Jump to content


Photo

likalnik za lase


  • Please log in to reply
576 replies to this topic

#21 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 05 January 2005 - 01:28 AM

za čim boljši rezultat pri likanju je dobr da si lase posušite s fenom prej + dobr je uporabt še krtačo pri feniranju.
Potem si lase spneš na gor in sproti vzemaš vn plasti las. Pa dobr da čim tanjše pramene likate - ful lepš izpade.
Likalnik vlečte počasi čez pramen las - za en pramen 5 sekund. Plus še to - likalnik pred likanjem segrevajte vsaj 15 minut pa čeprav piše da se segreje v zelo kratkem času.
Po likanju ne nanašite nobenih gelov, voskov, olja ipd. Samo narahlo pošprejajte z lakom za lase pa bo ful dolg držal.

To je vse. Če boste to upoštevale, boste minimum dva dni popolne wink.gif wink.gif wink.gif

No pa če ma še kera kšn dobr nasvet ... hitr z besedo na dan. biggrin.gif LP
  • 0
*************

#22 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 January 2005 - 12:05 PM

Čau!
Sam to pa ni res ,da je treba segrevati minimum 15 min!! Moj likalnik se segreje v sekundi,odvisno od kakovosti očitno? In,da je treba čez pramen las vlečt po 5 sekund ,to tud ni res. Vse je odvisno od zmogljivosti likalnika . Že če pr frizerju gledaš to ni res in zdj so na trgu že tok profi likalniki kot pr frizerju! Torej,ravn obratno,frizerka mi je rekla čim prej las povlečt oz ne se zadrževat po mestih in ne počasi spuščat likalnika.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#23 Malena

Malena

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 08 January 2005 - 03:06 PM

Moj se tudi segreje v 2 sekundah. Zrihtala mi ga je ena prijateljica, ki je frizerka, zanj pa sem plačala okoli 16000 SIT, ampak mislim, da je res kvaliteten.
  • 0

#24 housegirl

housegirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 05 February 2005 - 01:28 AM

Mene pa sam zanima ,kje se da dobit te likalnike s keramično ploščico in kakšne so cene... ermm.gif Hvala...
  • 0

#25 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 February 2005 - 08:59 AM

Jaz mam pa kodraste lase in so mi všeč. sem pa verjetno edina, ki je zadovoljna z lasmi. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#26 *Vanilija*

*Vanilija*

    sramežljivec

  • Člani
  • 35 posts

Posted 06 February 2005 - 01:40 PM

Sej, tako je tudi prav!!! smile.gif Sam jaz pa mam nekaj vzmes med skodranimi in ravnimi lasmi in zelo grdo izgleda, zato jim namenim kar veliko mojega časa, ker si jih moram ali ravnati ali pa kodrati. ermm.gif V bistvu mi je oboje všeč, ampak je odvisno kakšne volje sem in potem so tudi takšni moji lasje. Ko se počutim bolj resno in ''zateženo'' imam ponavadi ravne lase, ko pa se počutim odštekano ali zelo veselo pa jih skodram. S tem ne mislim na figaro ampak si jih tako s fenom posušim in tudi nanesem nek sprej za skodrane lase, pa super izpade. biggrin.gif tongue.gif Sicer niso tisti pravi kodri ampak nekako bolj skuštrano in spodaj skodrano (če me kdo razume ermm.gif ). Ampak sej veste kaj pravijo; lepota je v nepopolnosti. tongue.gif
Od vedno pa sem si želela imeti tiste močne in čisto ravne lase... sad.gif Ah ja, se bom že sprijaznila. wink.gif
  • 0

#27 Tami

Tami

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Veeeeliko ......

Posted 09 February 2005 - 08:56 AM

Hay,

Jaz sem si kupila profi likalnik v salonu v Ljubljani.
Če te še vedno zanima, bom preverila uvoznika, cena je bila pa okol 20.000. Zdaj ga imam že eno leto in ga uporabljam skoraj vsak dan in nu uniči las, vsaj ne tako kot se vse bojimo.

LP
Tami
  • 0

#28 _lejci

_lejci

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 13 February 2005 - 04:02 PM

jst mam doma ta likalnik za ravnt lase in je ful dobr. wink.gif drugač jih majo pa u vseh večjih trgovinah biggrin.gif
  • 0

#29 khaila

khaila

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 17 February 2005 - 08:05 PM

Zdravo!
Mene zanimajo cene likalnikov za lase. Od najnižje do najvišje. Hvala!
  • 0
briga me živim pa le :)

#30 khaila

khaila

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 18 February 2005 - 02:23 PM

Zdravo! Zanimajo me cene likalnikov za lase (s keramičnimi ploščicami). Od najnižje do najvišje! Hvala!
  • 0
briga me živim pa le :)

#31 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 11 March 2005 - 10:53 AM

jst sem ga kupla prek tv prodaje skupaj s postnino 7000 ima keramicno ploscico in segreje se v 2s je super ne vem kaj bi brez njega:)
  • 0

#32 eldina

eldina

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 11 March 2005 - 12:00 PM

jz sem ga kupila v enem salonu nasproti emporiuma. Stal je približno 20.000 SIT in je res super, so pa tudi zelo pomembni preparati, ki jih uporabljate za likanje (obstaja jih ful), saj bodo tako lasje manj uničeni, seveda pa ni dobro z nobeno stvarjo pretiravat.
  • 0

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 March 2005 - 03:54 PM

Jaz sem si decembra kupila prvi ravnalnik za lase in sicer kar preko TV prodaje (znamka JML - John Mills Limited) in sem bila strašno zadovoljna nad rezultati. Likalnik je imel keramični plošči, ki sta se segreli v samo dveh minutah in že samo po enem potegu so bili lasje popolnoma ravni vse dokler si jih nisem oprala pa še svetili so se ful. Meni je bil ta likalnik res fenomenalen, pa tud tak ozek in lahek je bil da se ga je dalo na izi uporabljat pa še smešno poceni je bil ... mislim da okoli pet tisočakov (brez poštnine). Moja kolegica si je prav tako kakšen mesec pred mano kupila ravnalnik za lase, samo da ga je ona kupila v frizerskem salonu in je dala zanj veliko več denarja (okoli 20.000 sit) ampak meni se zdi, da ni bil moj nič slabši glede na rezultate. No potem se je pa meni po dveh mesecih uporabe ta likalnik kar naenkrat pokvaril, pač ko sem ga enkrat vklopila ni več signalna lučka gorela in niti segrel se ni tako da sem bila res ful jezna. rolleyes.gif

Potem sem si pa kupila nov ravnalnik in sicer Babyliss Professional, prav tako s keramičnima ploščama, zanj pa sem odštela okoli 11.000 sit ampak mi ni niti pol tako dober kot pa tisti taprvi ... ne vem zakaj ampak ne ravna tako dobro kot taprvi pa tudi težji in večji je ter se veliko dlje segreva.

Drugače pa se strinjam s tisto, ki je rekla, da neglede na to kaj piše v navodilih glede segrevalnega časa keramičnih plošč (tudi če piše samo 2 minuti) ga pustite naj se segreva približno 15 minut ker je po mojih izkušnjah šele takrat tako vroč, da lahko nudi res super rezultate.
  • 0

#34 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 March 2005 - 10:07 PM

Zadnjič sem kolegici kupila za darilo ravnalec las Remington. Nisem vedela katerega naj vzamem, pa sem se v Bofu odločila kar za tega. Me je prodajalec prepričal, ker ima keramično in teflonsko ploščo, kar omogoča enakomerno toploto in ravnanje po celi plošči, teflonska plošča pa preprečuje, da se že oblikovani lasje (z geli, krememi, želiji) prilepili na ploščo... Kolegica je bila full vesela in pravi, da ji je v redu.

LP N
  • 0

#35 sweet_kitty

sweet_kitty

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 12 March 2005 - 06:57 PM

Ja tud jst mam ta likalnik od Remington in mi je ful všeč. Res pa je da se ti lasje malo uničijo, če ga uporabljaš ful pogosto.
  • 0
-Sex, Sun n Rock'n'Roll-

#36 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 16 March 2005 - 09:55 PM

jaz imam tudi likalnik za lase, vendar ga ne uporabljam..rajsi imam fen in krtaco wink.gif
  • 0
user posted image

#37 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 March 2005 - 10:08 PM

čau! zakaj pa maš rajš fen pa krtačo oziroma zakaj si si sploh kupla likalnik?! ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#38 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 17 March 2005 - 01:30 PM

QUOTE(rea)
čau! zakaj pa maš rajš fen pa krtačo oziroma zakaj si si sploh kupla likalnik?! ermm.gif



tudi likalnik uporabljam ...vendar to bolj za takrat ko mi zapace ravna frizura ali pa ce jo moram imeti...fen pa uprabljam bol za zjutraj, ko hitim ... wink.gif
  • 0
user posted image

#39 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 17 March 2005 - 10:47 PM

No, zdaj pa sem si tudi jaz dala "zlikati" lase. Frizerka mi je to naredila z Remingtonovim likalnikom. Bila sem zelo navdušena, okolica pa tudi. Lasje pa so bili res voljni. Mislim, da bom to še kdaj pa kdaj ponovila.

LP J
  • 0

#40 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 18 March 2005 - 02:07 AM

mene pa samo zanima kaj je SPOSOBEN narediti likalnik firme ciatronic, ki stane 1670 tolarjev v Mullerju (mislim da imajo lih reklamo). Ali ga katera mogoče ima? :)
Kaksen likalnik sploh dobis za tako ceno?
[/b]
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users