Jump to content


Photo

90-dnevna dieta


  • Please log in to reply
355 replies to this topic

#21 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 14 April 2005 - 08:53 PM

moja prjatlca je s to dieto brez telovadbe shujšala 33 kg. jz pa 12 oops.gif
  • 0

#22 black devill

black devill

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 26 July 2005 - 12:56 PM

alo jaz bi sam neki vpraso ki pa lahk vidim to 90 dnevno dijeto ce ni nikjer napisana?mi lahko kdo napise kako stran plis! smile.gif smile.gif sad.gif ohmy.gif
  • 0
jojo lep dan zelim

#23 black devill

black devill

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 26 July 2005 - 01:13 PM

SE MI LAHKO SVETUJETE KOLIKO TREBUŠNJAKOV SE NAREDI rolleyes.gif cry.gif sad.gif smile.gif VSAK DAN
  • 0
jojo lep dan zelim

#24 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23442 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 July 2005 - 01:31 PM

kolikor jih zmores!

Vec kot to ne zmores, manj pa ne bi bilo ekeftivno! twisted.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#25 tečnobica

tečnobica

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts
  • Location:nekje med nebesi in zemljo:-)
  • Interests:vse..

Posted 22 August 2005 - 07:49 PM

ja tale 90-dnevna dieta je res dobra stvar,sam držat se jo je treba,no vsaj okvirno,tk da kkšni manjši prekrški niti ne vplivajo na to da se kilogrami ne bi topili..edin problem k ga mam js pr tem,so moje teta pa tašča,k se jim nikakor ne da dopovedat,da so ločevalni dnevi,pa da ne smem vsak dan vsega jest...pa rečmo da mi bo v 90 dneh uspel s tem dopovedovanjem..
  • 0
don't worry be happy

#26 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 22 August 2005 - 07:57 PM

Imam eno vprašanje. med 4 in 12 uro je kao očiščevalni ciklus in takrat je potrebno minimalno jest. kaj to velja samo za to dieto al na splošno. ker zjutraj se je potrebno kar najest. Zdrav zajtrk pa to...

LP T
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#27 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 August 2005 - 06:59 AM

QUOTE(black devill)
alo jaz bi sam neki vpraso ki pa lahk vidim to 90 dnevno dijeto ce ni nikjer napisana?mi lahko kdo napise kako stran plis! smile.gif smile.gif sad.gif ohmy.gif

Tukaj:
http://mojplanet.com/dieta/
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 August 2005 - 07:01 AM

TejaF, to se tudi sama sprašujem.
Hm... meni pa diete ne sedejo. Raje jem 5x na dan in se tudi da shujšati. Gre za to, da se popolnoma spremeni način mišljenja in življenja. In da tak način hrane izvajaš celo življenje.
Po tej dieti pa ljudje začno spet normalno jesti in kile gredo spet gor (ni malo ljudi, ki to dieto ponavlja že drugič ali tretjič).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#29 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 August 2005 - 07:41 AM

QUOTE(black devill)
SE MI LAHKO SVETUJETE KOLIKO TREBUŠNJAKOV SE NAREDI rolleyes.gif cry.gif sad.gif smile.gif VSAK DAN


Tle je kako se delajo: klik

Delaš pa različno ... načeloma dve seriji za zgornje, dve za stranske, dve za spodnje trebušne mišice. Lahko mirno več biggrin.gif Aja, pa vsako serijo dokler fino ne peče biggrin.gif
  • 0

#30 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 23 August 2005 - 11:00 AM

Sonchika se popolnoma strinjam s tabo! Sama tudi ne prisegam na diete in jih tudi ne nameravam izvajat. Zdaj se počasi spravljam v red in že drugi teden ne jem po 18 uri, ne sladkarij, vsako večer pa tečem in delam trebušnjake(ker je pač trebuh največja težava twisted.gif ) In se morem pohvalit...3,5kg je že manj:)

Za tisti očiščevani cikelj...Ve kdo?

LP T
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2005 - 01:26 PM

Kar se tiče pridobivanja kilogramov nazaj, je tkole ...

Tudi sama sem hujšala po tej 90-dnevni dieti in sem v približno mesecu in pol izgubila 10 kilogramov in moram reči, da sedaj po kar nekaj mesecih nisem pridobila nazaj niti grama!

Ta dieta je izredno uravnotežena (sem dala preverit tole dietu neki zdravnici) vsebuje samo zdravo hrano in tudi pri količini ti ni treba odtegovat, poleg tega so vsak četrti dan dovoljene tudi sladice, da se človek ne počuti prikrajšanega.

Dieta naj bi ti v treh mesecih dala nek nov pogled na prehranjevanje in nove prehranjevalne navade ... kdor jih osvoji, se bo tudi po zaključku diete prehranjeval uravnoteženo in kilogrami ne bodo prišli nazaj. Tisti pa, ki misli, da se lahko začne po dieti basat in filat z junk hrano kar vsepovprek, pa tudi ne sme pričakovat, da bo obdržal pridobljeno težo ... to je absurd.

Jaz grem jutri novi krog te diete in nameravam zdržat vse tri mesece, rada bi izgubila še kakšnih 5 kilogramov, predvsem pa bi rada preizkusila svojo voljo, čeprav dieta dejansko ni zahtevna.

Sicer smo si ljudje zelo različni, vendar pa sama to dieto res toplo priporočam, saj imam sama z njo zelo dobre izkušnje (in tudi nekateri znanci, ki so jo že preizkusili).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 August 2005 - 07:02 PM

QUOTE(DiLeMa)


Dieta naj bi ti v treh mesecih dala nek nov pogled na prehranjevanje in nove prehranjevalne navade ... kdor jih osvoji, se bo tudi po zaključku diete prehranjeval uravnoteženo in kilogrami ne bodo prišli nazaj. Tisti pa, ki misli, da se lahko začne po dieti basat in filat z junk hrano kar vsepovprek, pa tudi ne sme pričakovat, da bo obdržal pridobljeno težo ... to je absurd.

Sej to jaz pravim. Spremeniti način življenja in mišljenja in potem gre. Ampak se moraš potem te diete držati celo življenje, ne samo 3 mesece.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 August 2005 - 07:06 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kar se tiče pridobivanja kilogramov nazaj, je tkole ...

Tudi sama sem hujšala po tej 90-dnevni dieti in sem v približno mesecu in pol izgubila 10 kilogramov in moram reči, da sedaj po kar nekaj mesecih nisem pridobila nazaj niti grama!

Ta dieta je izredno uravnotežena (sem dala preverit tole dietu neki zdravnici) vsebuje samo zdravo hrano in tudi pri količini ti ni treba odtegovat, poleg tega so vsak četrti dan dovoljene tudi sladice, da se človek ne počuti prikrajšanega.

Dieta naj bi ti v treh mesecih dala nek nov pogled na prehranjevanje in nove prehranjevalne navade ... kdor jih osvoji, se bo tudi po zaključku diete prehranjeval uravnoteženo in kilogrami ne bodo prišli nazaj. Tisti pa, ki misli, da se lahko začne po dieti basat in filat z junk hrano kar vsepovprek, pa tudi ne sme pričakovat, da bo obdržal pridobljeno težo ... to je absurd.

Jaz grem jutri novi krog te diete in nameravam zdržat vse tri mesece, rada bi izgubila še kakšnih 5 kilogramov, predvsem pa bi rada preizkusila svojo voljo, čeprav dieta dejansko ni zahtevna.

Sicer smo si ljudje zelo različni, vendar pa sama to dieto res toplo priporočam, saj imam sama z njo zelo dobre izkušnje (in tudi nekate
ri znanci, ki so jo že preizkusili).

dilema,a si bla bolj ''močna'' ?Kok kg si imela,če ni skrivnost?Ker se mi zdi,da,če(ko) boš shujšala še 5kg,da je to že zlo velik 15kg dol dat.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2005 - 01:02 PM

QUOTE(sonchika)
Sej to jaz pravim. Spremeniti način življenja in mišljenja in potem gre. Ampak se moraš potem te diete držati celo življenje, ne samo 3 mesece.


Ni ti treba bit potem celo življenje na tej dieti, ker ti ni treba več upoštevat zaporedja dni ter vodnih in sadnih dni. Gre samo za to, da se odvadiš brezveznih prigrizkov in da ješ redne ter uravnotežene obroke.


QUOTE(rea)
dilema,a si bla bolj ''močna'' ?Kok kg si imela,če ni skrivnost?Ker se mi zdi,da,če(ko) boš shujšala še 5kg,da je to že zlo velik 15kg dol dat.


Rea, lahko sama izračunaš ... rada bi shujšala še 5 kg, da pridem na približno 50 kg ... prej pa sem jih že izgubila 10 ... zdej pa računaj. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 24 August 2005 - 04:43 PM

dilema...kk ti uspe? js sm enkrat mela to dieto s kolegico skup..je blo prov zabavn, k sma si skup kuhale pa hodle jest pa to..(ful lazje zdrzis)...sam mi je dopizdilo, k sm po dveh tednih shujsala 1 kg (pa se telovadla sm ful..treningi)..kolegica pa 4 kg..pa ni nc telovadla...

to sploh ni fer..

sam morm pa rect da je ta dieta res edina k mi ni problem zacet z njo..1. spt zacnem smile.gif pa se treningi se mi zacnejo...pa mislim da bom se fitnes vklucla enkrat tedensko, da me bo mal prekontroliru on tam smile.gif

upam da to ne bojo sam besede ostale...morm mal vole dobit..zdle se uzivam maturanca..pol pa zacnem...
  • 0
it's not pms, it's you..

#36 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 August 2005 - 05:43 PM

Dilema... sej to sem tudi mislila (joj, se ne znam izražati). Bistvo je v tem, da podoben način kombiniranja hrane zadržiš tudi v prihodnje. Pa brez prigrizkov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2005 - 07:04 PM

QUOTE(anch)
dilema...kk ti uspe?


Anch to je prva dieta, ki je pri meni dala res vidne rezultate, pa ne zato ker bi bla tok fajn (čeprav meni je) ampak zato ker mi je po letih in letih poskušanja izgubit kilograme, končno kliknilo v glavi ... pač zgodil se je en ključen trenutek, ko sem si rekla 'tko ne gre več naprej'. In dobila sem neverjetno voljo, tko da sem res dala dol tistih 10 kg.

Je imelo pa velik vpliva pri moji volji do hujšanja tud to, da sem se vpisala na fitnes, ker mi je dajal še nek dodaten zagon. Hodila sem sedem mesecev, vsak dan po uro in pol in imela sem tolk energije, da se ne da povedat.

Čez poletje sem potem nehala s fitnesom, zdej sem pa spet začela pred tednom dni in sem ugotovila, da sem ga blazno pogrešala. Pa tudi to, da migaš, ti da še nek dodaten zagon pri hujšanju, želiš se še bolj potrudit. wink.gif

Sploh si ne predstavljam, da bi lahko shujšala samo z odtegovanjem pri hrani, to je pretežko in preveč frustrirajoče. Če je pa zraven še šport, se mi pa zdi, da je vatomatsko vse drugače, človek ima več volje. Si kar misliš 'tolk sem s namatrala s telovadbo, zakaj bi zdej vse zasrala z basanjem z neko mastno hrano?' wink.gif


QUOTE(sonchika)
Dilema... sej to sem tudi mislila (joj, se ne znam izražati). Bistvo je v tem, da podoben način kombiniranja hrane zadržiš tudi v prihodnje. Pa brez prigrizkov.


Ja, Sonchika ... sej sem te razumela. wink.gif Sej se sliši hudo ko si misliš kok je če si odteguješ prigrizke, ampak po določenem času zavestnega odtegovanja, se enostavno odvadiš tega neprestanega grizljanja ... in ga ne pogrešaš več. Sicer te še kdaj zamika, ampak kakšne kokice tu pa tam med kino predstavo te tudi ne pokopljejo. Tle je bolj to, da ne grešiš vsak dan, ampak samo ob izrednih primerih.

Uhh, jaz se že prav veselim tele 90-dnevne diete. Danes je bil moj prvi dan, ki je potekel super, brez pregreh. wink.gif Sicer mi je ostalo še 89 dolgih dni, ampak se jih na nek način prav veselim ... ker vem, kako zadovoljna bom z rezultati. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28963 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 August 2005 - 08:58 PM

meni pa sploh ni jasno, kako ste se sploh navadile na vse te razne prigrizke? oops.gif sej ne, da zdej kle neko silno krepost zganjam, ampak js enostavno ne čutim potrebe, da bi nekaj grizljala. pa še vsi ti razni prigrizki (kokice, čips, smoki, ostalega niti ne poznam, hehe) mi niti nimajo dobrega okusa. ne vme, navadla sm se pač dat raj sadje v usta. biggrin.gif edin košček čokolade kdaj pa kdaj ob skodelci čaja zapaše.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#39 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 24 August 2005 - 11:46 PM

dilema...verjamem smile.gif

zdj ma js tud lepe nacrte glede tega..
ceprav itak dost sportam..3x na tedne po uro pa pol treninga+ sportna v soli+ sprehodi..ampak ocitno ni dost...tk da bom zdj fitnes dodala ob sobotah dopoldne k ponavadi lezim k hlod oops.gif

pa poskusla se bom te diete drzat, k mi ful ustreza..(pr vecini nism zdrzala niti 3 dni)..

LP wink.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#40 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 25 August 2005 - 06:49 AM

OPRAH WINFREY VIRUS: Your 200GB hard drive suddenly shrinks to 80GB, and then slowly expands back to 200GB.

biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users