Jump to content


Photo

Kaj imate doma oblečeno?


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#81 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 24 January 2006 - 08:34 PM

Skoraj vedno kr hlače od pižame + eno navadno majco. laugh.gif
  • 0

#82 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 January 2006 - 11:55 AM

Ponavad kako pižamo al pa trenerko, če je pa ravn tok toplo mam pa kr haljico. 8)
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#83 Dijana

Dijana

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 January 2006 - 09:02 PM

Doma sem vedno v trenerki, več ali manj.
  • 0

#84 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 February 2006 - 11:41 AM

Jaz imam dvoje črne hlača Miss60 stare že ufff let, ki niso več črne ampak temno sive... pa pozimi kakšen pulover, ki ga imam le za doma, poleti pa navadno majčko. Mam par majc, ki so le za doma...
  • 0

#85 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 February 2006 - 11:43 AM

QUOTE(cedevita)
Jaz sem doma skoraj vedno v kavbojkah. Ne da se mi preoblačiti 100x zato kar ostanem v kavbojkah čez cel dan.


To sem jaz prakticirala, dokler nisem začela delat, potem pa nič več...
  • 0

#86 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2006 - 11:47 AM

spodnji del pižame, majčko
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#87 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 09 February 2006 - 04:17 PM

največkrat udobno, športno... če sem doma doma potem mam tut kako razvlečeno staro trenirko, če sem pa v LJ potem pa kakšno mal bol spodobno trenirko - glede na to, da mamo ful ful obiskov ipd. mi ni ravn filing, da sm kt klošar! biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#88 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 February 2006 - 04:37 PM

mene so doma, dokler sem mela fanta, itak zajebaval, da kaj mam sploh kej oblečeno drugega kot spodnje gate, ker me bo itak v sekundi, ko bo prišel na obisk, sleku. biggrin.gif biggrin.gif

zadnjič me je mati od enga prijatla 'zasačila' v sami brisači, ker sem šla glih spod tuša in je kr zažvižgala, hehe. je rekla: 'madona, maš ti dobre noge!'. js sm se pa sam režat začela. biggrin.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#89 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2006 - 04:09 PM

Doma imam ponavad oblečen kej športnega, udobnega...tist kar zgledam dobr in se počutm dobr biggrin.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#90 smarties

smarties

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:primorska

Posted 12 March 2006 - 12:08 PM

jst sm tud u trenirki al pa kake stare cunje vazno da je udobno
  • 0

#91 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 November 2014 - 03:37 PM

Obujam prastaro temo: 

 

Moje oblačilne navade se po vseh teh letih še niso spremenile. V hladnejših mesecij se doma najbolj udobno počutim v trenirki, bombažnih majicah in športnih jopah oz. mikicah. Poleti trenirko zamenjam za udobne športne kratke hlače ali casual bombažno krilo in tope z dolžino rokavov primerno temperaturam. 

 

Jaz imam doma najraje oblečeno trenerko. Poleti pa jo zamnjam s kakšnimi udobnimi capri hlačami ali krilom ali kratkimi hlačami. smile.gif Seveda pa zraven spada tudi udobna bombažna majčka. smile.gif Pozimi ko je bolj mrzlo pa imam ogromno pulovrov in jopic iz termoflisa, ki me grejejo. smile.gifsmile.gif


  • 0

#92 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 01 December 2014 - 03:23 PM

Za doma je obvezna trenirka, občasno pajkice, me kar strese ob misli da bi bila v kavbojkah... poleti pa 3/4 oziroma kratke hlače. Zgornji del pa bombažne majčke z dolgimi oziroma kratkimi rokavi in kakšna jopica, če me pa res zebe pa še flis.


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#93 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2014 - 09:25 PM

Jaz tudi pozimi nosim trenirka hlače, modrc brez kosti, spodnjo majico, bombažno majico z dolgimi rokavi in čez še športno majico.

 

Poleti pa ali isto dolge hlače od trenirke ali pa kratke hlače in navadno kratko majico, neoprijeto.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#94 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15068 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 03 December 2014 - 09:29 PM

trenutno že nekaj časa isto, reebokove easyshape trenirke ali pajkice, športni modrc brez kosti, top na naramnice, čez mogoče majica s kratkimi rokavi.Če e zahladi dodam jopico a se je to v zadnjem času res redko zgodilo....


  • 0
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users