Jump to content


Nega nohtov


  • Please log in to reply
145 replies to this topic

#41 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 June 2012 - 01:17 PM

A tako drago je to? :o Ančka, bi lahko rekla, bi ti ponudila kaj.

Jaz se mažem en teden že, pa še ne vidim izboljšanja, bom 4 tedne, vmes si pa ne bom nič lakirala.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#42 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 June 2012 - 02:12 PM

jaz si mažem cca 3 tedne, zraven kdaj pa kdaj nalekiram in opažam, da gre na bolje. Sicer pri takih stvareh nikoli ne vem kako bi bilo, če ne bi mazala - ampak napredek je.
Tako da predlagam, da še naprej mažeš in počakaš.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#43 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 30 June 2012 - 05:19 PM

Kinky kako hitro pa se porablja ta zadeva? Se jo bo hitro porabilo, ali bo zadoščalo za nekaj časa?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#44 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 June 2012 - 05:22 PM

Full traja. :) Torej bo zadoščalo za nekaj časa. ;)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#45 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 30 June 2012 - 05:23 PM

Ok, hvala. V tem primeru bom razmislila glede investicije. :D Če bi se ful hitro porabilo, pa niti slučajno. :)
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#46 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2012 - 06:05 PM

Jaz sem ga imela več kot eno leto. :D
  • 0

#47 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 30 June 2012 - 07:51 PM

Pošteno. Ti je pomagal kaj?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#48 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2012 - 08:38 PM

Ja, itak, jaz ne morem brez tega. Nabavila sem si ga, ko sem imela popolnoma izsušene in uničene nohte od gelisha in je bilo izboljšanje vidno že po enem tednu (sem pa konstantno mazala, res skos). Zdaj čakam na novega, čeprav ga imam še nekaj, tako da je res za dolgo.
  • 0

#49 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 30 June 2012 - 09:45 PM

Super. Sem se odločila, da se v četrtek če/ko naredim izpit, počastim s tem :D
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#50 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 July 2012 - 07:51 AM

POROČILO:

po malo več kot 3 tedenski uporabi (skoraj vsak dan, mogoče kakšen dan vmes ne) - rezultati SO. Kazalca se mi ne cepita več. :w00t2: :w00t2:

Še enkrat hvala Ančka! KISS KISS
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#51 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 July 2012 - 06:01 PM

Kako si ve negujete nohte in obnohtno kožico?
Jaz si ponavadi samo spilim in nato še spoliram da zaprem. Z obnohtno kožico nič ne počnem, samo grizem jo. :(
Uporablja katega kaj za obnohtno kožico? Jaz sem si zdaj kupila lak in tiste palčke od essence.
Posted ImagePosted Image
  • 0
Viens, reste ici!

#52 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 July 2012 - 06:09 PM

Jaz sem investirala v stekleno pilico, ki je res zakon, po piljenju jih še malo spoliram, da zaprem robove. Zdaj imam od LCN Nail active vlažilec, proti cepljenju, in Missly utrjevalec s formaldehidom.

Obnohtno kožico pa obdelujem z vsem mogočim. Mandljevo olje imam, od Lusha Lemony Flutter, ki je meni osebno zakon. Če je kriza Bepanthen. Od Badgerja zadeve so ful pohvaljene. Jaz imam en foot balm, pa ga za obnohtno uporabljam, in se super obnese. Pa še v mali kovinski škatlici je, tako, da ga v torbici prenašam okoli.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#53 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 July 2012 - 06:11 PM

Fuj, ne grist kožice. Potem samo še bolj divje raste, in več možnosti je za poškodbe. Po tuširanju, si z leseno palčko nazaj potisni. Ali pa namaži z oljem, pusti nekaj časa, da se zmehča in potem nazaj potisni z leseno palčko, nežno!
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#54 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2012 - 07:22 PM

Stekleno pilico uporabljam in zapiram tako kot Tasika, ker se mi samo tako ne cepijo. Za obnohtno kožico pa uporabljam najboljšo stvar evah:
Posted Image
Ob redni uporabi večkrat na dan, se stanje fuuul izboljša. Še fantu 1x na teden namažem ( :oops:), da se mu kožica ne "začehne" in da mu kri ne teče. je ful priročna stvar, lahko jo imaš v torbici, puščici, v glavnem povsod. Nimaš mastnih blazinic prstov, tako da lahko dela nemoteno naprej (pišeš, tipkaš...)
  • 0

#55 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 July 2012 - 07:27 PM

Jaz tudi to uporabljam, pa Lushev Lemony Flutter. Kar je odvečne, odstranim s škarjicami.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#56 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2012 - 03:52 PM

Samo za info, na otočku v Hali A stane Nail Active 9€.
  • 0

#57 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 29 August 2012 - 08:39 AM

jaz si mažem cca 3 tedne, zraven kdaj pa kdaj nalekiram in opažam, da gre na bolje. Sicer pri takih stvareh nikoli ne vem kako bi bilo, če ne bi mazala - ampak napredek je.
Tako da predlagam, da še naprej mažeš in počakaš.


poročam, da se mi ne cepijo več :w00t2: :w00t2: :w00t2: ... oz. minimalno in ko odstrižem je konec (in ne, da gre kar v nedogled).
Pomagal mi je predvsem recept od Ananas (se mi zdi), da sem z nežno pilico enostavno izpilila noht, kjer se je cepil in si s tem stanjšala noht. Zraven pa še mazala z LCN.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#58 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2012 - 08:42 AM

LCN je zakon! :D

Jaz sedaj isto delam....sem brez gela že kakšen mesec, nohte pa imam lahko DOLGE! :D
  • 0

#59 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 30 August 2012 - 02:32 PM

Tudi meni LCN nedvomno pomaga. Ne utegnem si mazat vsak dan, ampak na morju sem 10 dni pomivala posodo in imela nenalakirane nohte pa se mi je samo en malo zacepil. :)
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#60 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2012 - 04:57 PM

O d best Kami!!! :) Jaz sem tudi čisto presunjena, da je samo v tem fora, kako popiliš noht! Ne rabiš nobenih posebnih lakov s formaldehidom itd.!
  • 0




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users