Jump to content


Photo

Wet'n'Wild - laki za nohte


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 September 2006 - 02:07 PM

.

Najprej treba povedati, da so embalaže v Sloveniji drugačne, kot na spletni strani (nekaterih odtenkov sploh na spletni strani ni, sploh onih z bleščicami). Meni sicer lepše, štirioglate, s srebrnim pokrovčkom (ki utegne biti malo štorast za držanje, ampak se ga navadi). Ne vem, čemu je to tako, ampak pač je. Poleg tega na embalažah niso napisani odtenki, to me tudi čudi. Cela zmeda. Drugače pa sem popolnoma navdušena nad laki, saj jih odlikuje izjemna obstojnost (tudi brez nadlaka), pri večini barv dosežemo že ta pravo barvo z enim nanosom (večinoma sta za to potrebna dva). Imam že 4 odtenke: Denim Chrome (najlepša temno modra barva ever), prosojno svetlo plavega s plavimi bleščicami (tega na spl. strani ni), Shiver (lepa metalno svetlo modra) in Just Kissed (prosojen, svetlikajoč z vijola odbleskom). Imajo kar pestro paleto barv, pogrešam seveda še več pestrosti, ampak je bilo za pričakovati, da bo pri nas spet okrnjena ponudba. No, kot sem že rekla, so eni izmed najbolj obstojnih lakov, kar sem jih imela. Se tudi zelo lepo nanašajo, čopič omogoča eleganten in natančen nanos, se tudi izredno hitro sušijo. So tudi cenovno zelo dostopni, manjši (10ml) stanejo 540 sit, veliki (14ml) pa 810 sit, v Nami (Lj). Priporočam, mene so očarali.


IPB Image


Ocena: 5


edit: ocene sicer v anketi ne morem več spremeniti, jo pa znižujem za 2 piki, torej lakom podeljujem oceno 3, saj me je prvotno navdušenje minilo - laki so pravzaprav neobstojni, hitro se začnejo krušiti - ne vem, kako so se mi sprva zdeli tako hudičevo obstojni...


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2006 - 12:13 PM

Tudi sama sem zelo zadovoljna z temi laki, trenutno imam na nohtih bordo rdečega, že ceu teden in se mi ni niti malo odkrušil ali zbledel.
So lepo mazljivi laki, ne rabimo jih nanašati večkrat, saj se že po prvem nanosu pokaže prava barva.
Embalaža je zelo lepa, cena pa nizka za tako kvaliteten izdelek.

Moja ocena 5/5
  • 0
Posted Image

#3 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 16 October 2006 - 09:28 AM

Z eno besedo...ODLIČNO!!! 5/5 biggrin.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 October 2006 - 11:36 PM

V Nami v LJ sem kupila W'n'W lak mega superkul metal vijoličnega odtenka, z drobnim modro vijoličnim shimmrom, ki na nohtih kot samostojen ali kot "dodaten" lak (nanešen prek predhodnega laka, npr kakega temno vijoličnega) izpade prav noro dobro. Barva torej 1A, sicer pa je sam lak izredno krušljiv, pol se ga odkruši že po slabem tednu, kljub izdatni uporabi nadlaka, kakega "vodenejšega" dela si z njimi ne predstavljam.

Verjetno bom še malo pošnjofala kak drug odtenek, tega bom sigurno še nekaj časa kupovala, ker me je čisto prevzel, dasiravno ni nek presežek kvalitete - 3/5.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#5 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 30 December 2006 - 08:32 PM

čeprav sem bila malo skeptična glede kvalitete, so me zares navdušili - imam (zaenkrat) 2 odtenka, najverjetneje jih bom še kupila, so ugodni, lepo mazljivi, ter najpomembneje izredno obstojni, mogoče me čisto malo zmoti, da ni veliko odtenkov ko bi me navduševali tongue.gif

ampa vseeno 5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#6 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 February 2007 - 08:37 PM

Pred časom sem kupila lakec (mislim, da v enaki barvi kot Crna - vsaj po opisu ga prepoznam). V embalaži je izgledal neverjetno lep, temen in morala sem ga kupiti. Šele danes sem se odločila, da si ga namalam na nohte. Ne vem če temu lahko sploh rečem lak. Tekoč je skoraj tako kot voda, tudi z dvema slojema laka nisem prišla niti do ubogega približka barve v steklenički. Kupila ga ne bom nikoli več, sedaj samo še kolebam ali se bo mogoče še obnesel (ko se malo zgosti) ali ga kr takoj vržem v smeti.

1/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#7 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2007 - 11:41 AM

Tile laki so obupni. Imela sem samo črnega, pa ga je bilo treba nanest 4x, da je bila barva črna.
Po prvih nanosih se je skozi lak videla barva mojih nohtov!
Obstojnost je prav tako zelo slaba, saj se mi je del barve odkrušil že po dveh urah.

Morda so svetlejši odtenki kaj boljši, ampak dvomim.

1/2 down.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users