Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#181 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 November 2015 - 12:03 PM

Kako je pa s carino pri taki zadevi, ki je malo težja? Je potrebno kaj doplačat pri nas?


  • 0

#182 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2015 - 12:06 PM

Ni na težo, ampak na vrednost. Pod 150€ ni carine, je pa davek, pod 22€ pa ni nič. Torej nič za tole. Moram še povedati, da to ni prav serum, ampak je bolj tekoče.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#183 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22327 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2015 - 05:42 PM

Kateri se ti pa zdi boljši, ta, ali tisti, ki si ga ti pred kratkim naročila? Tisto si že dobila?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#184 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2015 - 05:59 PM

NE, omg, nič še nisem dobila, res me frustrira to, ker nimam ničesar, ker sem tudi testerje že vse porabila. Dobila pa sem pošto od carine, ker nekdo ni znal izpolniti obrazca na enem paketu  :mad2:

 

Sicer je askorbinska kislina bolj učinkovita, ampak je tudi bolj iritirajoča in hitro oksidira (ene 2-4 mesece mogoče zdrži tak serum). Ne prenese je vsaka koža. Bi se zdaj raje za to odločila. Lahko da je en in drug čisto sranje, ne morem nič reči dokler ne probam :) 


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#185 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16130 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 November 2015 - 03:10 PM

En video o masaži, ki naj bi pomagala v boju proti gubam na čelu. 

 

 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#186 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 29 November 2015 - 10:52 AM

KONČNO sem našla full poceni vitamin C serum z zakon sestavinami. 20%!

 

 

Zaenkrat sem zadovoljna. Nič ni lepljiv ali masten. Takoj pomiri kožo (ne vem ali zaradi vitamina C ali sladkega korena), ni pa popolnoma nič vlažilen, kar itak ni namen. Bom videla kako bo na dolgi rok.

 

Ne vem ali sem že kdaj omenila, ampak ob uporabi aktivnih sestavin (ki se jih daje na kožo, lahko tudi eno na drugo) je priporočljivo čakati vsaj ene 15 minut. Npr. vitamin C - 15min - BHA - 15min - krema...

Zaradi pHja in da dobrote na koži naredijo svoje, preden jih uničite z drugim izdelkom :)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#187 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22327 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2015 - 02:39 PM

Tega pa nisem vedela, da je treba vmes počakati vsaj 15 min. Bom upoštevala v prihodnje. AHA sem sicer do sedaj uporabljala samostojno, šele zdaj sem začela čez dajati še kremo, ker me sicer zateguje.

Če imaš vitamin C in še BHA, AHA ali kakšen drug kislinski izdelek, retinol..., se vedno najprej da vitamin C, potem pa kisline?

 

V kolikšnem času recimo ti porabiš en tak 30 ml serum, če ga uporabiš 2x na dan?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#188 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 29 November 2015 - 04:45 PM

Meni se to zdi brezveze in škoda, ker potem zamudiš vse antioksidante, ki bi jih še lahko dal na kožo.

 

Boljše najprej vitamin C in čez vsaj 15 minut retinol in drugo, ker retinol najboljše deluje pri nizkem pHju.

 

Še enkrat lepim tole jutranjo in večerno rutino, ker je super transparentna in znanstveno razložena, kot je jaz tu ne bom mogla nikoli :) So vsi odgovori notri.

 

Pojma nimam, ampak nisem kredibilna za te stvari, ker sem zelo šparavna :D Vsaj 2 meseca (1ml za 4x, če sodim po testerjih).


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#189 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22327 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2015 - 06:14 PM

Sem prebrala en članek, kjer piše, da je pri ascorbic acid treba paziti, da voda ni med prvimi sestavinami v izdelku, da je res učinkovit, zaradi oksidacije. V tem tvojem serumu pa je voda čisto na prvem mestu. Je lahko kaj manjša učinkovitost zaradi tega?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#190 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 29 November 2015 - 06:25 PM

To prvič slišim. V vsakem primeru hitro oksidira. Itak verjetno uporabljajo prečiščeno vodo.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#191 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 30 November 2015 - 09:48 AM

Danes ima že malo čuden vonj se mi zdi  :down:


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#192 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10497 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 November 2015 - 09:53 AM

Jaz sem ga pa prejle dobila in se namazala. Bom še jaz poročala, kako bo. A misliš da bi bilo boljše, da je serum ves čas v hladilniku?


  • 0

#193 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 30 November 2015 - 10:05 AM

Ja. Na hladnem in temnem. Mogoče je bil vonj prisoten, ker sem ga nanašala v zelo vroči kopalnici.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#194 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10497 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 November 2015 - 10:56 AM

A pol bi bilo fajn tudi retinol imet v hladilniku?


  • 0

#195 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 30 November 2015 - 10:56 AM

Vitamin C je še malo bolj občutljiv. Lahko imaš tudi to. Eni imajo vse, poleti pa sploh.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#196 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10497 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 November 2015 - 10:58 AM

Poleti imam tudi jaz, bom dala za vsak slučaj tudi zdaj, ker se kuri.


  • 0

#197 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22327 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2015 - 08:29 PM

Meni se to zdi brezveze in škoda, ker potem zamudiš vse antioksidante, ki bi jih še lahko dal na kožo.

 

Boljše najprej vitamin C in čez vsaj 15 minut retinol in drugo, ker retinol najboljše deluje pri nizkem pHju.

 

Še enkrat lepim tole jutranjo in večerno rutino, ker je super transparentna in znanstveno razložena, kot je jaz tu ne bom mogla nikoli :) So vsi odgovori notri.

 

Pojma nimam, ampak nisem kredibilna za te stvari, ker sem zelo šparavna :D Vsaj 2 meseca (1ml za 4x, če sodim po testerjih).

Gledam zdaj to nego in mi je noro, koliko stvari si da na kožo. Podgana, kdaj ti vstajaš, da lahko ves ta postopek opraviš? :) Zvečer si lahko privoščim dat 3 ali več izdelkov na kožo, zjutraj pa res nimam časa, da bi si 45 min nanašala kozmetiko, zaradi 15 minutnih pavz vmes. Da bi zato prej vstajala, mi pa tudi ni. :D

 

Poročajta glede seruma. :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#198 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10497 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 November 2015 - 09:26 PM

Bom :)

Podgana, a ti daš vitamin c vsak dan na obraz? Na embalaži piše 2-3x na teden...


  • 0

#199 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 01 December 2015 - 04:58 PM

Saj jaz ne dajem toliko :D To sem samo zato nalepila, da si lahko pri vsakem koraku preberete zakaj in kako. Itak se da to skrajšati. Meni to ne vzame veliko časa :) Saj če ne rabiš čakat, v minuti ali dveh lahko gor flikneš veliko stvari.

 

Frida, ne, ker imam preobčutljivo kožo. Dam, ko se mi zdi, da bi koža lahko prenesla, pa še takrat ga sperem kmalu.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#200 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10497 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 December 2015 - 05:35 PM

Auuu, jaz sem se zdaj 3x namazal za celo noč in dan :)

Se bom mal umirila...


  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users