Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
220 replies to this topic

#101 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 09 December 2007 - 02:22 PM

Dvomim, da jih majo. hmm.gif Coco, poglej v sparu al pa Mercatorju, tm jih sigurn majo. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#102 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 December 2007 - 04:42 PM

Tole zdej me je pa razočaralo, da Faith in Nature ne diši po čokoladi sad.gif . Pa šele zdaj sem šla za tem da ga je 400ml, torej je še kar poceni. Škoda no.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#103 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2007 - 05:56 PM

Sarah, če bi ga rada sprobala (morda bo tebi ustrezal, veliko uporabnikov full hvali vonj), ti ga prodam za minimalno ceno, recimo 2€ - je pa samo enkrat uporabljen in takorekoč cel. Ja, pa poštnina bi bla tvoja. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#104 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 December 2007 - 07:45 PM

Po čem pa diši, če ne po čokoladi ? huh.gif Dilema, če ga ne vzame Sarah, ga vzamem jaz. tongue.gif (Za darilo za mami, če ga boš še mela oops.gif )

Jaz še imam eno vprašanje. Danes sem v Sanolaborju gledala Logonin Oriental BB pa me ga je bilo strah kupit, da ne bo odgovarjal moji ful suhi koži. A bi bil primeren ? Se lahko kosa z Vichy lipidose 2 ? huh.gif
  • 0

#105 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2007 - 07:48 PM

Mislim, da je Jenna rekla, da njej zelo dobro nahrani kožo, pa ima izredno suho. Meni je tudi krasen, pa noro diši in kožo imam po njem mehko in nahranjeno tudi po dva dni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#106 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 December 2007 - 08:20 PM

Super, pol pa ga grem iskat. smile.gif Hvala Dilema.
  • 0

#107 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 December 2007 - 08:43 PM

No lala če ga hočeš ti ga prepustim, jaz se še odločam če ga bi ali ne bi biggrin.gif Ker zdaj mam kar zaloge teh gelov pa totalno broke sem ta moment tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#108 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 December 2007 - 08:58 PM

Sem ravno naročila tistega Laverinega s pomarančo. smile.gif Hvala vseeno. wink.gif
  • 0

#109 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2007 - 09:29 PM

Kaj zdej, ga nobena ne bo vzela? Oukej, sam da vem. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#110 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 December 2007 - 11:17 PM

QUOTE(laLa° @ 13. 12. 2007 - 19:45) View Post
Se lahko kosa z Vichy lipidose 2 ? huh.gif

Se ne more. Lipidiose2 je, kar se tiče učinkovitosti, boljši. Zame. =)
Ampak, kot je DiLeMa že rekla, mi tudi Logonin BB zelo dobro nahrani kožo in je ziher eden izmed boljših.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#111 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 December 2007 - 02:01 PM

Dilema, ne jaz ne bom. Nekako se ne morem odločit pa bom še malo počakala, imam zdej preveč zaloge vsega ermm.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 December 2007 - 10:51 PM


Errol,
prosim, da si malo prebereš pravila za tale razdelek. laugh.gif
Ne moreš kar v eno temo ocenjevati kar enega izdelka (moraš odpreti v skladu s pravili (anketa, itd.) novo temo, če že ne obstaja) , pa tudi spraševati (za to je namenjena tale tema).

Kopiram tvoj post
Pred par dnevi sem kupil The blanc mleko za telo od L'Occitana. Zdi se mi, da flaška stane, ne me vprašat, koliko drži, ene 22 €, mogoče 23. Ne rečem, da je poceni, samo jaz kupujem malo pa dobro. Lep vonj ima, ki se brez težav kombinira z vonji aftershava in toaletne vodice. Lepo se vpije v kožo, kar mi je važno, ker ne maram, da sem še pol ves masten in se mi srajca lepi na kožo. Na kožo deluje odlično, pa imam kar suho. Zna biti, da je unisex. Koliko stane ta, ki si jo opisala, Jena?

A misliš mandljeva? Mislim, da tam okoli 30eur, če ne še več.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 December 2007 - 04:15 PM

Mandljev koncentrat ni okol 30€, ampak mislim, da je celo čez 40€ oz. tam nekje okoli.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#114 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 23 December 2007 - 05:52 PM

Ja, 40€ je. sad.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#115 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 December 2007 - 06:23 PM



Ja ja, saj se mi je zdelo, da je več.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#116 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10705 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 January 2008 - 11:27 AM

A je katera sprobala Lavera basis deo roll-on?
Zanima me, kako se obnese in če pušča kaj flekov na obleki.
Že par let imam deo Vichy za občutljivo kožo in sem ful zadovoljna, ker preprečuje vonj in na obleki ne pušča flekov. Ampak bi rada zamenjala za kej bolj naravnega.
  • 0

#117 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 02 January 2008 - 01:00 PM

To mene tudi zanima, pa še kako je z vonjem
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#118 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2008 - 04:10 PM

Vonj je res čudovit, tak tipično Laverski. Sicer ga ne uporabljam dolgo, a je že prevzel častno mesto Vichyja. Kar se tiče flekov, hja, nisem bila tako pozorna, a če nisem nič opazila, potem tudi nič ni spuščal? Ga ne zamenjam. Babi ga ima na zalogo =)
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#119 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10705 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 January 2008 - 05:00 PM

Yaaay Urška hvala!! Je že moj.

Vonj je pa predvidevam bolj nevtralen, mislim, nima enga vonja po kakšni rožci al kej podobnega?
  • 0

#120 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2008 - 05:39 PM

Vonj je podoben kremi za obraz iz iste linije. Meni izredno diši, pa mi drugače veliko stvari smrdi =) Ni toliko nevtralen (ni pa vsiljiv), se voha tak prijetno. Ne boš sfalila.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users