Jump to content


Photo

Afrodita


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2008 - 10:37 PM

Zanima me, koliko imate kaj izkušenj z Afroditinimi preparati za nego las. Danes sem na njihovi spletni strani našla spodnji regenerator in me je zelo zamikal predvsem zaradi mikavnega opisa, ga pa nisem zasledila še v nobeni trgovini. Dobi se tudi pripadajoči šampon.

IPB Image IPB Image

Drugače vem, da ima Afrodita prenovljene linije izdelkov za nego las, imenovane Protect, Volume in Revital.

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Poleg tega imajo še dva prenovljena balzama, Med & mandljevi proteini ter Kana & svileni proteini.

IPB Image IPB Image




Meni vse skupaj deluje dosti zanimivo, zato me zanima, če ste že sprobale kaj od tega in kako se je obneslo oz. če se nakup izplača.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 05 February 2008 - 07:48 AM

Jaz man oni regenerator doma (ta prvi v zeleni embalaži). Je pa ga fuuul dosti (1liter) cena pa je bila nekaj nad jurja.
Drugače pa ga imam že eno leto doma, ker mi najbolj ne odgovarja sem ga dala mami. Po učinku mi glih ni nevem kako dober.
Bom napisala sestavine ko bom imela čas.
  • 0

#3 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2008 - 10:33 AM

Res zgleda obetavno ja. Dilema mogoče zgornjega balzama in šampona še nisi zasledila, ker vidim da spodaj piše salon exclusive, tak se verjetno da dobit v frizerskih salonih, ker delajo s Afroditinimi produkti.

Drugače pa fajn bi blo če bi našle sestavine pa da pol Sonchika al pa Dilema ocenita. Jaz že brskam malo ...

Dodajam pa še to:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0
Memento mori.

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 February 2008 - 01:01 PM

Bootylicious, a bi se ti lepo prosim dalo malo bolj opisat tale zeleni balzam, kako gost je, če se lepo nanaša, kakšen efekt sploh ima na lase in tudi, kakšen tip las imaš ti (zdravi, poškodovani, izsušeni, barvani, nebarvani, itd.). Če boš pepisala sestavine, bom pa sploh strašansko vesela. oops.gif

Nutella, glede teh dveh zadev, ki sta kao samo za salone - šampon je res samo za salone, balzam pa bi se naj dobil tudi v trgovinah, ker je na Afroditini spletni strani tudi tam pod kolekcijo za domačo uporabo, ne pa samo pri profesionalni kolekciji. Medtem ko šampon in maska sta samo pri profesionalni kolekciji omenjena.

Sicer pa grem zdle enkrat te dni gledat malo po drogerijah in če ne bom dobila tega zelenega regeneratorja, si bom verjetno omislila masko iz linije Protect.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 February 2008 - 03:13 PM

Mene pa mika tale balzam Med in mandljevi proteini. Me zanimajo sestavine, pa če obstaja tudi manjša pakunga.

Mi pa frizerka vedno pošprica tale Gloss losjon, in se lasje res ful svetijo. Ampak vsebuje alkohol, itak. down.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 February 2008 - 03:22 PM

Jaz bi tudi vzela njihov regenerator z medom in mandljevi proteini (sm vohala in res noro lepo diši), ampak na žalost nimajo manjše pakunge, ta velika (500ml) pa pri meni ne pride v upoštev, ker se teh zadev prehitro naveličam in zihr ne bi do konca porabla. Pa še tak neugledno ogromna izgleda ta plastenka.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 05 February 2008 - 06:01 PM

Mene tudi malo zanima tista maska iz linije Protect, ker sem vse porabila in bi poskusila kaj novega smile.gif . Bom šla gotovo pogledat v DM če sploh imajo, pa da vidim sestavine, ker tega še nikoli nisem zasledila smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 February 2008 - 06:18 PM

Vem, da imajo v Tuševih drogerijah (Lepota & Zdravje), za DM pa nisem zihr, ampak se mi zdi, da sem tudi vidla.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2008 - 06:39 PM

Kaj katera ve kje bi se dalo najt sestavine teh izdelkov?
  • 0
Memento mori.

#10 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 05 February 2008 - 07:25 PM

Jaz grem jutri v DM pogledat, pa če bojo imeli kaj od tega lahko slikam sestavine in jih dam ocenit smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#11 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 06 February 2008 - 09:12 AM


Sestavine za regenerator sem dala sem ocenit:
http://www2.lepa-si....showtopic=12334

Torej jaz imam barvane lase (na blond). pa posledično tudi poškodovane. Zdaj sem si jih z raznimi balzami in maskami še kar dobro "pozdravila" (Tigi OH, Gliss Kur maslo). Sem si danes prala lase pa sem dala ta regenerator gor. Sem že čisto pozabila kakšen je oops.gif
Torej nanaša se lepo, tudi izpira, je sredje gost, vonj mi ni nevem kaj, glede učinka pa je tako...glede na to da piše da je za barvane, beljene in trajno kodrane lase (to bi zame pomenillo da je za zelo poškodovane-če upoštevaš samo beljenje in trajne) sem pričakovala od tega regeneratorja malo več. Nekako mi jih ne nahrani dovolj pa so lasje bolj taki suhi. Ne vem če je ravno za zelo poškodovane lase, jaz jih nimam tako zelo poškodovanih pa mi je vseeno premalo.

Drugače pa mislim da sem vse izdelke že videla v trgovini-tudi tiste ki bi naj bile samo za salon. Zagotovo vem za lepoto in zdravje, ker sem tam kupila ta regenerator. Za drugje pa ne vem. Drugače pa sem imela tudi ta gloss lotion doma pa sicer naredi lepe svetleče lase samo alkohola pa je tudi dosti notri. Se ga kar voha down.gif
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 February 2008 - 11:07 AM

Nekaj moram tle pripomnit, pa priznat zraven, da se v to prej nisem poglabljala, sem se pa zdej bolj pozanimala.

Vse zadeve, ki vsebujejo zelo veliko keratina (Joico K-PAK Reconstructor, tale zadeva od Afrodite in mialim, da ima tudi Redken nekaj takega) so rekonstruktorji, ne pa regeneratorji za vsakodnevno uporabo. Baje se teh rekonstruktorjev ne sme uporabljat več kot 1x na teden (niti na zelo poškodovanih laseh), treba jih je pustit učinkovat 5-10 minut in potem, ko ga spereš, je treba nujno čez nanest še balzam/masko, ker ti rekonstruktorji sami po sebi ne bodo nevem kako omehčali las. So pa baje vseeno rezultati izjemni, če se to uporablja daljše časovno obdobje enkrat na teden, baje se lasje popolnola nehajo lomit in cepit, so veliko bolj močni in polni. Brala sem tudi, da če to uporabljamo prepogosto ali pa na zdravih laseh, je lahko tak preparat ŠKODLJIV in lase popolnoma izsuši.

Torej, to NISO navadni regeneratorji/maske, ampak rekonstruktorji, ki s keratinom ponovno izgradijo las (to je sicer mrtvo tkivo, ampak ker je las narejen iz keratina, se tudi ta keratin iz rekonstruktorja veže gor in las učvrsti). Sem brala na tujih spletnih straneh, kako se ljudje pritožujejo, ker so na teh preparatih navodila za uporabo tako slaba in pomanjkljiva. Vsi od prvega do zadnjega strogo poudarjajo, da gre tle za preparat za profesionalno obnovo uničenih las, gre za res hardcore zadevo, ki se ne sme uporabljat na zdravih laseh, poleg tega lase dolgoročno zdravi, jih pa ne da instant mehkobe, zato je VEDNO treba po uporabi takega rekonstruktorja dodat še vlažilno/hranljiv balzam ali masko.

Tle sem še nekaj nalimala na to temo, trenutno je zadnji post v temi:

http://www2.lepa-si....showtopic=10693
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 06 February 2008 - 11:24 AM

v navodilih piše da bi naj mel gor 3 minute, če imaš zelo poškodovane lase. meni se zdi to kar malo, sem pa danes mela gor tudi samo kakih 5 min.Saj lasje se dajo razčesati pa tudi mehki so, samo ne tako kot pri OH.
No meni še je tega regeneratorja dosti ostalo tako da si bom potem enkrat na teden dajala gor pa poročam potem kako bo čez en čas. Res pa je da so navodila kar skopa. nič ne piše kolikorat na teden bi naj to uporabil.
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 February 2008 - 11:32 AM

Ne več kot enkrat na teden, delovat pusti 10 minut (vrh glave dovolj) in potem temeljito speri, čez pa nanesi še tvoj običajni regenerator/masko.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 06 February 2008 - 01:45 PM

Danes sem bila v DM-u in so imeli samo šampon ter masko iz linije Protect, sem hotela slikati sestavine pa se ni dobro videlo ermm.gif kolikor sem na hitro preletela sestavine mislim da je bilo na prvih mestih kar veliko nekih alkoholov huh.gif sicer se ne spoznam ravno na sestavine in se nisem preveč poglabljala v ostale. Se mi pa zdijo zelo majhne embalaže, maske je bilo samo 75 ml cena pa kar okoli 6 € blink.gif
  • 0
We must let go to live on.

#16 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 06 February 2008 - 05:26 PM

no če katero zanima...sem bila danes v lepota in zdravje...in cena za ta regenerator je nekaj čez 6€. Količina pa je 1l. Tako da je res ugodno
  • 0

#17 Cali

Cali

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 134 posts

Posted 24 March 2008 - 04:29 PM

V am Tuševi drogeriji se dobijo zgornji regenerator in še ostale zelene zadeve od afrodite..
  • 0

#18 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 March 2008 - 06:29 PM

Tjaša imam jaz to masko za lase doma,je kar dobra.Niso pa vsi alkoholi slavi alkoholi ti imaš najbrž v mislih stearyl alcohol,cetearyl alcohol...ane?to so pa balzami oz. vlažilni alkoholi.

A katera ve kolko stane pa tista bela maska od afrodite?

EDIT:A samo v Tuševih drogerijah in lepota in zdravje je možno kupiti zeleni regenerator?
  • 0

#19 Bootylicious

Bootylicious

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 144 posts

Posted 25 March 2008 - 07:23 AM

v mullerju ga nisem videla. mogoče v dm? drugače sigurno vem za tuševo drogerijo. mogoče še imajo v merkatorjevi.
tista bela stane nekje isto kot regenerator samo da je je pol manj. Samo sem jo iskala pa je nikjer več ne najdem.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users