.
  • 0
Pikica

#14 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 08 May 2005 - 08:55 PM

pikica 28, koliko jih boš pa plačala? Jaz sem namreč tudi gledala balerinke pri La Redoute, samo se mi je zdela kar zasoljena cena, nekje od 12.000 do 15.000 ermm.gif . To se mi ne zdi malo za balerinke.
  • 0

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2005 - 09:02 PM

Točno to iščem!!!

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 May 2005 - 10:55 PM

Kje si pa to sliko najdla?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2005 - 11:18 PM

Na Victoria Secret strani. biggrin.gif
Oh, jaz sem se kar zaljubila v njih... dejansko nisem vedela, da sploh obstajajo točno takšni čevlji, kot sem si jih zamislila. Ampak čevlje naročat preko interneta, ko jih ne moreš sprobat... ni to zame, žal. sad.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18

  • Guests

Posted 11 May 2005 - 11:18 PM

QUOTE(Nikita007)
Točno to iščem!!!

IPB Image


Meni so všeč, ker niso fensišmensi, pa še visokih pet nimajo. A misliš, da se ne da kje pri nas dobit podobnih?
  • 0

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 May 2005 - 10:48 AM

Kaj pa vem. Močno dvomim. sad.gif
Pa to bi mogla celo Slovenijo po moje preletat, da bi kje v kakšnem skritem vogalu kaj takšnega našla. Sploh pa to ni moderno in tega pač ni v izobilju. Sicer so pa ti čevlji meni čist hudi, no. Tudi zato, ker niso fensi, pa pete nimajo, pa udobni zgledajo in vihravi...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20

  • Guests

Posted 12 May 2005 - 04:01 PM

Ma ja, saj dandanes je tako, da v trgovinah dobiš samo tisto, kar je kao moderno. Včasih sem tako nesrečna, ko pridem iz pohajkovanja, da potem en mesec ne zavijem v nobeno trgovino. ermm.gif Mogoče bi bilo treba it malo čez mejo pogledat ...

Samo ni mi jasno, kako zavežeš te čeveljčke (če sploh jih?) ... Mogoče jih kar natakneš in paščke gor potegneš? Hmm...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users