Jump to content


Photo

Maska - AVON Planet Spa Olive Oil Conditioning Hair Mask


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 06:24 PM

Maska za lase, ki intenzivno hrani suhe lase z olivnim oljem, silikoni, vlažilnimi alkoholi in izvlečki oliv, je prijetna za uporabo ker ne kaplja je srednje gostote, se kar ok nanaša, če so lasje zelo suhi se je porabi veliko če so pa v boljši formi pa malo manj, odvisno je tudi če jo nanšamo na mokre ali popivnane lase. Na mokre lase se je namreč nanese dosti manj-rezulatat je podoben.Jaz jo pustim na laseh nekaj časa-do 20 min in že me čakajo svetleči mehki kot svila lasje, ki zgledajo neverjetno zdravi, nič obteženi. Če imate mastne lase je nikar ne nanašajte na lasišče ker utegne zmastiti lase. Cena je spet malo pretirana kot pri ostalih planet spa zadevah ampak jaz jo z veseljem vzamem ko je v akciji, ker je neverjetna.
Ocena:4-5 (cena je malo pretirana)

IPB Image
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 06:36 PM

The one and only maska za moje lase. Preizkusila sem že malo morje mask za lase in do sedaj sem bila najbolj zadovoljna s Fructisovo, vendar pa mi je ta še boljša. Izdatno navlaži in nahrani še tako izsušene in poškodovane lase ter jim vrne svilnato mehkobo in lesk. Sama imam res izredno suhe lase od dolgoletnega beljenja in ta maska jih dobesedno transformira ... postanejo neverjetno mehki in kar ne morem se jih nehat dotikat in jih gladit. Maska ima zelo prijeten in nekoliko nenavaden vonj, ki se na laseh ohrani še nekaj dni. Embalaža se mi zdi simpatična in estetska, količina pa je klasična ... 200 mL.

Cenovno zadeva ne spada med cenejše, saj je njena polna cena 3300 sit, sama pa sem jo dobila na nekem posebnem znižanju za 1400 sit. Drugače pa je dostikrat znižana na 2500 tolarjev, kar se mi še vedno ne zdi ravno ugodno.

4/5 (zaradi cene)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 06:56 PM

.
Masko sem imela enkrat, pred časom. Je sicer sestavinsko kvalitetna, ampak mene ni kaj posebej navdušila, da bi jo še kupila. Sicer je bil efekt na mojih laseh dober, ampak ni pa tako briljirala, da bi jo redno kupovala, sploh po tej ceni. Vonj je prijeten, obstojen. Jaz sem jo ob enem nanosu porabila kar precej. Je ne pogrešam.




Ocena: 3 (v mojih očeh nič posebnega, previsoka cena, prevelika poraba)



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 12:10 PM

Bingo za poškodovane in suhe lase! Kljub malce zame neprijetnemu vonju, premaga mnoge druge maske po učinku. Če grem s prsti čez mokre lase, kar zdrsi med njimi. In prav osupljivo se lesketajo. Zasluži si odlično oceno.


5/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#5 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 01 August 2007 - 01:00 PM

Tale maska mi je zelo všeč, vendar je ne uporabljam zelo pogosto. No, moram rečt, da je izredno lepo mazljiva, tudi ne porabim je veliko (tud nimam tko velik las smile.gif ). Tudi diši lepo. Že po nanosu, ko si jo spiraš dol, so lasje nenormalno gladki in mehki. Še ena dobra stran pa je, da se mi lasje ne zmastijo hitreje. Ovojnina mi in nič posebnega, cena se mi zdi vseeno malce previsoka.

4
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users