Jump to content


Photo

Obrvi/svinčnik - DIOR Powder Brow Pencil


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena (2 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 11:57 PM

.

Ta svinčnik za obrvi je resnično in prav zares najboljši. Sem dolgo časa neuspešno iskala dober svinčnik za obrvi, ki ne bi bil masten in se mi razmazal ali izginil (po možnosti seveda samo iz ene obrvi, da je slika popolna) po 2h in takšne barve, ki bi res ustrezala mojih obrvem. No, končno, po mukotrpnem iskanju, sem našla - Dior Powder Brow Pencil. Imam odtenek sable/sand (naprej sem nameravala kupiti črnega in sem bila opozorjena, da je črn ipak preveč brutalen in da uspem izpast kot čarovnica), a sem si premislila in dobro, da sem si. Namreč sand/sable odtenek mi odlično pristaja, nanos je enostaven, svičnik je res pudrast in suh (najbolj pomembno in še zdaj se ne morem načuditi) in obstojen! Imam občutek, da ga bom imela v neskončnost..... saj se ga resnično porablja nenormalno počasi. Zraven je priložen tudi luštkan šilček..... na drugi strani svinčnika je spiralasta ščetkica (po novem, slike z njo nisem našla), s katero si fajn počešeš obrvi.
Cena (4k) se mi glede na vse prej opisano zdi povsem upravičena.

IPB Image


Ocena: 5

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users