Jump to content


Photo

NOVOSTI


  • Please log in to reply
171 replies to this topic

#21 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 20 March 2008 - 03:19 PM

Aha aha, potem bo pa še malo za počakat smile.gif

Kdaj pa naj bi bile te stvari od Gliss Kur-a pri nas ? oops.gif
  • 0
We must let go to live on.

#22 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 20 March 2008 - 04:03 PM

Našla sem še ene novosti od Welle iz linije Sp Luminous

Luminous Mask

This Wella Sp Luminous Mask complements the luminous shampoo and has conditioning properties with pearl extracts. This great mask will also give you intense gloss and shine.

This luminous mask contains a special shine enhancing formula with TRI-complex, tailor made for reconstructing your hair whiles providing flawless shine. The advanced formula with pearl extracts also ensures your hair is silky smooth.

IPB Image

Luminous Shampoo

Enhance shine and get intense gloss with this Wella Sp Luminous Shampoo. This tailor made shampoo will take brilliant care of your hair and make it glow.

This Wella SpLuminous Shampoo contains a special shine enhancing formula with a TRI-complex which will prepare your hair for your optimal shine.
IPB Image

Luminous Booster

Give your hair a boost and enhance shine with this Wella Sp Luminous Booster. This great product focuses light reflection and offers you tailor made shine.

This Wella Sp Lumious Booster contains the TRI-complex and will give your hair optimal shine and smoothes, and is special made for blondes.
IPB Image

Pearl Smooth

Give your hair a pearl like shine, and make it soft and flexible with this Wella Sp Luminous Pearl Smooth Shine Finish. It will add definition to your locks whilst making them silky soft.

This Wella Sp Luminous Pearl Smooth Shine Finish contains an exclusive formula with light-reflecting particles to transform the finish of your hair. A special combination of active ingredients will also have an anti-oxidising effect and will protect your hair against UV rays.
IPB Image

Gloss-On

Give your hair exceptional, glamorous shine with this Wella SP Gloss On. This great product will add a glossy finish to your hair and will give you tailor made shine.

This Wella Sp Gloss On contains an exclusive formula with reflecting particles transforming light into a vibrant shine. A special combination of active ingredients has an anti-oxidising effect and protects your hair against UV-rays

IPB Image

Deep Reflect

For an enchanting shine with diamond-gleaming particles try Wella SP Deep Reflect Shine Spray. This non-aerosol spray will provide your hair with a luxurious shine that has a beaming finish!

Wella SP Deep Reflect Shine Spray has an exclusive formula with reflecting particles that transforms light into a sparkling shine. With a special combination of active ingredients it protects hair from UV rays. Your hair will be left with an illuminating shine and a luxurious finish.

IPB Image

Sicer pa mislim da je to podobno kot tista Niveina linija z diamantnim prahom smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#23 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 22 March 2008 - 07:55 PM

QUOTE(BlackPerla @ 19. 3. 2008 - 18:29) View Post

X-treme Waterproof Power Gel

IPB Image
Moist-In Elixir: z morskim kolagenom in vitamini, ki preprečujejo poškodbo las zaradi sonca
IPB Image
got2b z Anti-Frizz-Effekt poskrbi za mehke lase(lepa pakunga)

IPB Image


Je katera že zasledila tole pri nas v muellrju?
Oziroma kjerkoli drugje?
Me zanima kakšen je tistle go2be lotion in pa tisti elixir.

  • 0

#24 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 25 March 2008 - 12:32 PM

Nič ne hodim okoli oops.gif .

Schwarzkopf

Diadem Care Gloss- vsebuje arganovo olje

IPB Image



Guhl

14 dnevna kura, nudi rešitev pri izsušenih in lomljivih laseh

IPB Image
  • 0


#25 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 25 March 2008 - 02:02 PM

A ni diadem že kar lep čas zunaj?ali je to neka nova različica,se mi zdi precej podobna prejšnji če je nova
  • 0

#26 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 03 April 2008 - 07:53 AM

Kérastase

Chroma Riche: Nega za barvane in poškodovane lase

IPB Image

Avon

Tahitian Holiday vas popelje z vonjem tropskih cvetov v raj

IPB Image

L'Oréal Professionnel

LISS ULTIME: Nega za zgladitev suhih in uničenih las

IPB Image
IPB Image
  • 0


#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2008 - 09:49 AM

Kaj je to Tahitian Holiday? Ta drugo je verjetno kak vlažilni sprej za lase, kaj pa je taprvo?

Drugače pa sem jaz totalno razočarana nad L'Oreal Professionnel in Kerastase sestavinami izdelkov. Ne vem, mogoče se ne spoznam dovolj, ampak meni vse deluje blazno povprečno, ali celo podpovprečno. Silikonsko povečini, pa vlažilno in z balzamom za mehčanje las, tle pa se konča - nobenih naravnih ekstraktov, kakšnih kvalitetnih hranljivih olj in podobnega. hmm.gif Keratina še tudi nisem videla v njihovih izdelkih.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 03 April 2008 - 10:35 AM

Od Avona je zaščitni in vlažilni sprej. Lase ščiti tudi proti uv žarki.
Kérastase je pa šampon, neki fluid in tudi maska obstaja, sam je ni na tej sliki.

Glede L'Oréal Professionnel se strinjam s tabo, sem pogledala na sestvine, pa me ni nikol prepričalo, da bi kaj kupila, edino neki od Tecni-art. Z Kérastase pa nimam izkušen, so pa cene zelo visoke.
  • 0


#29 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 April 2008 - 04:30 PM

Od loreala iz profesionalne linije pa nisem imela nič me je pa prav tako Kerastase razočaral,pri fluidih in balzamih.Za takšno ceno človek pač pričakuje več.
  • 0

#30 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 03 April 2008 - 05:04 PM

Jst sem pa navdušena nad Kerastase "kristalčki"- tko mu frizerka pravi. Mislim, da je serum Oleo neki... mu noben ne pride blizu, npr. za ravnanje las je super. Lase so mehki, sijoči.. res ena a. Tud samo za konice je krasen, če si kravžlaste pustim. Ne obteži las in jih ne zlepi skupaj, tud volumen ostane. Sem zdej kupila Tigi Superficial (ki naj bi bil po sestavinah ok), mi je poden od podna. Uporabljam ga dober mesec in ga že polovico ni. Medtem ko imam Kerastase "olje" za eno leto. Sem tud uporabljala na morju Kerastase masko za po soncu in sem mela blazno mehke svilnate lase. Sestavinsko pa ne vem kaj je notr.
  • 0

#31 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2008 - 05:12 PM

Jaz sem imela pred leti linijo za kodraste lase. Bolj obupnih las mi še noben šampon in balzam ni naredil.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#32 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 03 April 2008 - 05:15 PM

Kerastase šamponov in balzamov res nisem nikol uporabljala, tist olje mi je pa zakon. Pa ni iz linije za kodraste lase, ampak za suhe in neobvladljive.
  • 0

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 April 2008 - 11:09 AM

Fructis Instant Melting Mask

IPB Image

Fructis Blond Care Highlights

IPB Image

Maska je že v prodaji, tole drugo kolekcijo pa sem danes zasledila na enem nemškem programu in nimam pojma, kdaj pride k nam. Tudi spodnjo HE kolekcijo sem zasledila na dojč TV.

Herbal Essences Sensuously Smooth For Dry/Damaged Hair

IPB Image

Sicer pa imajo Herbal Essences v tujini precej bolj razširjeno kolekcijo, recimo tole vse je na UK strani:

http://www.herbal-es...ts/original.jsp (to imamo)

http://www.herbal-es...uit_fusions.jsp (tega mislim, da pri nas ni)

http://www.herbal-es...est_flowers.jsp (tega tudi ne)

Takšne pakunge pa imajo v Ameriki:

http://www.herbaless...om/us/index.jsp
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 09 April 2008 - 11:21 AM

men je herbal essences tok zanič, res noben šampon&balzam mi še ni tok grdih, slamnatih, trdih las naredu. zarad mene če ne vem kaj pogruntajo, nikol več ne kupim.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 April 2008 - 11:38 AM

Se strinjam s tabo, sm glih včeraj v eni drugi temni pisala, da mi je HE zanič. Šamponi so agresivni (SLS), balzami pa niso absolutno nič posebnega - popolnoma povprečne zadeve za nezahtevne lase, torej.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 09 April 2008 - 12:15 PM

QUOTE(DiLeMa @ 9. 4. 2008 - 12:38) View Post

Se strinjam s tabo, sm glih včeraj v eni drugi temni pisala, da mi je HE zanič. Šamponi so agresivni (SLS), balzami pa niso absolutno nič posebnega - popolnoma povprečne zadeve za nezahtevne lase, torej.

Edino, kar je ok, so reklame, druga pa down.gif .

Fructis Instant Melting Mask to se mi zdi, da je že v Dm je kolegica kupla neki podobnga, me zanima kak se bo odnesel.


Schwarzkopf

SILHOUETTE Push up Volume für Extraportion Volumen & starken Halt, za ekstra volumen in močan obstoj
IPB Image


Schwarzkopf

Bio Mandel & Granatapfel: Pflege-Extrakte aus kontrolliert biologischem Anbau, vsebuje negujoče ekstrakte iz kontrolirane biološke pridelave ermm.gif
Nevem, če je že to pr nas al ne hmm.gif .

IPB Image
  • 0


#37 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 09 April 2008 - 01:46 PM

Schauma pa zadne čase dela prečudovite stvari.Tale šampon se mi zdi naravnost fantastičen.A je že v dm-u ali pa muellerju??

Upam da bo tut maska....pa brez silikonov.

Pa tut Fructisov sprejčič se mi zdi zanimi(čeprav nimam blond las)...kolker se spomnem fructis zadeve nimajo silikona?





EDIT:Herbal essences ma barve????? blink.gif blink.gif blink.gif Sam barve zgledajo pa kar lepe...no zaenkrat še ne najdem svojega odtenka ampak dobro biggrin.gif So pa tud meni šamponi totalno sfaljeni in agresivni,balzami so pa še kar nekak.
  • 0

#38 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 09 April 2008 - 01:59 PM

QUOTE(DiLeMa @ 9. 4. 2008 - 12:09) View Post


Rainforest šampon pa balzam sem jst že en let nazaj v milerju vidla (na čopovi točno), vendar samo eno barvo, pa se ne spomnm glih katero. Se mi zdi, da je bila rdeča.
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 April 2008 - 05:30 PM

Novembrska kiša, Fructis zadeve imajo silikone, imajo jih te nove instant melting maske, pa tudi stare v lončkih. Za balzame nisem zihr ...

Lejkica, ta rdeči rainforest bi naj bil novi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 09 April 2008 - 06:14 PM

Aja, vem, da sem vidla Rainforest, ker sm prou debel gledala, kaj je to neki nouga.. nč mi ni blo jasn. Ne spomnm se katera barva, ne vem zakaj mi rdeč seka vn IPB Image
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users