Jump to content


Photo

Toniki


  • Please log in to reply
647 replies to this topic

#561 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13689 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2012 - 11:44 AM

Meni se zdi pa to premočno.
Glih zdaj delam mazilo iz jabolčnega kisa in vrbovih listov. Se morajo namakati 1 teden in to nanašaš le na mozolj.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#562 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82181 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 September 2012 - 02:00 PM

Jaz imam ekstremno občutljivo kožo, pa mi ta mešanica ni premočna. Zdaj ga uporabljam 10 dni.
Mora pa bit bio kis.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#563 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2012 - 02:29 PM

Jaz sem včeraj poskusila to poskusila in mi je kar všeč. Zjutri, ko se umijem, mi ne zateguje obraza. Kot, da mi je povrnilo naravno maščobo kože. Bom še poskusila, to je bilo le enkrat.
  • 0

#564 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2013 - 01:49 PM

Jinadaze, a še uporabljaš jabolčni kis kot tonik? Jaz še nisem probala, nameravam pa v kratkem, ko mi zmanjka Schellerjevega tonika.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#565 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82181 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 January 2013 - 02:16 PM

Ja, enkrat na dan. Zjutraj, zvečer pa Paula's Choice gel. Še nobena nega mi ni tako odgovarjala. Nazadnje niti med M nisem imela mozoljev.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#566 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2013 - 06:57 PM

A bi bilo preveč uporablajti razredčen kis 2x dnevno?

Jaz Paulinega gela potem nisem kupila, ker nisem bila nič v bližini in se mi zdi brezveze zdaj, ker bo že februar in bi ga lahko samo še dober mesec uporabljala. Pa malo mi je škoda denarja. Saj glede na količino je ugoden, ampak po drugi strani se mi zdi brezveze tako veliko pakiranje za tak izdelek. Jaz bi sigurno vsaj polovico vrgla stran. Kisline naj bi se uporabljalo samo od pozne jeseni do začetka pomladi, pa še to se uporabi samo 1x na dan ali pa sploh ne vsak dan. Se je pa tudi meni koža izboljšala in sem zdaj po dolgem času imela 3 mozolje. Ne vem, ali je to zaradi Cosmerbe, ki jo uporabljam 1x na dan ali je naključje. Tudi Grandmas acne bar mi ustreza in ga bom še naročila. Btw, če naročiš 2 komada je poštnina enaka, kot če samo enega? Bi naslednjič kar 2 naročila, ker sem zdaj videla, da mi ne izsušuje kože in mi je v redu.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#567 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82181 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 January 2013 - 07:06 PM

Ne, jaz sem ga par mesecev tako uporabljala, ko še nisem imela PC gela. Ta mi je čisto spremenil izgled kože, ne samo zmanjšal število mozoljev. Prej sem imela npr. po čelu

malo reliefno, tiste bunkice, ki se jih ne da stisnit, zdaj pa čisto gladko kožo.

Mislim da je poštnina skoraj enaka. Zdaj uporabljam še prvo, pa 3 imam na zalogi.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#568 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2013 - 07:07 PM

No, mogoče jeseni tudi jaz nabavim enega od PC gelov, zdaj pa se mi res zdi prepozno.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#569 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82181 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 January 2013 - 07:11 PM

Jaz ga bom uporabljala vsaj še 5 mesecev.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#570 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2013 - 07:22 PM

Jaz pa sem ga mislila res samo od konca septembra/začetka oktobra do konca marca. Od maja naprej pa sigurno ne več.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#571 Natalie

Natalie

    sramežljivec

  • Člani
  • 33 posts

Posted 29 March 2013 - 10:18 PM

Kaj mislite, kateri toniki so v redu? Trenutno imam tonik od Afrodite, mi je sicer fajn, ampak se mi zdi, da je po njem koža bolj nagnjena k mozoljem.


  • 0

#572 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2013 - 05:13 PM

Jaz si bom v kratkem verjetno kupila Melvitinega, vrtnica.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#573 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 March 2013 - 06:34 PM

Meni je tudi vrtnični od Mevite super. Si bom pa v kratkem kupila še intenzivno vodico z vrtnico in hialuronsko kislino. Zdaj imam reklamno količino te vodice iz pomarančevca in mi je full v redu, uporabljam jo namesto kreme za obraz in okoli oči zvečer, zjutraj pa si po toniku in tej vodici nanesem še kremo za obraz.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#574 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 June 2013 - 03:48 PM

Pred kratkim sem kupila Dermalogica Multi-Active Toner in mi je zelo všeč. Je na pršilo. Jaz sem namreč sucker na tonike, so mi

obvezni v negi obraza. Velikokrat (sploh v toplejših mesecih in za doma) jih uporabljam samostojno. Moram reči, da sem na začetku

imela pomisleke, ker sem imela prve minute po nanosu rahlo rdečo in pekočo kožo. Čez čas je ta reakcija izginila. Sem pa prebrala

v reviews, da je to pogost pojav na začetku uporabe. Zakaj, ne vem. Ker bi moral biti na podlagi sestavin popolnoma neiritirajoč, tudi

alkohola nima. Tonik je zelo vlažilen, hkrati pa ne pušča nobenega filma, meni je to zmagovalna kombinacija. Koža je po uporabi

občutno navlažena, gladka. Mislim, da ga bom po uporabi še kupila. Cena je kar zasoljena, kot pri vseh Dermalogica izdelkih.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#575 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 January 2014 - 05:16 PM

Ole_Henriksen_Balancing_Cucumber_Face_Mi

 

Še en fantastičen tonik! Jaz sem itak tonik-manijak, zato skos raziskujem za kakšnimi dobrimi in ta je zagotovo zelo pozitivno odkritje. Odlične sestavine,

diši osvežujoče po kumaricah, obraz pa prijetno navlaži in ne pušča nobenega filma. Meni je tudi samostojno dovolj! Dozira se s pršilom.

Namenjen je normalni do suhi koži. Cena: 21gbp.

 

INCI: Water (Aqua, Eau), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Glycerin, Polysorbate 20, Calcium Ascorbate, Sodium Ascorbyl Phosphate,

Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Rosa Canina Flower Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry)

Fruit Extract, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Macrocystis Pyrifera Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Citrus Aurantium (Orange) Fruit Extract,

Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract, Xanthan Gum,

Oleth-20, Sorbitol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Ethyhexylglycerin, Fragrance (Parfum)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#576 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2014 - 08:25 PM

^^

Nice! Si ga omislim, če bo prilika.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#577 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 14 February 2014 - 05:22 PM

Fluffy, je to tvoj tonik ali ne? : )

http://m.lookfantast...l/10364402.html

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#578 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 14 February 2014 - 06:08 PM

http://www.feeluniqu...Face-Mist-207ml

 

Verjetno je ista vsebina samo manj je tega tvojega pa na razpršilo je. Edit: Se opravičujem, isti je, slika zavaja :)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#579 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 14 February 2014 - 09:20 PM

Slika zavaja, ja, zato me je zmedlo. Hvala! : ) Bom naročila, danes imajo popust. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#580 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13689 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2014 - 08:15 AM

Jina, še uporabljaš jabolčni kis? Še tako pomaga.

Moje kreme, ki mi je odpravila vse mozolje, nikjer nimajo :( mozolji pa veselo stopicljajo nazaj na mojo kožo :(


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users