Jump to content


Photo

Bosonoga obutev


  • Please log in to reply
391 replies to this topic

#101 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26296 posts

Posted 30 March 2023 - 04:48 PM

O waw,to je bilo pa hitro.
  • 0

#102 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25713 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2023 - 03:48 AM

Jaz jih še vedno čakam :( itak naj bi bili moji na voljo šele po 25. marcu, tako da imajo še malo časa....
  • 0

#103 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15080 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 31 March 2023 - 07:37 AM

I sem vzela tele za pomlad. No, ko bo topleje....

https://skratek.si/a...oddo-g1700355-8
  • 0
 

#104 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26296 posts

Posted 31 March 2023 - 07:46 AM

Pri nas jih nosita skoraj celo poletje,ce ne sta pa bosi.
  • 0

#105 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82500 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 March 2023 - 08:01 AM

A res, jima ni vroce? Poleti O. skos nosi sandale (ki so pa BF taki, da bi jih pomoje strgal v 2 tednih) ali nic. Lani je imel platnene Froddo, pomoje najmanj nosena obutev do zdaj, dobro da so bili pod 30 €. Tudi za na teren niso primerni, ker drsijo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#106 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15080 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 31 March 2023 - 08:12 AM

Jaz tudi racunam da jih bo nosila za na kolo itd, kako hojo, ddugace pa potem se odprte sandale in to bo to.
Ora, se jih da oprat?
Vazno da so konjicki gor.... to je blo njej izredno pomembno.

Aja ce kera rabi snuggi copatke, imam dvojne stevilka 26-27 in dam za 10 e na par. So prakticno kot novi.
  • 0
 

#107 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26296 posts

Posted 31 March 2023 - 08:19 AM

Ja oprali smo jih, pa so se vedno lepi, tudi za na teren jih imata, ker ne gremo po zemlji. Ima pa letos E tudi Blifestyle Capra model,ki ga je nosila celo zimo in tudi za na pohode bodo.
  • 0

#108 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15080 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 31 March 2023 - 09:46 AM

Tnx!
  • 0
 

#109 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2023 - 11:57 AM

Jaz sem ji kupila nizke usnjene Froddo. Sem pa ugotovila, da so ji še malo prevelike. Sem gledala tudi platnene, ampak ima že ene nebosonoge superge z mrežico, zato sem se odločila za usnjene, če je recimo kdaj dež, pa če ji bodo še prav, jih lahko ima še jeseni. Za poletje bom pa še ene sandale kupila.

Jaz pa naj bi danes dobila Froddo usnjene zame. Nikoli še nisem imela bosonogih čevljev. Sem naročila 2 številki, da probam. Ne vem, pri eni številki imam 1,5 cm prostora, pri drugi pa manj kot 1 cm.

Je pa nepraktično, ker ne moreš prej v živo probat, ker nimam nič blizu. Samo zaradi tega se mi pa tudi ne da vozit v LJ, MB, NG, pa še naročit se moraš povsod. Edino za otroško obutev imam v bližini Mavrične prstke. Sva šli enkrat tja, da je probala in je res čisto drugače, če ti nekdo, ki ve, kaj je treba gledat, svetuje. Je pa hecno, ker to ni trgovina ali kakšno skladišče, smo bili kar pri ženski v domači hiši na hodniku. :lol:
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#110 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15080 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 31 March 2023 - 01:05 PM

Moras imeti minimalno 1 cm ali 1.2 cm dodatnega prostora. Jaz sem isto gledala ko sem narocala za I.
Ena moja noga je sirsa od druge se mi zdi, zato so mi na eno nogo groundies bolj komot kot na drugo. Zelo odvisno je tudi kako mocno jih zavezem, tako da bo treba malo eksperimentirati.
  • 0
 

#111 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2023 - 08:27 PM

Sem za probo narocila od Anatomics starter platnene. Ni nek hud strosek.
Sla sem ene probat v Kakadu in je dober obcutek.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#112 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15080 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 31 March 2023 - 08:34 PM

Men je tok vsec da bodo se letos vsi cevlji zamenjani :lol: ce bodo zdaj ful znizanja jesenskih bom vse kupila ker bo cena jeseni x2.
  • 0
 

#113 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2023 - 09:23 PM

Jaz jih ne nameravam, ker imam prevec cevljev in marsikatero kategorijo bosonogi ne pokrijejo oz. mi nikakor niso vsec.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#114 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15080 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 01 April 2023 - 07:33 PM

B so Salamonke premale.
Vzela sem mu te Froddo, usnje pac ne premoci. Cesa pametnejsega nisem nasla. Ko sem mu rekla ce je preprican da hoce rumene je rekel da ja...Te pa mej rumene, ne. Bodo lahko za v dezevno vreme, pohode, karkoli....

https://skratek.si/a...oddo-g3130225-6
  • 0
 

#115 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2023 - 01:44 PM

Fiona, vem ja. Sem jih v petek samo na hitro probala. Na videz so mi prav všeč. Kolikor sem si izmerila stopalo, imam 25,5 cm. Št. 40 imajo notranjo dolžino 26,6 cm, 41 pa 27,1. 41 so se mi na prvi vtis zdeli preveliki, pa tudi pri nartu ne stojijo tako lepo, mi ostaja prostor. Pri 40 pa se mi je vseeno zdelo, da bi lahko bili kak mm daljši, ne vem. Na otip se mi je zdelo, da je za manj kot 1 prst prostora spredaj.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#116 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15080 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 03 April 2023 - 02:37 PM

Na Zeazo imajo zdaj 15% off. Postnina je ful draga ampak nasplosno imajo grde cevlje, lepsih sandal pa se nisem nasla. Ful so mi vsec. Te so 70 e s postnino in 15% off.
Ne maram sandal kjer peta ni zascitena, tako da je tole super.

https://www.zeazooki...79-x5-sale.html
  • 0
 

#117 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 April 2023 - 03:04 PM

Jina, kako si pa ti zadovoljna z Vivaia balerinkami?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#118 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82500 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 April 2023 - 04:42 PM

Super so, kot da bi bila v copatih. Ampak so cisto nasprotje BF. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#119 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 April 2023 - 05:47 PM

Hehe. Ampak naj bi bile barefoot, ali je to samo zaradi podplata?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#120 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82500 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 April 2023 - 07:15 PM

A si zihr, da misliva iste? :D Jaz imam te:
https://www.vivaia.c...3.html?gid=1559
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users